İŞTE AŞKIN FOTOĞRAFI

• Konbuyu başlatan korsan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde korsan tarafından oluşturulan İŞTE AŞKIN FOTOĞRAFI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,169 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı İŞTE AŞKIN FOTOĞRAFI
Konbuyu başlatan korsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hanedeyim
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
İlgimi çekti bu haber ve mesajlara bakılırsa sadece benim için ilginç gelmemiş.
Hayırdır neden bunu sorma gereği duydun ?

Bende bunu merak ettim şimdi

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
AYYYYY COK GÜZEL Bİ RESİM EN MUTLU ÖLÜMLERDEN BİRİDİR HERALDE :'( :'( :'(

D

doktor

Kullanıcı
11 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
tabi ki cok guzel ve paylasılaya deger bi fotograf ama hep arkadaslar yorum yapıyor belkı sımdı de ben yorum yapacagıma.fakat ben asıl senın bunu hangı duygularla paylastıgını bılmek ısterım.sonucta bılgı duygu alısverısı yapıyoruz

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
doktor' Alıntı:
tabi ki cok guzel ve paylasılaya deger bi fotograf ama hep arkadaslar yorum yapıyor belkı sımdı de ben yorum yapacagıma.fakat ben asıl senın bunu hangı duygularla paylastıgını bılmek ısterım.sonucta bılgı duygu alısverısı yapıyoruz
Ya işin açıkcası ben öle hümanist duygular beslemem.Sadece ilginç geldi bana o kadar her hangi bir duygu ile açmadım yani

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Saolsaın :)  greta  ya nediyeyim ben buyum aslında duygusuz değilimde fazla gerçekçiyim oda yorumlarıma yansıyo ondan olsa gerek

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Tesekkur ederim greta :) takılabilirsin fazlasıyla takılınabilir bi korsanım önemi yok :)

R

real_tuce

Kullanıcı
6 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
arkadaslar bunlar bise ulaşan aşklar ulaşmamış we onların aşkından daha kuwwetli kimbilir daha ne kadar aşk war.. aaaah ah duygulandım şimdi :'(

K

kadir35

belkide aşk deildir etna yanardagının eteginde eyaşayan sapgın bir kavimin yok oldugunu hiç duymadınızmı eşcinsel olabilirler..

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kadir35' Alıntı:
belkide aşk deildir etna yanardagının eteginde eyaşayan sapgın bir kavimin yok oldugunu hiç duymadınızmı eşcinsel olabilirler..
herşey olabilir tabiki  ???

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
kadir35' Alıntı:
Efendim yazıyı okudu iseniz bulunan iskeletlerden birinin kadın birinin erkek oldugu belirtilmiş.

Baskalarını bilmem de bu fotograftakiler eşcinsel değil

A

ayben

kadir35' Alıntı:
yalnız bence bu konuda yanılıyorsunuz yapılan araştırmaların doğruluğu fazladır evet herşey olabilir ama burda sapkın bir kavimden değil büyük bir aşktan bahsedilmiş  ;)

hem sizinde bahsettiğiniz bu kavim etna yanar dağının eteklerinde değil vezüv yanardağının eteklerinde olan pompeilerdir...(düzeltme gereği duydum)

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
korsan tşkr. bence ordakiler romeo... falan değildi tek aşıklar onlarmıydı meşur aşklardan nefret ediyorummm. ( 3 günlük bir aşk ama dolu dizgindi onların aşkı ama kavuşamadıkları için işte böyle efsane oldular. ya kavuşsalardı 20 yıl sonra onları görür gibiyim gel hatun şunu yap emirler onlarda bıkacakdı bizde böylee efsane olması yardımcı oluyoruz böyle aşkları... ayy ne diyorum ben kendimi kaybettim konudan çıktım ) bence sıradan ama kavuşamayan başka aşk zedeler iki sevgili olabilir anne kız baba oğul yada tam tersii bilmem çelişkili :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kim demiş her aşk bir gün biter diye.

Tarihe gömülmüş nice ölümsüz aşk var. Mantua'da bulunan ve iki sevgilinin koyun koyuna en az 5 bin yıldır uyuduğunu gösteren iskeletler gerçek aşkın ölümsüz olduğunun en güzel kanıtı..

Shakespeare’in ünlü karakterleri Romeo ve Juliet’in birlikte öldüğü İtalya’nın Mantua bölgesinde iki aşığın birbirlerine sarılı iskeletleri bulundu. Sevgililerin en az 5 bin yıldır bir arada yattığı tahmin ediliyor

İtalya'nın Mantua bölgesinde birbirine sarılmış bir halde 5 bin yıllık iki iskelet bulan bilim adamlarının akıllarına ölümsüz aşkın simgesi olarak gösterilen Romeo ve Juliet geldi. Shakespeare'in ünlü eseri Romeo ve Juliet'in birbirlerinin aşkı uğruna hayatlarını sonlandırdıkları Mantua bölgesinde bulunan iki iskelet arkeologları şaşkınlığa uğrattı. Bilim adamları şimdi beş bin yıldır birbirlerinden ayrılmayan bu iki aşığın ölüm nedenlerini araştıyor.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
:'( :'(
kötü bir son ... nasıl olduğunu bilmek istemem....