Kıskançlık içimizde...

• Konbuyu başlatan FADİME TASTAN
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde FADİME TASTAN tarafından oluşturulan Kıskançlık içimizde... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,886 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Kıskançlık içimizde...
Konbuyu başlatan FADİME TASTAN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
çok kıskancım,az kıskanılmak isterim çünkü dayanamam sıkıntıya..

T

tatlisurup

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
bence kıskanma hastalıklı bir düşüncedir. Kendine güveni olmayan insan karşındakini kıskanır. İkili ilişkilerde bu böyledir. Çünkü kıskanan insanın içinde kaybetme ve terkedilme korkusu vardır. Sürekli bu korkuyla yaşadığı için sevdiği insanı olup olmıcak herşeyden kıskanır. Ben asla böyle bi insan değilim. Ama karşıma öyle bi insan çıktıki hayatı zindan etti bana. Ben sevdiğimi başkalarından kıskanmam. Çünkü o beni tercih etmiş, ötesi varmı. ;)

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
seven  kıskanır ne  olursa olsun eger kıskanmıyorsa  pekde umursamıyordur.ama  kıskandığını  belli  eder mi  etmezmi  o  kişiye  göre  değişir.  bence  kıskanmak  insanın  doğasında  var....seviyorum  kıskanıyorum  kardeşim  ;D

P

Paradoks

Kıskanmak bir yere kadar güzel bir olgu fakat dozu kactıgında insanlara zarar verebilecek niteliklere ulasabilir.. :-\

D

DUYARKAT

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
  KIskanmanın çeşitleri var bana göre. Ailede herhangi bir ferdi kıskanma, işyeri kıskançlığı ve partner kıskançlığı vardır. İşyerinde bir çalışanın başarısı kıskanılıyorsa belki hırs yapma  ve onu geçme anlamında bu somut bir yaptırıma neden olabilir. Partner kıskançlığı bana biraz anlamsız geliyor. Sanki biraz güven sorunu varmış gibi.

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
:) guzel yazı tesekkurlerr ...orel e ınanmadım ama ;)

T

turquoise

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Hiç çekinmedim kıskanç olduğumu belirtmekten; ama dikkatli oluyorum bu konuda her zaman -aşırıya kaçmamak için.. Kıskanılmak elbette güzel ::)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
turquoise' Alıntı:
Hiç çekinmedim kıskanç olduğumu belirtmekten; ama dikkatli oluyorum bu konuda her zaman -aşırıya kaçmamak için.. Kıskanılmak elbette güzel ::)
bunu açıkca söyleyen bi bayan bravoo :)

T

turquoise

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Bunu belirtmekten çekinmiyorum çünkü -sizlere saçma gelebilir ama- kıskanılmak hoşuma gidiyor..Yani karşımdakinin de belirtmesini isterim.. Psikolojik bir problemim yoktur umarım ;D