Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,422 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Cevap çok basit;

Anneler çocuklarına cinsiyet ayırt etmeden mutfakta sorumluluklar vermeli. Peçete taşımak gibi, ekmek sepetini götürmek gibi bunlarında erkeği kadını yok sanırım. İnsanlar çoğunlukla stres atmak için türlü aktivitelere katılırlar. Aslında hiç onlara gitmeden mutfağa girin bişeyler hazırlayın süsleyin, ortaya çıkan iyi ya da kötü herneyse sizin üretmenizden ötürü mutluluk verecektir diye düşünmekteyim...

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Ben portakal bile soyamam yaa ne yapıcam şimdiii ?????? :eek:

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
turtur' Alıntı:

Ben portakal bile soyamam yaa ne yapıcam şimdiii ?????? :eek:
Şöle :)  aynanın karşısına geç bak ellerin yerinde onları gör önce :) Sonra mutfağa geç ve portakalı al hatta bahçeye çık çimlerin üstüne otur de ki ben bunu yapabilirim de başla belki ilkinde ikincisinde istediğin gibi olmaz ama sonra sende soymayı öğrenirisin. Herşey BEN YAPABİLİRİM demekle başlar ;)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Şakaydı :) geçen sene öğrenmiştim zaten  :alkis
Şaka biyana kimse beni mutfağa teşvikte etmedi,zaten boğazıma hiç düşkün değilim yani benim evimde çok iyi yemek yapan biri olmasada olur :)

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
turtur' Alıntı:

Şaka biyana kimse beni mutfağa teşvikte etmedi,zaten boğazıma hiç düşkün değilim yani benim evimde çok iyi yemek yapan biri olmasada olur :)
Peki ya çocukların :) onlar içinde mi önemli olmayacak ???

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
cantuuu' Alıntı:
turtur' Alıntı:

Peki ya çocukların :) onlar içinde mi önemli olmayacak ???

Evimde hizmetçi olmazsa olmaz evin onca işini bir kadın yapmamalı diye düşünüyorum...

"Hizmetçisi olanın evinde melekler ayakta dururmuş" derler her nedemekse artık..