Hollanda'dan bir üye..

• Konbuyu başlatan mathmadx
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde mathmadx tarafından oluşturulan Hollanda'dan bir üye.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,535 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Hollanda'dan bir üye..
Konbuyu başlatan mathmadx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
M

mathmadx

Kullanıcı
2 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Hollanda
Selamlar,

Hayatin bir güzelligi olarak rastgele buraya denk geldim. Tesadüfe inanmayan birisi olarak bunu tevafukla nitelendirelim.
Adim Hasan, ve Hollanda'da kaliyorum, burada dogdup , burada yetisdim, ve 20 yasindayim. . Bu foruma kayit olmamin asil gayesi kisisel gelisim hususunda ilerlemektir.

Okadar çok kisisel gelisim hususunda nasihatlar, kitaplar var, fakat bir türlü  bunlari kendi nefsime anlatamiyorum. Halbuki biliyorumki Allahin bir vergisi olarak, bende, ve süphesiz hepimizde, büyük potansiyeller var. Mesela ben matematik ve fizik hususunda bir numara olmak istiyorum. Bir Türk ve Müsluman olarak adimin duyulmasini istiyorum. Neden hep buyuk bilimadamlari fransiz, ingiliz vs.?

Fakat insan herzaman kendini engelliyor; kahroliyorum.

Sizden ricam, birbirimize destek olup, herkes düsledigi makama ulasmasini saglamaktir.

Selamlar,
Mathmadx

D

didemk

Kullanıcı
2 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Adana
bnde yeni geldim arkadaşlar......

Y

yağmur90

Kullanıcı
25 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
tokat
selamlarr benimde senin gibi buraya gelme amacım var.kişisel gelişimle ilgili kendime daha fazla bilgi katmak,başka kişilerin düşüncelerinden yaralanmaktır.burda bululunan tüm arkadaşlarımdan tek isteğim bana biraz destek olmaları hayatıma bakış açımı genişletmemde yardım etmeleridir.

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
yağmur90' Alıntı:
selamlarr benimde senin gibi buraya gelme amacım var.kişisel gelişimle ilgili kendime daha fazla bilgi katmak,başka kişilerin düşüncelerinden yaralanmaktır.burda bululunan tüm arkadaşlarımdan tek isteğim bana biraz destek olmaları hayatıma bakış açımı genişletmemde yardım etmeleridir.
aramıza hoşgeldin yağmur  :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
yağmur90' Alıntı:
Hoşgeldin :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
yağmur90' Alıntı:
Hoşgeldin Yağmur :)keyifli paylaşımlar...