İlk aşkını unutan var mı?

• Konbuyu başlatan yasinyarar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde yasinyarar tarafından oluşturulan İlk aşkını unutan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,670 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İlk aşkını unutan var mı?
Konbuyu başlatan yasinyarar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
I

imgesell

Kullanıcı
10 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
uzun bir ilk AŞKtı benimkisi..karşılıksızda olsa senelerce içimdeydi,hastalığa dönüştüğü an artık unutmam gerektiğini anlamıştım,zor oldu,geçti sızısı :)aklıma geldiğinde gülümsüyorum ve duyduğum müthiş heyecanı anımsıyorum...

M

Masiva

Kullanıcı
3 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
ilk aşk eğer ilk kalp çarpıntısıysa bu illaki kişi mi olmalı...belki de 3-4 yaşındayken bisiklet gördüğümde benimde olsa diye heyecanlanıp  için için üzüldüğüm zamanlardaydı  ilk aşk, belki de ankaraya gidip geldikçe gençlik parkına gitmek için duyduğum heyecandı ilk aşk....  ::)

ama kişi olarakta fikrim eğer ilk aşk unutulmadıysa bitmemiş demektir,şimdiki zamanda birlikte olunanlara yazık...ama şimdiki zamanda birlikte olunan kişi ile mutlu bir hayat yaşanıyorsa ve geçmişteki kişi sadece gülümsenerek hatırlanıyorsa unutulmuş demektir....çünkü benim düşünceme göre ilk aşkı unutmamak demek hala ilk günkü gibi acı çekiyor olmak demektir... :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Masiva' Alıntı:
ilk aşk eğer ilk kalp çarpıntısıysa bu illaki kişi mi olmalı...belki de 3-4 yaşındayken bisiklet gördüğümde benimde olsa diye heyecanlanıp  için için üzüldüğüm zamanlardaydı  ilk aşk, belki de ankaraya gidip geldikçe gençlik parkına gitmek için duyduğum heyecandı ilk aşk....  ::)
Elbette, illa ki karşı cinse duyulmaz aşk..
Fakat konuda geçen soru, karşı cinse duyduğumuz ve unutamadığımız "aşk".  :)

M

Masiva

Kullanıcı
3 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Gülşah' Alıntı:
Masiva' Alıntı:
onun açıklamasınıda yapmıştım  ;)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Masiva' Alıntı:
Gülşah' Alıntı:
Masiva' Alıntı:
onun açıklamasınıda yapmıştım  ;)
Açıklamanızı okudum ama o cümleye cevap vermek için, o kadarlık bir alıntı yaptım, yoksa tüm yorumunuzu okudum  :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Unuttum boyunu posunu huyunu suyunu bu aşkın sonunuuuuuu.
Arada, denk gelirse hatırlıyorum.
Yoksa aklıma bile gelmiyor valla.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Prd, hem bizimkisi aşk değildi.
Başka bir şeydi vesselam,acaba oda denk geldiğinde hatırlıyormudur merak ettim bah şimdi.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
platonik yani :)
Nasıl unutabilirim,her güne onu izlemek nasılda keyif veriyordu..İzle izle doyamıyordum,ah bilseydi benim de onu sevdigimi..Nasıl bilebilirdi...Tabi bilmesine imkan yok,çünkü o bir filmde hemde yabancı bir filmde oynuyordu  ::) :)
Ne sandınız bakim..Evet,hatırladıgım bir film karakteri idi... Ne ismini nede cismini hatırlıyorum,hatırladıgım tek anı,her çıktıgında tvden büyük bir keyifle izlemekden ibaretti... ::)
İlk aşk dedinye geçen okudugum bir haber aklıma geldi,izniniz olursa burda paylaşayım...

