Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru:

• Konbuyu başlatan catzilla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde catzilla tarafından oluşturulan Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru: başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,781 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru:
Konbuyu başlatan catzilla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derman86
C

catzilla

Gülşah' Alıntı:
:-[ amacım sizi kırmak değildi.
yok arkadaşım kırılmadım... öyle düşünme,
ben açacağım forumları arama motorunda arattırıyorum... bulamıyorum.
neden bulamıyorum onuda bilmiyorum.

C

catzilla

dideM' Alıntı:
Hepsi güzel de bir bunu anlayamadım;

3. Herhangi birinin senden nefret edebilmesinin tek sebebei, aslında sadece senin gibi olmak istemesidir.
Tek sebep bu olamaz yahu, ya ben kötü biriysem, ya ona kötü birşeyler yaptıysam??
haklısınız banada biraz mantıksız geldi.... ::)

tek sebebi değil, bir sebebi olabilir gibi düzeltebiliriz onu :)

C

catzilla

yine olmadı, bir sebebide o olabilir gibi düşünebiliriz demek istemiştim...  ::) :)

metalci

metalci

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hııımm  inş biri için gerçekten herşeyden özelim dir

teşekkürler

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
daha önce mail olarak almıştım bu yazıyı gerçekten güzell  :)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Pollyannacılığa gerek yok aslında.. Bireysel düşüncem , bunlar yalnızca okuyunca duyacağımız kısa süreli mutluluk sembolü.. Ben(!) hiçbir maddenin gerçekleştiğini görmedim henüz. Teşekkürler. !

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Özlem' Alıntı:
efsane_18' Alıntı:
BU KONU VARDI SANKİ :( :(
Eski bir konu zaten efsane sana öyle gelmiş olabilir gerçi yinede arama yaptım fakat bulamadım :)
Aslında başka bir arkadaşımız benzer konuyu http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,1696.0.html bu linkte paylaşmıştı.
Sanırım bu yüzden sizlere 2.kez okuyormuşsunuz gibi geldi. :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
1. Bu dünyada uğrunda ölebileceğin en az iki kişi vardır./ Ne demek 2 milyarlarca insan için kendimi feda edebilirim :d

2. En azından 15 kişi öyle ya da böyle seni seviyordur. /15 çok fazla benim gibi biri için.

3. Herhangi birinin senden nefret edebilmesinin tek sebebei, aslında sadece senin gibi olmak istemesidir. / Alakası yok.

4. Senden gelecek bir gülümseme bazılarına mutluluk getirebilir, o senden hoşlanmasa bile./BendeN gelecek gülümseme benden hoşlanmayan birini neden mutlu etsin. Tuhaf.

5. Her gece, birisi uykuya dalmadan önce seni düşünüyor./Jenifer lopez'dir. :d

6. Birisi için dünyalara bedelsin./Salma Hayek.

7. Çok özel ve teksin./ Biliyorum çok söyleyip durulmasa daha iyi olur :d

8. Varlığını bile bilmediğin biri seni seviyor./Bu benim umrumda olmaz.

9. Hayatındaki en büyük hatayı yaptığın zamanda bile, ondan hayırlı birşey çıkar./Batıl.

10. Ne zaman dünya sana sırtını dönmüş gibi hissedersen, dön ve bir daha bak./Hissedersem bakarım.

11. Her zaman aldığın iltifatları hatırla. Kaba sözlerin hepsini unut/Ben unutmasını beceremeyen biriyim.

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Korsan' Alıntı:
1. Bu dünyada uğrunda ölebileceğin en az iki kişi vardır./ Ne demek 2 milyarlarca insan için kendimi feda edebilirim :d

2. En azından 15 kişi öyle ya da böyle seni seviyordur. /15 çok fazla benim gibi biri için.

3. Herhangi birinin senden nefret edebilmesinin tek sebebei, aslında sadece senin gibi olmak istemesidir. / Alakası yok.

4. Senden gelecek bir gülümseme bazılarına mutluluk getirebilir, o senden hoşlanmasa bile./BendeN gelecek gülümseme benden hoşlanmayan birini neden mutlu etsin. Tuhaf.

