Hala fotoğraf çekiyor olurmuydunuz?

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Hala fotoğraf çekiyor olurmuydunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,782 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Hala fotoğraf çekiyor olurmuydunuz?
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan perit
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Anne - baba ve 15 yaşındaki çocuktan oluşan bir aile Avusturalyaya tatile gitmiş
Tatilde tüple dalmaya karar vermişler. Daha önce orduda olan babanın tüple dalma konusunda deneyimide varmış.   
Aile beraber dalış yaparken çocuk anne ve babasının fotoğrafını su altı kamerasıyla çekmek istemiş.
Fotoğraf çelirken babası çocuğunun paniklediğini farketmiş ve oğluna iyimisin diye işaret vermiş. 
Küçük çocuk fotoğrafı çektiği gibi hızla tekneye geri dönmüş. Anne ve babası bir sorun olduğunu düşünüp arkasından gitmiş.
Neyin var diye sorduklarında çocuk arkalarında bir köpek balığı olduğunu söylemiş. Babası şaka olduğunu sanmış ama tekne kaptanıda çocuğu doğrulamış ve onlara  ne kadar büyük olduğunu anlatsa inanmıycaklarını söylemiş …
Otele geri dönen aile hemen fotoğrafı laptopa aktarıp bakmışlar.   

Siz böyle bir durumda fotoğrafı çekmeye devam edermiydiniz?

D

designboy

ben cekerim kardeşim hava olur herkese!  :D :D  her zaman gelmez öyle büyük bişi  ::)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
çocuk da pek bi düşüncesiz(miş).,insan atar elinden makinayı,anne-babasını uyarır  :) ........yanlız o durumdayken  iiyi çekebilmiş.brawo... :D

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
nasıl cekilirki o foto yaaa... :eek: :eek:

P

Paradoks

O KİSİNİN YERİNDE OLAMAK İSTEMEZDİMM.. AMA FOTOGRAF CEKMEYE MERAKIM VARDIRR... :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kesinlikle hayır..korkudan ölürdüm herhalde..

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Fotoğrafa profesyonel  bir Photoshop tasarımcısının eli değmiş gibi geldi.  :-\

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Çekiyo olurdum :) cünkü geldiğinden haberim olmazdı :) Teşekkürler..

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
gerçekten etkileyici helal olsun o çocuga ??? ???

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
bn de olsam çekerdim. güzel bi anı olmuştur işte. :D

A

afatsum

resımdekı buyuk beyaz cınsı kopek balıgı gercek degıl bu ıyı bır montaj hıc kafanızı yormayın...

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
KESINLIKLE PHOTOSHOP BAZI ARKADSLARA BENDE KATILIORUM O KOPEKBALIGI HAKIKATEN ORDA OLSA IDI SUAN BIZ BU MEVZUYA KAFA YORMUYOR OLACAKTIK.. :p

A

ayben

??? bu resim gerçek mi acaba fotoshop filan değil dimi kanım dondu yaa resmi görünce 15 yaşında ki bir çocuk nasıl dayanır bu manzaraya maşallah gerçekse çok cesurmuş yaa ama bu kadar yakın bir mesafeden saldırmamasıda aklıma takıldı  :-\