ESNEYEBİLEN DAVRANIŞ KALIPLARI

• Konbuyu başlatan DUYARKAT
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler kategorisinde DUYARKAT tarafından oluşturulan ESNEYEBİLEN DAVRANIŞ KALIPLARI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 46,566 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler
Konu Başlığı ESNEYEBİLEN DAVRANIŞ KALIPLARI
Konbuyu başlatan DUYARKAT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eradam
R

roze

Benimki de sürücü davranış kalıbı. Hızlı ve net konuşmak, mükemmelliği sevmek... Paylaşımın için çoook tşk ler.

Q

qapina

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bandırma
paylaşım süper :) ben en çok İFADECİ DAVRANIŞ KALIBI uyuyorum fakat (unutkanlık hariç)

A

askinbahar

Kullanıcı
25 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Paylaşımın için teşekkürler,
Ben kendime göre bir kalıp bulamadım , ama hepsinden biraz var bende o zaman ben karma kalıp oluyorum sanırım  :)))

S

SUNFLOWERS

Benimde baskın gelen tarafım ... :D :D
4) İFADECİ DAVRANIŞ KALIBI: Genelde eğlenmeyi seven insanlardır. Kalabalık insan topluluğu olan bir yerde sürekli kahkaha atan bir grup görürseniz bilin ki bu insanlar ifadecilerdir.

R

Rabby

Kullanıcı
14 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
çok ilginç ve güzel bir yazı
ama ben ne olduğuma karar veremedim  ::)

C

crax

Kullanıcı
13 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
gerçekten güzel ve doğru yazıyı okurken çevremdeki insanları arkadaşlarımıdüşündümde hepsine uyan bi davranış kalıbı var gerçekten. benimki dost canlısına daha yakın ama en iyi dostlarım ifadeci.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Paylaşım için teşekkürler...Şu davranış kalıbına uyuyorum diyemedim,belki de kalıpların garnitürü şeklindeyim..

E

efe_09540

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bu davranıs kalıpları herkesi kapsamaz mesela ben kendimi bu kalıplarla tanımlayamadım

V

vedatylcn

Kullanıcı
23 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
güzel bi paylaşım tşkrlrr benim davranış kalıbım analitik sanırım  :-\ sonda söylenen söz çokta destekler biçimde değil "Önemli olan burda karşımızdakinin davranış kalıbını bilmek" kendimizi tanımadan kabullenmeden sadece başkalarının davranış kalıplarıyla kendimizi yönlendirmek yanlış olur bence..

A

akfatih54

Kullanıcı
20 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
SSAKARYA
Merhaba notlarınız hala duruyorsa gönderirseniz memnun olurum.Konuyu yeni okudum da :)Hoşçakalın

D

duyarlı

Kullanıcı
13 Eki 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
cok  teşekkur ederım bende konuyu yenı okudum...
notlarınızı rıca etsek.)