Huzurlu iş yeri (:

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Huzurlu iş yeri (: başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,474 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Huzurlu iş yeri (:
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ibrahim58
D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hahaha süpermiş yaaa harbi huzur da o bi patlarsa evrakların üstüne huzur muzur kalmaz yanee  ;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Nerden aklına getiriyorsun böyle huzursuz edecek şeyleri didemcim,güldürdün sabah sabah beni  ;D
kızımda odasına tutturmuş,akvaryum alacagım diye,huzur veriyor dinlendiriyor,ders molalarında onları seyretmek istiyorum diye... bu senin düşünceni ona empoze etsem iyi olacak,böylelikle de istemedigim akvaryumun gelişini durdurabilirim  8)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bu senin düşünceni ona empoze etsem iyi olacak,böylelikle de istemedigim akvaryumun gelişini durdurabilirim 
haha kötü işlere vesile oluyorum galiba:)) Yav ne var alsın, ne kötülüğü var akvaryumun en gereksiz hayvanlar yane. Alt tarafı bi yem veriyon bi de suyunu değiştiriyorsun masrafları bile yok:))

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
dideM' Alıntı:
bu senin düşünceni ona empoze etsem iyi olacak,böylelikle de istemedigim akvaryumun gelişini durdurabilirim 
haha kötü işlere vesile oluyorum galiba:)) Yav ne var alsın, ne kötülüğü var akvaryumun en gereksiz hayvanlar yane. Alt tarafı bi yem veriyon bi de suyunu değiştiriyorsun masrafları bile yok:))
Masrafi yok doru ama zahmeti çok şekerim :)
eskiden kocamannnnnnn bir akvaryumumuz vardı,temizligi bana kalmıştı,birde ayda bir suyunu değiştirmek vardı o daha berbattı,kova kova suyunu boşalt,sonra akvaryumun içini temizle,aklıma geldikçe hiç iyi şeyler hissetmiyorum  ::) birde etrafın ıslanmasını hiç söylemiyorum... bir tane fanusu var içinde de beta balıgı.. o neyine yetmiyor ki..Onun bile temizligini yapacagım diye mutfakda çıkarmadıgı kap kalmıyor... akvaryumun temizliginde düşünmek bile istemiyorum  ::)

Yem konusunda şöyle bir anlaşma yaptık,eger bana karşı gelirse ve getirmekde ısrar ederse,yemleme işini ek olarak bende kimse yokken karınları çokca doysun diye istedikleri kadar atacagım  ;D önce karınları doysun  demi  8)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
karınları çokca doysun diye istedikleri kadar atacagım
hahahaa kötülük yapma yaa  ;D ;D

Neyse ben bilmem. Aile içi şiddete karşıyız:))) Aileye karışmam  ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Şiddet degil,tamamen sevgiden yapıyorum  :p ben diyetteyim,onların da diyette olmalarnı istemem... tıka basa doyarak yesinler  8)
böyle bir anlaşma yaptım,duvarada çizdim anlaşmayı kesinlikle uyacagım diye,inş getirmez melek iken cani olmak benimde hoşuma gitmez  ::)

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
GERÇEKTENDE HUZUR VERİYOR. ÖZELLİKLE STRESLİ ANINDA BAKMAK