Hangi sektörde calışıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Hangi sektörde calışıyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 161,147 kez görüntülenmiş, 460 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı Hangi sektörde calışıyorsunuz?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
M

mavigül

Kullanıcı
27 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Ben de öğretmenim ve özel sektörde çalışıyorum... işimi seviyorum fakat zor olduğunu düşünüyorum.. geleceğin nesillerini eğitmek büyük sorumluluk altına itiyor beni...
bir arkadaş özel veya devletin farketmeyeceğini söylemiş ama belirtmeden geçemeyeceğim özel sektör kesinlikle daha çok yoruyor velilerinden idarecilerine kadar...

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
meslek konusu çok iyi olmuş.Her mesleğin mutlaka kendine göre iyi ve kötü yanlaarı vardır.bende sağlıkçıyım.mesleğimi çok seviyorum ama bazen isyan edebiliyorum.Seviyorum çünkü çok faydalı bir işe sahip olduğumu biliyorum.İnsanların acılarını bir nebzede olsa rahatlatmsına aracı olmak onlardan Allah razı olsun kelimesini duymak ve sana muhtaç olan birisinin acısını dindirmek dünyada en güzel duygulardan biridir.Ama bazen o kadar çalışsan da o kadar güleryüzlüde olsan hiç umadığın anda biri gelip seni aşalayabilir sana emirler verebilir yaptığın işi sana ögretebilir ya da sana hiç haketmediğin hakaretleri söyleyebilir.Ama şu gerçek kalbini şefkat duygularına yönlendirdiğinde sana artılar kazandırabilcek bir meslek.Ama her türlü insanla karşılaşmak ,her türlü kesime her türlü vakaya açık bir meslek olduğu için stres kaçınılmaz.Birde mutlaka sogukkanlı olmak gerekir.kan tutanlar varsa bence zor olur:)

Z

zahide2010

Kullanıcı
28 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bu sene mezun oldum....kimya teknisyeniyim!
Meslegimi cok seviyorum!
Insallah yakin zamanda bir is bulurum!

S

séalih

Kullanıcı
17 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Erzurum
ticaret.
çünkü benm tek hedefim kendimi kendime kanıtlamaktır. şu çok önemli herkes kanatlarını kocaman açıp görkemli görünmek ister. ama hızlı uçmak istiyorsan kanatların kısa olmalıdır. ticaret benm hızlı uçabilmek için kanatlarımı kendime yaklaştırıp kısaltacağım tek alan .

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
séalih' Alıntı:
ticaret.
çünkü benm tek hedefim kendimi kendime kanıtlamaktır. şu çok önemli herkes kanatlarını kocaman açıp görkemli görünmek ister. ama hızlı uçmak istiyorsan kanatların kısa olmalıdır. ticaret benm hızlı uçabilmek için kanatlarımı kendime yaklaştırıp kısaltacağım tek alan .
Güzel ifadeler :)

J

johncoffee

Kullanıcı
15 Ocak 2011
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Henüz öğrenciyim.. :)Bir gıda mühendisi adayıyım..ilerde belkide ticaretle içiçe yaşamamı sağlayabilecek hedeflerime hizmet eden bir meslek aslında..Özel sektörde iş imkanı daha çok diyebilirim..

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
İngilizce öğretmeniyim.
Şu an ilköğretimde çalışıyorum.
Çocuklara ingilizce kavratmak mesele,bir de iş arkadaşları...
Bazen tam isyan ediyorum ama bir işim var diyorum.

M

murat muhasebe

Kullanıcı
22 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
bartın
ben yeni geldim mali müşavirim..bizimki çok kafa yorucu ama sürekli yenilikçi işimi seviyorum.

L

lasastre

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
moda tasarımcısıyım..
ekonomi okuduktan sonra hobimi işim yaparsam daha mutlu bir hayatım olabileceğini düşünüp kendime bir yol çizdim...seçtiğim yol zor olanmış meğer ama severek yapılınca hiç bir iş zor gelmiyor insana..mutluyum:)

L

leyla nur

Kullanıcı
4 Kas 2011
En iyi cevaplar
0
0
merhabalar..
ben özel sektörde bir kolejde çalışıyorum..halkla ilişkiler departmanındayım..aktif biri oldğum için işimin aktif hareketli yönlerini sewiyorum ama günün sonunda beyin iflas ediyo o yönü hariç memnunum.. :)

G

grace

Kullanıcı
8 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Şu an çalışmıyorum, 21 sene sürdürdüğüm meslekten sonra, şimdi yeni bir alan için uğraş veriyorum.
Umudum var, çaba gösteriyorum ve olursa da çok sevinirim, olmazsa da yıllardır denese miydim diye kendime sorduğum sorulardan kurtulurum.
Mutlu olduğum bir şey için uğraş vermek de işin bir diğer güzel yanı zaten. :)

K

kvc35

Kullanıcı
5 Ağu 2012
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Yeni mezun metalurji ve malzeme mühendisiyim.. Bu aralar iş görüşmelerine katılmakla meşgulum.:)

G

gKE

Kullanıcı
14 Mar 2013
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Orada Öylece durup, burada olan biteni öğrenemezsin ;)

Q

qbra

Kullanıcı
18 Ocak 2016
En iyi cevaplar
0
0
Marmara
2 ay öncesine kadar ÖZEL SEKTÖRDE - ARITMA FİRMASINDA idim. Çevre Mühendisiyim.

İdeallerimle, hırsımla yerim özel sektör diye düşünerek yola çıkan yeni bir mezundum.

Kurumsallaşmaya çalışan bu şirkette; mesai arkadaşlarımın ben gibi sahip oldukları idealleri, hırsları ve bana ek olarak uyanıklıkları benim 3 yıllık emeğimi 1 günde ve 1 dilekçe ile bittirdi özel sektör deneyimlerimi.