Karizmayı Dağıtanlar

• Konbuyu başlatan okyanusya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde okyanusya tarafından oluşturulan Karizmayı Dağıtanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,585 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Karizmayı Dağıtanlar
Konbuyu başlatan okyanusya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
J

jeolojihat

Kullanıcı
23 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler okyanusya bende çok güldüm

K

Kardelen

paylaşım için tşkler gerçekten çok komik ya bayıldım hepsine eline sağlık canımmm :)

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
mükemmel,teşkkürler... devamını beklerim :)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
rica ederim canlarım benim..
bikaç gün aranızda olamayacağım ama dönüşüm muhteşem olacak :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
selametle git gel okyanusya.. değişiklik eminim senin için olumlu olucak.. hayırlı yolculuklar..

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
teşekkür ederim safari'cim..
umarım döndüğümde bazı şeyler değişmiş olur hayatımda :)
sende kendine iyi bak..görüşürüs..

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya gerçekten çok güzeller okyanusyacm ellerine yüreğine sağlık.benimde başımdan bir olay geçti o kadar utandım ki anlatamam

bigün izmirden bi müşterimiz telefon etti.adamın adı mete.ben telefonu açtım sesini başka bir müşterimizin sesine benzettim buyrun musa dedim adamda bana ne musa mı, çağın musa mı demiş bende kel musa mı anladım yok musa kel değil dedim adam tekrar çağın musa mı diye sormuş ben bu defada kör musa anladım ya yok dedim benim tanıdığım musa ne kör nede kel dedim.musa tanıyorum ama kel de değil körde değil dedim.adam şöle bi 5saniye sustu sonra dediki siz iyimisiniz bende evet dedim peki o zamna ben size çağın musa diyorum siz bana ne cevap veriyorsunuz iyi olduğunuzu düşünmüyorum demişti ve ben o an o kadar utandımki o kadar alakasız şeyler söylemişim ki nasıl utanmayayım.bu müşterimiz baya bi sürdürmüştü bu konuyu baya kötü bi olaydı yani benim için.

bi daha yaşatmasın allahım  :) :)

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok güsel.... ;D

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
güldürdün bizi Okyanusya,saolasın ;D

H

hayal_12

Çok güzel bir paylaşım.. sağol 'okyanusya'.. Keşke yorum yazan herkes kendi "bittiği anı" yazsaydı..
Ben yazim;
İnmek için seslendiğim minibüs şoförüne, "abi manzaralı bir yerde bırakır mısın?" dedim.. Aldığım cevap ve sonrasında sessizleşen ortam bittiğim anın resmiydi: "Seni şu konteynırın orda indireyim.. Manzarası pek iyi değil ama idare ediver işte..." 
:)

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben yazdım seninkide gülünmeyecek gibi değil ki hayal  :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ya bunlar çok güzell hatta süperr.çokkkkkkkk güldümm.teşekkürler