Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,424 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
L

lilaslmn

bülent ,( yorumsuz ) demekle en büyük yorumu yapmış bulunmaktasın,farkındasın ddeğil mi.. ::)

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bence bir savaş alanı yaratmaya hiiiiiiiç gerek yok
babamdan biliyorum  

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
syn' Alıntı:
bence bir savaş alanı yaratmaya hiiiiiiiç gerek yok
babamdan biliyorum  
herkesin babası aynı demekki bende korkmaya başlamıştım tek benim babam mı diye  ;D

L

lilaslmn

bülennnttt,şansını biraz zorluyorsun gibime geliyor.bak sonra mumla arayacaksın nazlı bayanları.. ;D

L

lilaslmn

bilemem artık orasını,bildiğim birşey var ki; naz, kullanmasını bilen erkeğe de kadına da yakışıyor...bir kıyafet gibi birşey bu,herkes taşıyamıyor... ;)

B

Bülent

lilaslmn' Alıntı:
    bilemem artık orasını,bildiğim birşey var ki; naz, kullanmasını bilen erkeğe de kadına da yakışıyor...bir kıyafet gibi birşey bu,herkes taşıyamıyor... ;)
Mümkündür... Aşık usandırmadığı sürece...

C

Conqueror

walla beni mutfağa tüketmekten başka hiç bir maksatla hiç kimse sokamaz. di mi nihalcim?  :)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
gôz∂є' Alıntı:
ben sevmiyorum erkeğin evde iş yapmasını  :p
tamam ara sıra salataya, sofraya yardım etsin ama ne biliyim, genel olarak evde iş yapan erkekler bana itici geliyor  :-\
onun yerine önüne konulan yemeğe teşekkür etsin ,saygı göstersin 'kalk su getir' gibi çirkin tabirler kullanmasın yeter  ::)
aynen canım sana katılıyorum. ben yaparım işimi  ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mutfakta en sevdiğim erkek görüntüsü, hazırlanan yiyecekleri saklı gizli ağzına atmaya çalışan, yakalanınca, eşine öpücük konduran, şımarıklık yapan, ve eşi/arkadaşı artık neyse konumu, mutfakta bir şeyler yaparken yanında oturup gündelik neşeli olaylardan söz eden erkek görüntüsü... :D :D

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
bunu utanarak yazıyorum eşim benden güzel yemek yapar ve asla mutfağı dağıtmaz sevmekle alakalı bu unutmayınki en iyi ahçılar erkektir arkadaşlar

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
MENEKŞE' Alıntı:
bunu utanarak yazıyorum eşim benden güzel yemek yapar ve asla mutfağı dağıtmaz sevmekle alakalı bu unutmayınki en iyi ahçılar erkektir arkadaşlar
Doğru diyosun benımde dikkatimi çekmiştir erkeklerin ahçilık mesleğinde iyi olmaları.. :)

T

tolgaist

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yemeği yaparken elini biraz ağırdan alacaksın. Bak nasıl koşuyorlar yardıma
Bu erkeklerin hepsi böyle zaten:p

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
valla ben bazen mutfağa girecek oluyorum etraftakiler bu durumdan çok rahatsız oluyor sırf ben mutfağa girmeyeyim diye uğraşıyorlar

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tutankhamon' Alıntı:
valla ben bazen mutfağa girecek oluyorum etraftakiler bu durumdan çok rahatsız oluyor sırf ben mutfağa girmeyeyim diye uğraşıyorlar

Acaba nedeeeen?? :D

T

tolgaist

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aslında çok iyi erkek aşçılar var. Zaten en iyi aşçılar hep erkektir. bakınız bolu ustaları
benim tanığım ve yemeklerine doyamadığım tek insan eski ev arkadaşım Recep'ti. O da boluluydu hatta yedi sülalesi aşçıymış.