Kardelen'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan Kardelen
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Kardelen tarafından oluşturulan Kardelen'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82,372 kez görüntülenmiş, 481 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Kardelen'in Kaleminden
Konbuyu başlatan Kardelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hırslı.28
K

Kardelen

inş bırakmayı düşünmüyorum bırakamamda çünkü şiir benim mutluluğum üzüntüm gözyaşım hayallerim beklentilerim daha sayamadığım nice ifade var şiir için ayrıca yorumun için saol şiirnde çok güzel gerçekten seninde şiir yazdığını öğrenmem iyi oldu sitedeki tek şair ben değilim artık :) elimden geldiğince duygularımı en güzel şekilde yansıtmaya çalışıyorum beğeniliyosa bu benim için onurdur :) saolun

K

Kardelen

kelebek bence sen kendine değer biçmeyi seçme çünkü allah insanları eşşiz yaratmıştır dünyadaki eşi olmayan tek yaratıklardır bu yüzden yüreğinde allah sevgisi ve merhameti olan her insan ne bir külçe altın ne trilyonlar eder onlara paha biçilemez onların büyük yüreklerine hazineler yetmez en iyisi değerini kendine senin biçmen değil çevrendekilerin o paha biçilemez yürekleri ile senin paha biçilemez yüreğini sevmelidirler böylece senin külçeye ölçüye ihtiyacın olmadan sana ihtiyacı olanların karşısında değerini anlıcaksın ve içindeki bu mutluluk senin için herşeye değeecek senin değerin bir etiketi yada fiyatı kararı olamaz çünkü herkesten bir tane var ve bir pazılda eğer bir parça eksik kalırsa diğerleri asla tamamlanamaz unutma (umarım içimdekileri doğru şekilde tercüme edebilmişimdir ama bu  bnm soruna verdiğim nacizane cvp sevgi ve muhabetle kal :)

K

Kardelen

aslında dünyadaki meleklerden
biri sensin
çünkü sen annesin
evladın için dünyadan vazgeçebilecek
kadar kocaman yüreklisin

evet sen annesin
ne güzel bi kelime
anne demek??
ne güzel mutluluktur
anneliği taşıyabilmek

evet sen annesin
hiç düşünmeden
bayramda giyinmeden evladını giydiren
en güzel yemeği yemeden
ağzındaki lokmasını yavrusuna verebilen
bir annesin

evet sen annesin annelerin yücesisin
benim canıım fedakar anam
yüreği hasret kokan
evladım derken içi sızlayan
bir annesin
sen benim annemsin

evet sen annesin
dünyadaki tüm anneler gibi sende güzelsin
iyiki benim meleğimsin
annemsin

evet annesin
bir dünya verseler
bir anne değerinde değilmiş
evlat her yaşta her anda anaya
aç ve susuz imiş

evet sen bi annesin yüreği şefkat dolu
gülüşü çoçuksu
sözcükleri bal yüklü
yüreği tertemiz
evladına hep gülen gözlerle bakan bir annesin
iyiki annemsinnnn

arkadaşlar şiir benim umarım beğenirsiniz annem yazılarını okuyunca acayip etkilendim doğaçlama böle bişi oldu :) hoşunuza gider umarım kitaba koyarız :) dermişim :p

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Böyle değerli bir varlık yani anneler için çok hoş bir şiir olmuş,

Teşekkürler, yüreğine sağlık...

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
SEVGİLİ KARDELEN BULUNDUĞUMUZ SİTE İLE KISA ZAMANDIR TANIŞTIM... HER KÖŞESİ FARKLI BİLGİ  GÖZLEM VE HAYAL GÜCÜ İÇERİYOR... YALNIZ KARIŞMAK GİBİ OLMASIN... KESİNLKLE YARGILAMIYORUM... ÇOK KISA CEVAPLAR VERİLİYOR...SANKİ BİLGİLERİNİ PAYLAŞMAMAK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLARMIŞ GİBİ... BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR... KENDİMİZİ İFADE ETMEMİZ GEREKİYOR... ÇÜNKÜ BİZLER SANAL ORTAM DA SİZLERİ ANCAK YAZDIKLARINIZ İLE TANIRIZ VE DEĞER VERİRİZ. KENDİMİZİ GİZLEMEDİĞİMİZ GİBİ KENDİMİZE DEĞER VERMEMİZ GEREKTİĞİNİ BİLİRİZ.

AÇIKLAMANI UZUN İFADELERLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR  EDERİM

P

Paradoks

Yaaa.. sazan görünümlü birisi gibi algılanabilirim ama bence burada kurgudugumuz cümleleerin ve savunduklarımızı kısa vea uzun cümlelerle aktarmamıs o kadar önemli biii konu olarak yorumlamıorumm.. Önemli olan fikirlerimizi karsı tarafaa aktara biimekk... :) Dikkat ederiizz budann bölee kelebekcocukk.. ;)

P

Paradoks

;D Gercektenn duygu dolu yazmıssın okurkenn bunu hissettim tesekkürler.. :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Bayağı bi güzel :)Teşekkürler.

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
SEVGİLİ ARKADAŞLAR
YAŞAMIMIN BANA GETİRDİĞİ ORTAMDA GERÇEKTEN EN ÖNEMLİ OLANI KENDİNİ İFADEDİR... BU KELİME SORUMLULUK OLUŞTURUYOR

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Ya da bunlara ulaşacağın başka bir yarını birdaha hiç bulamazsın
çok doğru şükretmesini bilelim kıymet bilenlerden olalım :)

K

Kardelen

asıl ben tşk ederim soruna nacizane kendimce bi cvp tı ilgin için  de ayrıca tşkler eğer kendimiizi ifade ediyosak ne anlatmak istediğimizi anlatıyosak yeterli ama sana katılıyorum sanalda düşünce ve yazılarla tanımlanabilir insanlar sadece saol ....

K

Kardelen

ben tşk ederim arkadaşlar evet alican çok dugulanarak yazdım tamamiyle saf ve bi evladın annesine içinden geçirdiklerini yansıtmaya çalıştım çoğumuzun duygularına tercüman olabilmeye çalıştım  inş safari bu arada kitabımız olursa tabiki içinde bu şiirede yer veririz güsel olurdu :)

P

pervane

Kullanıcı
6 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mErS!n
anı yaşamalı insan,anın değerini bilmeli

R

rec

Kullanıcı