Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru:

• Konbuyu başlatan catzilla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde catzilla tarafından oluşturulan Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru: başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,784 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru:
Konbuyu başlatan catzilla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derman86
C

catzilla

Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru:

1. Bu dünyada uğrunda ölebileceğin en az iki kişi vardır.
2. En azından 15 kişi öyle ya da böyle seni seviyordur.
3. Herhangi birinin senden nefret edebilmesinin tek sebebei, aslında sadece senin gibi olmak istemesidir.
4. Senden gelecek bir gülümseme bazılarına mutluluk getirebilir, o senden hoşlanmasa bile.
5. Her gece, birisi uykuya dalmadan önce seni düşünüyor.
6. Birisi için dünyalara bedelsin.
7. Çok özel ve teksin.
8. Varlığını bile bilmediğin biri seni seviyor.
9. Hayatındaki en büyük hatayı yaptığın zamanda bile, ondan hayırlı birşey çıkar.
10. Ne zaman dünya sana sırtını dönmüş gibi hissedersen, dön ve bir daha bak.
11. Her zaman aldığın iltifatları hatırla. Kaba sözlerin hepsini unut
.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
çok güzelmiş aklımda tutmaya çalışacam.

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
umarım doğrudur :-\teskürler

A

aslı hemşire

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
1. Bu dünyada uğrunda ölebileceğin en az iki kişi vardır. (evet var hende daha fazla:ailem ve sevdiğim)
5.Her gece, birisi uykuya dalmadan önce seni düşünüyor.
6. Birisi için dünyalara bedelsin.
7. Çok özel ve teksin.
8. Varlığını bile bilmediğin biri seni seviyor. (evet çok şükür bu maddelerde doğru)
. Hayatındaki en büyük hatayı yaptığın zamanda bile, ondan hayırlı birşey çıkar. (herşey de bi hayır mutlaka vardır)
nerdeyse %100e yakın teşekkürler paylaşım için ;)

L

lilaslmn

bütün bunların farkındayım.en kötü zamanlarımda bir kez daha hatırlarım hayatın bize verilmiş bir nimet olduğunu,her olumsuz sonuçtan bile olumlu yargılar çıkarmak gerektiğini..teşekkürler catzilla,bize bildiklerimizi hatırlattığın için.. O0

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hepsi güzel de bir bunu anlayamadım;

3. Herhangi birinin senden nefret edebilmesinin tek sebebei, aslında sadece senin gibi olmak istemesidir.
Tek sebep bu olamaz yahu, ya ben kötü biriysem, ya ona kötü birşeyler yaptıysam??

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kristal' Alıntı:
Kim kötü birine hayranlık duyar Didem. :D
İşte ben de bunu diyorum zaten..

Biri birinden nefret ediyorsa illa benim gibi olmak isteyişindendir diye birşey olamaz.
Öyle yazmışya, okuduysan o kısmı. :)

C

catzilla

Sizi anlıyorum gülşah ne varki daha önce, hatta çok öncelerde paylaşılmış bir yazıyı tekrar gündeme getirmemin ne sakıncası var. üstelik arama motorunda arattırıyorum inanın yok.... ::)
o zaman daha önce paylaşıldıysa o konuyla birleştirebiliriniz. ben her forumda var mı yokmu demekten,  didik didik etmekten yoruluyorum.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
catzilla' Alıntı:
Sizi anlıyorum gülşah ne varki daha önce, hatta çok öncelerde paylaşılmış bir yazıyı tekrar gündeme getirmemin ne sakıncası var. üstelik arama motorunda arattırıyorum inanın yok.... ::)
o zaman daha önce paylaşıldıysa o konuyla birleştirebiliriniz. ben her forumda var mı yokmu demekten,  didik didik etmekten yoruluyorum.

:-[ amacım sizi kırmak değildi.