Kardelen'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan Kardelen
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Kardelen tarafından oluşturulan Kardelen'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82,375 kez görüntülenmiş, 481 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Kardelen'in Kaleminden
Konbuyu başlatan Kardelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hırslı.28
Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
çok hos ve guzel bır şiir ve bu siiri bizimle paylastıgın için tsk ederim.ama hayatında cılvesı bu desek seversın sevılmezsın sevılırsın sevemezsın ne bılım ya cok karısık bu sevgı işleri ama gercekten etkılendım siirinizden tekrar tesekkur ederim ...

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
kardelen dıkkatle sıtde yazıları okuyorum ve yazdıklarından cok guzel seyler cıkarıyorum cok tsk ederim..ewet yanındakılerın kıymetını bılmek lazım ama ınsanlar neden se hep kaybettıklerı zaman yanındakılerın kıymetını anlıyor...dımı?

K

Kardelen

ben tşk ederim beğenmenize çok sevindim tabiki öle hayatta herşey bizlerin istediği gibi gitmez :) ama yinede güzeldir sevmek sevilmek diymi ?? ....

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
ewet hayatta belkıde en guzel duygulardan bırıdı acı olsa bıle...

K

Kardelen

evet çakır bazen birilerini yada bişileri kaybetmeden anlamıyız çünkü onlar yanımızdayken hiç kaybetmeyecekmiş gibi davranırıs bu yüzden ne kadar değerli olduklarını kendilermize bile itiraf edemeyiz ayrıca yazılarımı takip ettiğin içinde tşk ederim yüreğine sağlık :)

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
yanlızca sunu paylasmak ısterım sızınle ben bunu babamı kaybedınce anladım...rica ederım sız mantıklı olduktan sonra daıma takıb ederım..siz sagolun..

K

Kardelen

efet hayat böyle bişi dir zaten sadece aşkta sevgide değl her şekilde hem acısı var hem tatlısı eee tuzu biberi :D derler ....

K

Kardelen

hımmm  üsüldüm allah sabır versin evet haklısın illla anlamak için bazen kaybetmek gerekiyo ama şunuda unutmaki bazen de hatalarımızla yanlışlarımızla acılarımızla olgunlaşıyoruz tşk ederim düşüncelerin için saygılarımla...

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
ama su acıdan bakınca her sey guzel olsaydı acıyı bılemezdık hersey acı olsaydı tatlıyı bılemezdık dımı..bu yuzden yuce yaradn ne guzel yartmıs herseyı dengeli dimi :)

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
rica ederim ben tsk ederim dusuncelerını paylastıgın için ewet ınsan yasadıkca olgunlasıyor.önemli olan yasadıklarımızdan ibret ve ders almak..

K

Kardelen

kesinlikle bunu başarabiliyosak gün geçtikçe hatalarımız yanlışlarımız azalır  önemli olan anlamak ...ve bidaha yapmamaya çalışmak...

K

Kardelen

efet o okadar güzel bi terazi kurmuş ki anlayabilene  gerçekten herşeyi dengeli ayarlamış ona şükürler olsun ....

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
çok sukur..ama insanlara bunları anlatmak zor yasadıkları olayın bır nedenı olduklarını bılmıyorlar kii..

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
bencede bu yuzden her aksam yatmadan sole bır bugun içinde yaptıklarımı dusunuyorum ve hatalarımı cıkartıyorum bence herkes yaptıkları olayı bırdaha dusunmeli..ınanın o anda anlayamadıgı bır cok seyı sonradan anlayabılıyor..

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
o yuzden ben artık sadece suan seyredıyorum arada uyarıyorum ama sımdı genclık cok daha farklı ya

K

Kardelen

evet malesef çok farklı gerçi ben böyle söyleyince millet beni yaşlı sanıyo ama gerçekten düşünce olarak yaşlı olabilirim ama bu zaman ki gençlik tamamen bizim kültürümüzden çok farklı yaşıyo allah ıslah etsin diyebilirim başka dicek bişi yok ....tabiki hepsi değli ama büyük çoğunluğu böyle

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
ya sımdı bende boyle konusunca yaslı sanılabılırım ama ben cok karsıyım bu yapılanlara allaha sukurler olsun ki hayatım o yolda suruklenmedı..bu yuzden aileme sonsuz sukran duyuyorum..

K

Kardelen

aynı şekilde ailede çok önemli tabiki ağaç yaşken eğilir bu yüzden ailelerde ki rol çok önemli herşeyin hayırlısı siz şanşlı olanlardansınız bazıları gibi :) inş bu derce şanslı bi sürü gençkardeşimiz olur ....bende şanslıyım :)