Hipnoz ile bilinçdışı iletişim

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Hipnoz ile bilinçdışı iletişim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,398 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler
Konu Başlığı Hipnoz ile bilinçdışı iletişim
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kaşif
L

layla

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
paylaşım için çok teşekkürler

L

layla

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
size çok çok teşekkür ederim ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben bunu hipnozu birinde uygulamıştım ama uykudan ötesi olmadı oda falz uzun sürmedi sağolsunlar ortamı sesinden hemen uyandı şahıs  :D :D

L

lakot

Kullanıcı
16 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Hatay
www.lakot.tr.cx
  “Ne yapmak gerektiğini düşünmek yerine ne yapmamak gerektiğini düşünmek” bu bana pek mantıklı gelmedi doğrusu.Bu beynin sürekli olumsuza çalışması demek.Adil maviş'i yazılarından takip eden biriyim uzun zamandır ama böyle birşey söylemesi tuhafıma gitti  ???

S

semazen08

Kullanıcı
24 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
HİPNOZ ALMADIĞI HALDE BİLİNÇSİZCE HİPNOTİK YAŞAYANLAR..

Önemli bir konuyu bizlerle paylaştığınıza çok sevindim hocam :)
Ben de bir öğretmenim ve bugünlerde çok fazla bu tarz konulara odaklı çalışmalar planlamaya eğilimliyim,çünkü ihtiyaç var.
Çok gerekli ve bilinçli bir yaşam adına olmazsa olmaz bilgiler bunlar,bilgilerinizi takip etmeye devam edeceğim belki sorularımda olacak.Her insanın yaşamında deneyimlemesi gereken uygulamalar.
Umarım biçoğumuz okur ve hayatına geçirmeyi isteyebilir.
Görüşmek dileğiyle,
İyiakşamlar

E

EPİSTOMO_SOL

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Oldukça faydalı bir paylaşım ....
teşekkürler codex

S

stomris

Kullanıcı
2 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
PAYLAŞIM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
ADİL MAVİŞ'İN SEMİNERLERİNDEN NASIL HABERDAR OLUYORSUNUZ ? BENDE GİTMEK İSTİYORUM :)

S

spiritualsigns

Telkinlerde en önemli noktadır yaşanan ve hissedilenleri not almak ve kağıda dökmek... hipnoz süreciyle hayal gücünü harmanlama sanırım farklı bir olay ancak insanın kendi kendini telkin etmeye yönelik yöntemler bulması çok önemlidir... Kişinin kendini tanıması ve nelere tepki verebildiğini bilmesi önemlidir... Hipnozla ulaşılmak istenin sonucun kalıcılığı ile ilgili şüphelerim var... Seminer'in tamamını dinleyerek mantığa ulaşmak lazım...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
stomris' Alıntı:
PAYLAŞIM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
ADİL MAVİŞ'İN SEMİNERLERİNDEN NASIL HABERDAR OLUYORSUNUZ ? BENDE GİTMEK İSTİYORUM :)
Adil Maviş Gelişim Akademisi

Kurumsal İletişim Direktörü Bahar Bingöl

0 537 714 80 49 - 0 506 803 97 68

adilmavis.com

İletişim bilgileri bunlar.
Bilginize...

$

$ezinn

Kullanıcı
19 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Çok güzeldi çok teşekkürler  :)
Bilinçaltı ve semboller.. Baya ilgimi çekti  :)

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ben böyle yapıyormuşum :)
Adını yeni öğrendim  ;D

M

Mustang

Kullanıcı
28 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
mustang-serpil.blogspot.com
Benim arkadaşlarımda katılmışlardı Adil Maviş seminerine ne yaptığını iyi bilen biri insanı daha derine itmeden yakalıyor demişlerdi ...Seminer çok faydalı olmuştu onlara...

E

egeli_muh

teşekür ederim. güzel ve hayatımızın her noktasında her soluğunda hissedebileceğimiz şeyler...
tebrikler....

F

fatmag

Kullanıcı
15 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Aksaray
çok güzeldi bir çok cümlesinde kendimi buldum bana çok yararı olacağından eminim teşekkürler...... :)

0

0km

Kullanıcı
7 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
        "Duygularınız bilinçaltınızın denetimindedir. Bu yüzden buraya mantıkla hükmedemezsiniz. Önce bilinçaltını ikna etmenin yöntemini bulmalı ve ona göre çözüm yolları üretilmelidir. Doğru kaynakları bilmeseniz dahi her neyi arzuluyorsanız o ideal olarak bilinçaltınızda mevcuttur. Telkinle oraya ulaşabilirsiniz.
          İnsan beyni imgelerle çalışır. Bir takım davranış ve tepki biçimleri bilince sembolik olarak yaptırılabilir. Bilinçaltı bunu oyun gibi algılar ve oldukça sevinir. Burada kilit noktası şudur, olayların bağlantılarında mantık aradığınız an büyü bozulur ve sistem çöker.
          Duyguların gün boyunca sürekli değişim içerisinde olmasından dolayı ritmi sürekli değişen nefes, insanın fizyolojik ve ruhsal yapısında son derece önemlidir. Panik olduğunuzda derin nefes almaya başlayın. Rahatladığınızı görürsünüz. Telkine başlamadan önce kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle bir konuma geçin ve derin nefes almaya başlayın.
          *Canınız sıkıldığında ve elinizden yapabileceğiniz hiçbir şey gelmediğinde, canınızı sıkan şeyleri kâğıda dökün. Ardından bu kâğıdı buruşturup çöpe atın ve atarken, “Artık size ihtiyacım kalmadı. Bu zamana kadar benimle birlikte olup bana çok şey kattığınız için teşekkür ederim ama artık gitmelisiniz.” deyin. Kendinizde bir rahatlama hissedeceksiniz.
          *Kendinizi nasıl görmek istiyorsanız, 2 hafta boyunca günde 3 er defa zihninizde o şekilde canlandırın. Böylelikle ister fiziksel olsun ister duygusal, arzulanılan her değişiklik doğru telkinler ile bünyenizde yapılandırılabilir.

Çaba harcamak korkularını tetikler. “Ne yapmak gerektiğini düşünmek yerine ne yapmamak gerektiğini düşünmek” daha yararlıdır. "" 

yazıyı okudum teşekkürler paylaşım için, kendimce özetledim..insanın FARKINDALIK la yaşaması gerçekten çok mutluluk verici bir duygu..