” HER GÜNE BİR SÖZ”

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan ” HER GÜNE BİR SÖZ” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 710,496 kez görüntülenmiş, 2,830 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı ” HER GÜNE BİR SÖZ”
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
G

gokay

z.sav' Alıntı:
Ne kazandığın başarılarda takılı kal ne de hatalarında ısrar et..Bunların yerine tekrar başla; şimdinin her değerli anında yeniden başla..

N.Donald WALSCD   
-Bu soz aklima cok sey getirdi. Ayrica cok dogru ve demode olmaz bir soz,tebrik ediyorum N.D.Walscd'i... (ve de sizi,paylastiginiz icin) :)

*Demek ki Bizim bu kadar geri kalmamizin,son 200 yilda hicbir yenilik yapamamizin,yeni icatlar bulamamizin,yeni sistemler kuramamizin,ureten degil,kopyalayan bir millet haline gelmemizin nedeni;Gecmiste atalarimizin kazandigi basarilarin halen arkasina saklaniyor olmamiz ve hatalarda israr edip,gelisime ve degisime karsi direniyor olusumuzdur...

(Yani kisacasi "At gozluklerimizi cikarmaya kiyamiyoruz veya bu aliskanligimizi terk edemiyoruz!)

Paylasim guzeldi,Tesekkurler...

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dünyada kusursuz iki insan vardır.Biri ölmüştür diğeri de doğmamıştır. Çin Atasözü

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Karamsar olmak zor değil. Zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir.
Anonim

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bir insanın akıllı olmasına birşey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. Eflatun

A

alf

İnsanlar çay poşetine benzer.                                   

Sıcak suyun içine atana kadar

gerçek rengini bilemezsiniz...

Anonim

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
alf' Alıntı:
  İnsanlar çay poşetine benzer.                                     

Sıcak suyun içine atana kadar

gerçek rengini bilemezsiniz...

Anonim
konu tarafımdan birleştirilmiştir.Anlamlı bir söz paylaşıldığı için.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
"ok gibi dogru olsam yabana atarlar beni,

yay gibi eğri olsam elde tutarlar beni,

eğri yay elde kalır, menzil alır doğru ok,

görmedim doğruda aç, eğride asla bir tok."

Mevlana

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, Söyleyeyim: ANNEM'dir. Abraham LINCOLN

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
"Dün dünle beraber gitti cancazım, şimdi yeni şeyler söylemek lazım." ( mevlana )

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Başkaları için duyduğun kaygı, kendin için duyduğun kaygıların önüne geçtiği zaman olgunlaşmışsın demektir. John Mac Noughton

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.
Ben Sweetland

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Başkası düştü mü, "çürük tahtaya basmasaydı" deriz. Kendimiz düşünce, bastığımız tahtanın çürük çıkmasından şikayet ederiz.
Cenap Şehabettin

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Düşünceli olun, çünkü karşılaştığınız herkes inanın en az sizin kadar zorlu bir mücadele veriyor. Plato