Erkekleri Sinir Etmenin Yolları

• Konbuyu başlatan roze
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde roze tarafından oluşturulan Erkekleri Sinir Etmenin Yolları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36,411 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Erkekleri Sinir Etmenin Yolları
Konbuyu başlatan roze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
O sure'de anlatılan farklı.hatta sevgili büyük düşünür "Yaşar Nuri Öztürk" hocamızda konunun yanlış yorumlandığı düşüncesince.Yoksa hangi dinde kadını dövmek caiz sayılabilir ? :) Siz bayanlar kıskanç olmayın yeter  ;D

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Erkekleri sinir etmeye çalışırken onların o vurdumduymaz gamsız davranışları karşısında sinir olan sizde olabilirsiniz buna dikkat etmek lazım :) bu taktikler her erkek için geçerli olmaya bilir ince ruhlu hassas olması lazım ki etkilensin eee böyle bir erkeği bulmuşken sinir etmekte olmaz yani  ;D

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Her şartlarda benimle konuşan erkek bana sinir olur. Bunları söylemesem de duruşumdan bakışımdan gıcık olur.  8)
O kadar kötü ve sinir bozucuyum ki anlatam :) 

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
cantuuu' Alıntı:
Her şartlarda benimle konuşan erkek bana sinir olur. Bunları söylemesem de duruşumdan bakışımdan gıcık olur.  8)

Hiç sanmıyorum !  cantuu

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Çok uğraşmalarına gerek yok :) Nedense hep benden daha çok sinir oluyorlar. :)

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
turtur' Alıntı:
cantuuu' Alıntı:

Hiç sanmıyorum !  cantuu

En samimi arkadaşlarım erkektir. Erkekler sinir olmazda hemcinslerim benden pek haz etmezler :) Ama gıcıklık konusunda ciddiyim bana dayanabilecek sınırlı insan vardır =)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Doğrudur .Tam olarak nedenini anlayamamış olsamda kadınlar birbirini pek çekemiyor bizim ülkemizde...Bence buda bir sorun hemcinsler arasında .
En iyisi kıskanç olmamaktır dostlukta  ;) Kıskanç insan hiçbiryerde barınamaz zaten .

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Türker'in sabırlı olduğu kanaatindeyim hiç yoktan 28 yıldır sabrettiğine göre :) Kolay sinir olacağını düşünmüyorum.  ;)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
asukaki' Alıntı:
Türker'in sabırlı olduğu kanaatindeyim hiç yoktan 28 yıldır sabrettiğine göre :) Kolay sinir olacağını düşünmüyorum.  ;)

Sorma be birader .Sorma  :-[

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
turtur' Alıntı:

Doğrudur .Tam olarak nedenini anlayamamış olsamda kadınlar birbirini pek çekemiyor bizim ülkemizde...Bence buda bir sorun hemcinsler arasında .
En iyisi kıskanç olmamaktır dostlukta  ;) Kıskanç insan hiçbiryerde barınamaz zaten .

Nedeni bence girdikleri ortamda en iyisi iyiynin iyisi olma dikkat çekme için bir üstünlük kurma çabası falan.Saçma ama yapmayan yok bende arada yaparım (itiraf:) ) Yapmasam da zaten bana gıcık olan çok olur  8)

Kıskançlıkta olmalı ama dozunda ;)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Yalnız güzel ve aynı zamanda kıskanç arkadaşlarıma bakıyorum, genelde arkadaşları çirkin demeyelimde dahabi gösterişsiz kendi halinde..Kızlar için diyorum .Sence doğrumu bu tesbitim ?

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
turtur' Alıntı:

Yalnız güzel ve aynı zamanda kıskanç arkadaşlarıma bakıyorum, genelde arkadaşları çirkin demeyelimde dahabi gösterişsiz kendi halinde..Kızlar için diyorum .Sence doğrumu bu tesbitim ?
:dedikodu  Doğru tespit  8)