Aşk sınır tanımıyor

Almanya’da biri 7, diğeri 6 yaşında iki küçük aşık, son derece "romantik" bir fikirle, "sıcak bir balayı için" Afrika’da evlenmek üzere yola çıkmalarının ardından, Hannover tren garında yakayı ele verdi.
Alman polisinin açıklamasına göre, yılbaşı gecesi dul babasının yeni birlikte yaşamaya başladığı kadının iki kızından 7 yaşındaki Anna-Lena’ya gönlünü kaptıran 6 yaşındaki Mika, sevgilisini "sıcak Afrika’da evlenmeye" ikna etti.
Boşanmış ailelerin çocukları olan iki minik aşık, Anna-Lena’nın 5 yaşındaki kız kardeşi Anna-Bell’i de şahitlik yapmak üzere yanlarına alarak, 1 Ocak sabahı güneş gözlüğü, plaj eşyaları ve kıyafetleri koydukları valizleriyle yola düştü.
Langenhagen’daki evlerinden aileleri uyurken erkenden yola çıkan çocuklar, yaklaşık bir kilometre yürüdükten sonra havaalanına gitmek üzere Hannover tren garına giden tramvaya bindi.
Tren garında küçük çocukları fark eden demiryolu görevlilerinin polisi uyarması üzerine iki polis memuru, minik aşıkları ve şahitlerini, parasız ve uçak bileti olmaksızın Afrika’ya gidemeyecekleri konusunda ikna ettikten sonra gardaki karakola götürdü. Aileleri bulunan çocuklar, anne babalarına teslim edildi.
Minik aşıklar, "projelerini daha sonra gerçekleştirmek istediklerini" belirtti.

Şimdi merak ediyorum,bu aşk unutulur mu?  ::)

M

merve06

Kullanıcı
26 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bende unuttum sanırım öyle arada bir aklıma geliyor...ama keşke hiç yaşamasaydım böyle bişey........

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ilk aşkınızı unutmamak değil de aklınıza geldiğinde gülümsemek ya da hoş bi duyguya kapılmaktır bence önemli olan..
ve benim aklımda hala kötü bir sızlamayla...

K

kevser gür

Kullanıcı
31 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
7 ve 6 yaşındaki minik aşıklar evlenmek için Afrika'ya gitmeye kalkıştı! Bakın neler oldu...

Almanya’da 7 ve 6 yaşlarındaki iki çocuk ilk görüşte aşık oldu. Minik aşıklar, Güney Afrika’da “evlenmek” ve “sıcak bir balayı yapmak” için evden kaçtı. Yanlarına beş yaşında bir “nikah şahidi” de alan çocuklar tren garında yakayı ele verdi.

Almanya’da daha okula yeni başlayan iki çocuk aşkları için evden kaçtı, Afrika’ya “sıcak bir balayına” giderken yakayı ele verdi. Hannover kentinin Langenhagen kentinde yaşayan 6 yaşındaki Mika, dul babasının yeni sevgilisinin 7 yaşındaki kızı Anne-Lena’ya gönlünü kaptırdı. Küçük aşık, kızın aklını çelmeyi başardı, hatta Afrika’da evlenmeye bile ikna etti. Anna-Lena’nın 5 yaşındaki kız kardeşi Anna-Bell’i de kendilerine şahitlik yapmaları için ayarladılar. 1 Ocak sabahı güneş gözlüğü, plaj eşyaları ve kıyafetleri koydukları valizleriyle “Afrika’da sıcak bir balayı” için yola düştüler.

Hayallerini ‘şimdilik’ ertelediler

Langenhagen’daki evlerinden aileleri uyurken erkenden yola çıkan çocuklar, yaklaşık bir kilometre yürüdükten sonra havaalanına gitmek üzere Hannover tren garına giden tramvaya bindi. Tren garında yanlarında büyük olmüyün çocukları fark eden görevliler polisi uyardı. İki polis memuru, minik aşıkları ve şahitlerini, parasız ve uçak biletsiz Afrika’ya gidemeyecekleri konusunda ikna ettikten sonra karakola götürdü. Aileleri bulunan çocuklar, anne babalarına teslim edildi. Minik aşıklar, “projelerini daha sonra gerçekleştirmek istediklerini” belirtti.

:) :D ;D :eek: :p :-*

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
evet bunu TV'de de görmüştüm ve ilk kez böyle bir haber duymuştum.gerçekten çok masum duygular gibime geldi,küçücük yaşlarında kocaman bi sevgi besliyorlar birbirlerine,aşk olduğunu bile iddaa ediyorlar,ayy ne kadar güzel yaa :) :) :)

K

kevser gür

Kullanıcı
31 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Evet ya harika ben böyle birşey yaşamadım... :(