Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,423 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
B

Bülent

bıldırcın' Alıntı:
Dünyanın en iyi aşçıları erkekler olabilir ama benim mutfağıma girmesinler.Gidip iş yerlerinde yapsınlar yemeklerini ;)Ayrıca onlar daha çok batırıyor yemek yaparken emin ol. Bizzat şahit oldum birkaçına
Peki.  :)

S

senarist081

Valla biz erkekleri mutfağa sokabilmeniz için öncelikle ruhumuzu okşayıp,kalbimizin en derin noktalarına girip fethetmelisiniz ki bizlerin de bir iki katkısı olsun size..Ama sizin o sonu gelmez istekleriniz,kaprisleriniz yok mu..Neyse daha fazla şansımı zorlamayım ben yine de..Hanımların hışmına falan uğrarız ;D ;D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ama sizin o sonu gelmez istekleriniz,kaprisleriniz yok mu..
Valla benim yok!! Alt tarafı bir Nissan Navara istemiştim onu da çok gördü:)))
He bir de köpeğim (Zeytin) rahat rahat gezsin tozsun diye bahçeli bir villa istemiştim, onu daha çok gördü:)))

B

bıldırcın

senarist081' Alıntı:
Valla biz erkekleri mutfağa sokabilmeniz için öncelikle ruhumuzu okşayıp,kalbimizin en derin noktalarına girip fethetmelisiniz ki bizlerin de bir iki katkısı olsun size..Ama sizin o sonu gelmez istekleriniz,kaprisleriniz yok mu..Neyse daha fazla şansımı zorlamayım ben yine de..Hanımların hışmına falan uğrarız ;D ;D
Ne ruhunu okşarım ne de mutfağıma erkek girsin isterim ;D ;D ;D
İstekliyim,kaprisliyim,kadınım  ;D ;D

S

senarist081

bıldırcın' Alıntı:
senarist081' Alıntı:
Ne ruhunu okşarım ne de mutfağıma erkek girsin isterim ;D ;D ;D
İstekliyim,kaprisliyim,kadınım  ;D ;D
Biz de meraklı değiliz zaten mutfağa girmeye..Keyfi halleriniz bilir  ;D

L

lilaslmn

seni esefle kınıyorum tarık..ne kaprisi ne isteği...aşk olsun sana..

L

lilaslmn

kızlar çaktırmayın ya,biz hanım hanım kızlarız,bilmeyiz öyle kötü şeyler dimi,sadece bazen biraz fazla naz yapıyor olabiliriz o kadar.. ::)

B

bıldırcın

lilaslmn' Alıntı:
    kızlar çaktırmayın ya,biz hanım hanım kızlarız,bilmeyiz öyle kötü şeyler dimi,sadece bazen biraz fazla naz yapıyor olabiliriz o kadar.. ::)
Hreşey aşikar canım.Çaktırmayalım desek de erkek milleti zeki veselam ;)