Kardelen'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan Kardelen
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Kardelen tarafından oluşturulan Kardelen'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82,373 kez görüntülenmiş, 481 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Kardelen'in Kaleminden
Konbuyu başlatan Kardelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hırslı.28
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
bi çözüm bulmak lazım ama bi fırsat olmuyor ki.. zaten esranurda yan çiziyo

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
nasıl yanii Safarii...biraz acık konusursan sevinirm...

K

Kardelen

arkadaşlar güzel yorumlarınız için tşkler hep yazıcam rabbim izin ettiği sürece küçük görmüyorum ama okadarda iyim diyemem 2 sinin ortası diyelim güzel dilekleriniz ve sözleriniz için canı gönülden tşkler saygıyla ....

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
iltifatmı sayarsın ne düşünürsün bilmem ama içimden geçen.. o sevgiliyi kıskandığım :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
şiir yazmak için aşk kalem ve kağıt gerekirmiş.. bu kadar duygulu içinde anlamsız tek kelime bulunmayan hepsi birbiriyle zincirleme cümleler kurmak her babayiğitin harcı değil. bundanda anlaşılıyor ki sen gerçekten seviyorsun/seviyordun onu.. ben bunu kıskandım demeye çalıştım

K

Kardelen

hım anladım yaa saol ama bazen herkese hak ettiği değeri veremiyorus hakedemeyenlere veriyorus ama yinede herşeye rağmen sevmek ve sevilmek güzeldir allah bu duyguyuda vermiş açıklama için saol ama şunu anlamak zor değil hayat dengedir adil insan herşeye hak ettiği değeri verendir bu yüzden sadece hak edenlere verilmeli sevgi ....

K

Kardelen

haklsın ama ben bu konularda özürlüyüm o yüzden bence aşk zor bişi ama çat kapı geliyo dinlemiyo ama bana uğramasın :) ama bn kimseye güvenmıyrummm

K

Kardelen

:) yani bu genelleme idi benim düşüncem yanlış anlaşılma olmasın :)

N

n_i_s_a

aşıklık yiğitlikmiş...öyle diyor bir arkadaş..

çok güzel bir şiir yüreğine sağlık..

K

Kardelen

tşk ederim nisacım seninde yüreğine sağlık yorumlar için saolun arkadaşlar :) bi arkadaş iyi demiş güzel söz :D

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Cok güzeldi gerçekten Teşekkürler.

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
amatörlükle yazdığın şiirin buysa
ustalıkla yazdığın şiirlerini bi kitapta yayınlayacaksın galiba ;)
yüreğine sağlık çok güzel...

F

fıstık

kardelen_87' Alıntı:
tşk ederim fıstık efet gizli duygularla anlattım ama bu şiir ilk sevilen ve çok sevilen bi insan üstüne yazıldı yani ben yaşamadığım duygular olsada yakınlarımın duygularını anlatmaya çalışırım gizli yada açık beğenmene çok sevindim daha burda var şiirlerim diğperlerinide oku gerçi ben amatörüm ama anlatmak istediğim herzaman imkansız olan ilk sevilen bi kişi :) bu şiirde
şiir yanmışlık mış. öyle demişti çok değerli bir abim gerçektende öyle...eğer şiir yazıyorsan yaşamış ve yanmışsındır... amatörlüğüne gelince kelebekçocuğun dediği gibi amatör şair olmaz... sadece yanmışlığın azdır...
şiirlerini takip etmeye çalışacağım...  :)

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
kardelen_87' Alıntı:
Yanındakilerin değerini bil,
Belki; Sabah yalnız uyanırsın.
Yalnızlığının kıymetini bil,
Belki; Yarın yalnız kalmak istersin ama yapamazsın.
Zamanın tadını çıkar,
Belki; Birdaha bu fırsatı bulamazsın.
Hayatın,
Sevginin,
Yaşamanın,
Dostlarının ve herşeyin değerini bil,
Belki; Yarın hiçbirine ulaşamazsın,
Ya da bunlara ulaşacağın başka bir yarını birdaha hiç bulamazsın

EVET DÜNYA 3 GÜNLÜK HAYAT ÇOK DEĞERLİ YAŞAMANIN TADINA VARMAK GEREK HAYATTAN KORKMADAN AMA BAZEN BUNU YAPAMAYIZ HAYATIMIZ KİMİ ZAMAN KEŞKELERDEN İBARETLEŞİR AMA KEŞKE DEMEMEK İÇİN DOĞRU ADIM ATMAK GEREKİR SİZE HAYATTAN KORMADAN VE KEŞKELERDEN UZAK HAYATIN KIYMETİNİ BİLECEĞİNİZ BİR YAŞAM DİLİYORUM ÇÜNKÜ HERKES MUTLULUĞU HAK EDER...EN AZINDAN BEN BUNA İNANIYORUM:d

NE KADAR KENDİMİZE DEĞER VERİRSEK, O KADAR DEĞER GÖRÜRÜZ.