” HER GÜNE BİR SÖZ”

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan ” HER GÜNE BİR SÖZ” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 703,178 kez görüntülenmiş, 2,830 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı ” HER GÜNE BİR SÖZ”
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Adalet: Her nimeti layık olduğu yere oturtmaktır. Su içen her kökü sulamak adalet değildir. Faydalı meyve veren ağacı sulamak adalet, fakat o susuz dururken zararlı dikeni sulamak zulümdür.

MEVLANA

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
mutlu bir hayat için gereken üç şey,yapacak bir iş,sevecek bir eş ve gerçekleştirilebilecek bir düştür.

Joseph Addison

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
doğru demişte bazen bunlar bile mutlu etmiyoo insanı...mutlaka bir sorunla karşılaşıyoruzz...paylaşımın için teşekkürler...

E

eylül1

Kullanıcı
10 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
hiç bir zaman insanlık mutlu olmak için bu üç şeyle yetınmez hep daha fazlası ister

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim hep mutlu olunuz

H

Hünkar1

Mutlu günleri yasamak icin Dostlarla ve de Arkadaslarla günü iyi veya neseli bir sekilde yasamak daha insan degisiklik görür diyde algiliyorum. Mutlu bir hayat icin n yapmak mümkündür canlar  diye sizlere sormak istiyorum.Hepinize Sevgilerimle ve saygilarimla.

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
mutluluk ne kadar basit görünüyor gerçekten ama bu basit üç şeyi kaçımız başarabilmişiz ki. ikisi varsa diğeri yok hep birşey eksik. ama şükürki yaşıyoruz. aldığımız nefes için elimizdekiler için şükretmemiz en doğrusu gb geliyor artık.

O

onurlu

Kullanıcı
6 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
balıkesir
sağlık ailem huzurum dur.Beni mutlu kılan.gerisi boştur.Arkadaşlar sağlığına herkez iyi baksın.

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
onurlu bey teşekkürler haklısız sağlık önemli,sağlığımız olmadığı sürece hiç bir şey tad vermiyor.
mutlu bir hayat için pozitif düşünmek gerek ama olaylar,çevre bazen heves kırıcı oluyor...Sizi siz yapan değerlerinizle ve sizi anlayan kişilerle beraber olmak dileğiyle...

H

Hünkar1

Emine38 sizin yazdiginiz kelmeleri bir basara bilsek o zaman bilkide negatif bir zaman kazanirizmi diye basara bilirmiyim bilmem. ;)javascript:void(0);
Göz kırpan

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Başarmanız dileğiyle ;)

karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
ben zeyna arakdaşa katılıyorum 4. olarak sabır eklenmeli

H

Hünkar1

karakter_26 arkadas javascript:void(0);
Ney demek ben de sabirli olmak zurundayim. Ayrica tesekürlerimi  tüm doslara  gönderiyorum.

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sevgili Arkadaşlar;
Burada her güne bir söz yazacağız.
Buyrun başlayalım.
Başarı dileklerimle.
İlk yazıyı ben yazayım.

”GİZLİ”

Kendinde bulunduğu zaman gizli kalması istediğin bir şeyi,
başka birinde görürsen açığa çıkarma.

Hamdûn-ı Kassâr

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
:)İnsan ne ise o olmayı reddeden tek yaratıktır.Albert Camus

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Nimetlere şükretmeyen, elden çıkmalarına çalışmış olur. Nimetlere şükreden, onları en kuvvetli bağlarla bağlamış olur.
İbni Atâullah

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
son yazdıgız söz cok güselmiş mehmet bey

Dün öldü, bugün can veriyor, yarın ise henüz doğmadı. Zamanızı bu açıdan görün ve faydalı iş yapın.Bişr’i Hafi.

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
İnsan ya acıları unutması, ya da kendi mezarı kazması bilmeli. 
                                                                                            BALZAC

S

sedef

Kullanıcı
16 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Alışkanlık anahtarı kaybolmuş bir kelepçedir.
bilmiyorum kim demiş :-[