Hayal Kurmak Sorunları Çözüyor

• Konbuyu başlatan agokalper
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde agokalper tarafından oluşturulan Hayal Kurmak Sorunları Çözüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,380 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Hayal Kurmak Sorunları Çözüyor
Konbuyu başlatan agokalper
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan özlem1980
A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
yağmur90' Alıntı:
bende tam gerçek dışı hayaleri kesmiştim.hemen şu an hayal kurmaya  :)tekrar başlıyorum :)madem problemlerime ilaç olacak,bende deneyi veriyim. :) ;D ;Dpaylaşımın için teşekkürler,ellerine sağlık
rica ederim ama içinden geleni yapmalısın bence. hiç kesme hayal kurmayı tam gaz devam hayallere  ;) ;D ;D

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Bu durmda aşk insan zekasını geliştiriyor mu oluyor :)  (
benm düşüncem)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
gökteki yıldız' Alıntı:
Bu durmda aşk insan zekasını geliştiriyor mu oluyor :)  (
benm düşüncem)
valla ben bi çıkarım yapamadı bu sözünden  :D

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
neyse didem gökteki yıldız gelsin anlarız heralde  ;D ;D

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Aşık olan çok hayal kurar, problemleri daha çok çözer, zekası gelişir demek istemiş ama aşık olanın aklı bir karış havada olacağı için pek problem çözemez anca hayal kurar :)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
hayal kurmak balık burcuna has diyorlar.. gerçi benim astrolojiyle aram hiç iyi olmadı ama ufak bi bilgi olsun istedim  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hayal mi?m O da ne  ::)
Sorunları hayal kurarak hiç çözünlemeyi düşünmedigim gibi eylemde de yapmadım...
Olumsuz düşüncelerden çok olumlular için hayal kurarım o ayrı :) Gerçekleştimi derseniz,orası bana kalsın  8)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
:) Bence anca hayal kurmaz aşık olan bir insan...Şu örneği düşüneyim mesela nişanlı bir çift evlenecekleri günü evlerinin nerede olacağını... hayal ediyor bu durmda sorunu da çözmüş oluyorlar

G

Görsel**

Abartmamak koşuluyla hayal kurmak bazı durumlarda iyidir iyi .

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
gökteki yıldız' Alıntı:
:) Bence anca hayal kurmaz aşık olan bir insan...Şu örneği düşüneyim mesela nişanlı bir çift evlenecekleri günü evlerinin nerede olacağını... hayal ediyor bu durmda sorunu da çözmüş oluyorlar
bunun konuyla pek ilgisi yok gibi ama yinede düşüncene saygılar tabiki  :)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Hayal kurmak beyni harekete geçirdiğine göre aşık biride bolca hayal kuracağına göre kişi karmaşık sorunlara daha kolay çözüm bulabilir...

Örneğim tuhaf olmuş olabilir :p :)
Değiştirim...Birbirini seven2 kişi var diyelim zor bir durum içerisinde ve sevdiği kişiyle kavuşmak için hayal kurark beynini geliştiriyor aynı zamanda da bu karmaşık sorunun içerisinden çıkmak için elinden geleni yapmış oluyor ki çok nadir durumlar dışında da birbirlerine kavuşurlar...Yani bu durmda hayal kurarak sorununu çözmüş olur aşık kişi...

A

ananas

Kullanıcı
24 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Hayal kurmak benim için uykuya dalmadan önceki zaman dilimidir. Hergün düzenli olarak... :)
Hayal:hayatın uzun yollarının benzinliklerinde verilen molalardır. Kararında molalar; beyniniz için benzin aldırır. Şöför olan sizi dinlendirir. Yeni bir yol için sizi hazırlar.  ;)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bana göre hayal kurmak sorunları çözmekten ziyade belki geçici olarak bizim kafamızda üstünü örter.