5. Her gece, birisi uykuya dalmadan önce seni düşünüyor./Jenifer lopez'dir. :d

6. Birisi için dünyalara bedelsin./Salma Hayek.

7. Çok özel ve teksin./ Biliyorum çok söyleyip durulmasa daha iyi olur :d

8. Varlığını bile bilmediğin biri seni seviyor./Bu benim umrumda olmaz.

9. Hayatındaki en büyük hatayı yaptığın zamanda bile, ondan hayırlı birşey çıkar./Batıl.

10. Ne zaman dünya sana sırtını dönmüş gibi hissedersen, dön ve bir daha bak./Hissedersem bakarım.

11. Her zaman aldığın iltifatları hatırla. Kaba sözlerin hepsini unut/Ben unutmasını beceremeyen biriyim.
Cevapların güzelmiş korsan :D

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
1. Bu dünyada uğrunda ölebileceğin en az iki kişi vardır./ Ne demek 2 milyarlarca insan için kendimi feda edebilirim :d / Sana güvenebileceğimizi biliyorduk  :D
2. En azından 15 kişi öyle ya da böyle seni seviyordur. /15 çok fazla benim gibi biri için. / Doğru 5 rakamına çıksın da geri kalan 10 kişiye para veririz  :D
3. Herhangi birinin senden nefret edebilmesinin tek sebebei, aslında sadece senin gibi olmak istemesidir. / Alakası yok. / Bence de Yok Tibriz-i Şems gibi boyna iğnesi elinde  :D
4. Senden gelecek bir gülümseme bazılarına mutluluk getirebilir, o senden hoşlanmasa bile./BendeN gelecek gülümseme benden hoşlanmayan birini neden mutlu etsin. Tuhaf. / Delirmişsen de kendini gülmeye vurmuşsan neden olmasın   :D

5. Her gece, birisi uykuya dalmadan önce seni düşünüyor./Jenifer lopez'dir. :d / He ikiz çocuklarının ağlamasından sana sıra gelir emin ol  :D
6. Birisi için dünyalara bedelsin./Salma Hayek. / Boş yere hayal kuruyor aldırmayın   :D

7. Çok özel ve teksin./ Biliyorum çok söyleyip durulmasa daha iyi olur :d / Buna yorum getiremedim  :D sıra dışı olduğu kesin ama  ;D

8. Varlığını bile bilmediğin biri seni seviyor./Bu benim umrumda olmaz. / Yani bu konuda haklı  :D

9. Hayatındaki en büyük hatayı yaptığın zamanda bile, ondan hayırlı birşey çıkar./Batıl. / Kader   ;)

10. Ne zaman dünya sana sırtını dönmüş gibi hissedersen, dön ve bir daha bak./Hissedersem bakarım. /  ???

11. Her zaman aldığın iltifatları hatırla. Kaba sözlerin hepsini unut/Ben unutmasını beceremeyen biriyim. / Tek kusurun bu olsun Hocam  :D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ben aslında %100 Doğruluk payını kendimce sorguladım ama..
Ve evet bana güvenebilirsiniz:d hem ben insaflıyım herkes çuvaldızla dolaşıo ben iğne yeter diom :d
Sıradışılık ? Yok değilim.. Çok özel ve tek'im :d
Neyse.. Netice itibarı ile konuda geçen durumların yüzdelik hesabında sapmalar olabileceğine kanaat getirdik..

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Korsan' Alıntı:
Ben aslında %100 Doğruluk payını kendimce sorguladım ama..
Ve evet bana güvenebilirsiniz:d hem ben insaflıyım herkes çuvaldızla dolaşıo ben iğne yeter diom :d
Sıradışılık ? Yok değilim.. Çok özel ve tek'im :d
Neyse.. Netice itibarı ile konuda geçen durumların yüzdelik hesabında sapmalar olabileceğine kanaat getirdik..
Tamam da bende sorguladığın o %100'ü teyit ettim  :D
kesin emin olduk  ;)
Çok eğlendiğimi saklayamam ama  :D
Kızmadığın için teşekkür ederim Korsan  ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
ASLIHAN' Alıntı:
Tamam da bende sorguladığın o %100'ü teyit ettim  :D
kesin emin olduk  ;)
Çok eğlendiğimi saklayamam ama  :D
Kızmadığın için teşekkür ederim Korsan  ;)
Ay sevindim valla teyyit için.. Kesin eminiz evet. Eğlendiğinizede sevindim.
Ve rica ederim neden kızayım. :d