” HER GÜNE BİR SÖZ”

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan ” HER GÜNE BİR SÖZ” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 703,189 kez görüntülenmiş, 2,830 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı ” HER GÜNE BİR SÖZ”
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Seçkin insan üç şey için tasalanır: Bir şeyi henüz öğrenmemişse, onu öğrenemediği için tasalanır. Bir şeyi öğrenmiş ama tam benimseyememişse, bunun için tasalanır. Bir şeyi öğrenmiş, benimsemiş ama henüz uygulayamamışsa, bunun için de tasalanır.

Konfüçyüs

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hiç bir mal sizin değil, neyi paylaşamıyorsunuz. Hiç bir can sizin değil, neden dövüşüyorsunuz.

MEVLANA

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
"Ben onun bir yerine birşey olmasın diye, bisiklete bile bindirmemiştim."
Bu sözü söyleyen ne filozof ne debir düşünür... 
Sadece ciğerine  evlat acısı düşen bir -Şehit Annesi- dir.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Benim hayatımdaki en büyük düşman zamandır.
CHARLİE CHAPLİN

Z

zeynepbegüm

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Güvendiğiniz dağlara karlar yağdığında en güzel çare; kar ile dağı başbaşa bırakmaktır...
gün gelip kar eridiğinde, dağ yolunuzu gözleyince verilecek en güzel cevap; başka bir dağdan selam yollamaktır...
                (MEVLANA)

Z

zeynep1

Kullanıcı
5 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
0
Anlamsız varlığım anlam bulur. Başkalaşırım.
Mademki elinin dokunduğu her şey; bir bardak çay, iki parça şeker... Harikulade bir şey...//Nazan Bekiroğlu

Z

zeynepbegüm

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gel, ansızın ayrılıp gitmeden birbirimizin kıymetini bilelim.

Alicenap kişiler, arkadaşları uğruna canlarını feda ederler. Düşmanlığı bırak, biz de insanız.

Kin ve garez, dostlukları karartır; niçin onları gönlümüzden söküp atmayalım?

Madem ki öldükten sonra bizimle barışacaksın, şimdi öldüğümüzü farzet de barışalım.

Mevlana

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
‎Adalet yılan gibidir,sadece yalınayakları (çulsuzları) ısırır demiş,Don Eduardo Galeano...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstediğini söyleyen,istemediğini işitir.
Atasözü

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yaşamak, kendi kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

K.G sitemizin motivasyon mesajı idi,çok beğendim,aldım ve buraya ekledim ;)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ana ailenin güneşidir. Bir ailede o olmazsa orada büyüyen çocuklar gölgede kalmış meyveler gibi olgunlaşmazlar. PESTALOZZI

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mutlu olmak için içinde bulunduğunuz andan daha iyi bir zaman olduğuna karar vermek için beklemekten vazgeçin. Mutluluk bir varış değil, bir yolculuktur. Pek çokları mutluluğu insandan daha yüksekte ararlar, bazıları da daha alçakta. Oysa mutluluk insanın boyu hizasındadır

Konfüçyus

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Serçenin ölmesinde bile bir bildiği vardır kaderin.Şimdi olacaksa bir şey yarına kalmaz, yarına kalacaksa bugün olmaz.Bütün mesele hazır olmakta.Madem hiçbir insan bırakıp gideceği şeyin gerçekten sahibi olmamış, erken bırakmış ne çıkar, ne olacaksa olsun!
William Shakespeare

K

kagittan__gemi

Kullanıcı
15 Eyl 2011
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Kar üşüyen bir halk için asla romantik yağmaz (Küçük iskender)

T

tugbaa1

Kullanıcı
17 Ocak 2012
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Hiç kimse senin gözyaşlarını haketmez, onu hakeden seni asla ağlatmayacak olandır.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Eğer "A" yasalarla kendi ahlaki değerlerini "B'ye" zorla uygulatmaya kalkıyorsa, "A" büyük ihtimal şxxxxsizin tekidir. demiş, Henry Mencken...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Vatan.. Onu parsel parsel satanların değil; "Tam Bağımsız Türkiye' diyebilenlerin...
Bu uğurda korkusuzca ölümü göze alanların... Uğrunda darağacına gidenlerindir.

Şairinde dediği gibi...
'Vatan, Amerikan üsleri, Amerikan bombası, Amerikan donanması topuysa,
vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan, ben vatan hainiyim.
Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla : Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.'