Günler 25 saat olacak...

• Konbuyu başlatan lostcontrol
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde lostcontrol tarafından oluşturulan Günler 25 saat olacak... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,936 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Günler 25 saat olacak...
Konbuyu başlatan lostcontrol
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emre Y
A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Tamam tamam %30 veririm size paylaşın aranızda.Sizde bana % 30 dan %20 komisyon verirsiniz.Gül gibi geçinir gideriz. :eek: :eek:

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
aydın41' Alıntı:
Tamam tamam %30 veririm size paylaşın aranızda.Sizde bana % 30 dan %20 komisyon verirsiniz.Gül gibi geçinir gideriz. :eek: :eek:
yani yaklaşık 100 milyon yıl önce, dünyanın kendi ekseni etrafında dönüşünün daha hızlı olduğunu ve günlerin 23 saat olduğunu kanıtladılar.

100 milyon yıl yaşarsanız açarsınız  :D

B

Bülent

maxMESA' Alıntı:
100 milyon yıl yaşarsanız açarsınız  :D
Öyle deme Harun...
Bilim adamları herşeyin bir çaresini buluyor... İnsan ömrü gittikçe uzuyor...
Hem sayılı gün çabuk geçer derler..  :D

S

SUNFLOWERS

aydın41' Alıntı:
Ben söylediğimi tekrarlamak istiyorum :D
Fırsatçı !!!!
Biz yorulacaz :eek:ooh :eek:ooh paralar sana kalacak

yok öyle yağma!!!
Ben oynamıyorum ;D ;D

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Ben sizi büyük bir külfetten kurtarıyorum siz beni yanlış anlıyosunuz.Daha doğrusu sen yanlış anşıyorsun sunflowers.Paran varmı derdin var arkadaş.Hergün takip.orayamı yatırsam fonmu alsam ,piyasa takibi,oooo
daha sayamadığım birsürü şey.Dua edinki % 20 istedim,tanıdıksınız diye oda yoksa % 25 ten aşağısı kurtarmaz. ::)

B

Bülent

Aydın abicim, sen işi kur, işlet, kazan... Gözümüz yok.
Aydan aya atarsın 3-5 bin kadar yeter.  :)

S

SUNFLOWERS

aydın41' Alıntı:
Ben sizi büyük bir külfetten kurtarıyorum siz beni yanlış anlıyosunuz.Daha doğrusu sen yanlış anşıyorsun sunflowers.Paran varmı derdin var arkadaş.Hergün takip.orayamı yatırsam fonmu alsam ,piyasa takibi,oooo
daha sayamadığım birsürü şey.Dua edinki % 20 istedim,tanıdıksınız diye oda yoksa % 25 ten aşağısı kurtarmaz. ::)
:ıyyhh :ıyyhh

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Kardeşim 3-5000 nedirki.Siz sermayeyi ortaya koyun gerisini bana bırakın ayıp ettin. ;)

S

SUNFLOWERS

aydın41' Alıntı:
Kardeşim 3-5000 nedirki.Siz sermayeyi ortaya koyun gerisini bana bırakın ayıp ettin. ;)
Ben demedimmi bu adam fırsatçı diye!!!!
ön sezilerim beni şimdiye kadar hiç yanıltmadı!!!! ;D ;D

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Hayda kötü olduk dimi şimdi.İşte en büyük ders bu kimseye iyilik yapmıcan.Ders olsun bana :( :-[ :-\ :'( :'(

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Size iş hayatndaki üç kağıtları öğretiyorum daha ne iyilik yapayım.Bu seferlik komisyon almıyorum. 8)

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Hakketten ya ben komisyonumu nerden alcam,site yetkilileri verirmi acep okadar ders anlatıyoruz burda dimi. :mad: