Eger; ilerde KESKE demek istemiyorsan 3 Seyi dogru sec... - Mavison -

• Konbuyu başlatan Mavison
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde Mavison tarafından oluşturulan Eger; ilerde KESKE demek istemiyorsan 3 Seyi dogru sec... - Mavison - başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,597 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Eger; ilerde KESKE demek istemiyorsan 3 Seyi dogru sec... - Mavison -
Konbuyu başlatan Mavison
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan valentine
H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
cidden çok beğendim mavison ;)
...doğru bir eş.....ETHEEEEEEEEM.....
doğru bir eş satırlarını okurken aklımda aşkım vardı demek ki çok şanslıyım ben oleyyyy :D
aşkım seni çoooooook seviyoruuuuum ve çok ösledim  :-[

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
hatche' Alıntı:
cidden çok beğendim mavison ;)
...doğru bir eş.....ETHEEEEEEEEM.....
doğru bir eş satırlarını okurken aklımda aşkım vardı demek ki çok şanslıyım ben oleyyyy :D
aşkım seni çoooooook seviyoruuuuum ve çok ösledim  :-[

Evet hatche kesinlikle çok şanslısın, umarım hep mutlu olursunuz ethemle  ;)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
çok teşekkür ederim mavison :D ben de seni tebrik etmek istiyorum
yeni moderatörümüz olarak görevinde başarılar...... :)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
okyanusyacığım seni de tebrik ederim göreviniz de başarılar arkadaşlar

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Yeni göreviniz de Başarılar.. :)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çok teşekkürler arkadaşlar ..
bende seni tebrik  ederim hatche ' cim :)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
kusura bakmayın arkadaşlar öyle çok seviyorum öyle çooook özledim ki :-[ mavison'un yazısı kapak oldu dayanamadım yazdım aşkımı ama cidden ALLAH bozmasın çoook mutluyumonun sayesin de  :)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
hatche' Alıntı:
kusura bakmayın arkadaşlar öyle çok seviyorum öyle çooook özledim ki :-[ mavison'un yazısı kapak oldu dayanamadım yazdım aşkımı ama cidden ALLAH bozmasın çoook mutluyumonun sayesin de  :)

Yaa insan bu duyguları görünce gerçekten özeniyor biliyormusun, ben hayatımda senin gibi bir kere sevdim, ama hiç böle sevilmedim :(

İnşallah allah bu sevginin karşılığını size verir, ömür boyu böle sever sevilirsiniz, çok mutlu oldum o kadar içten yazmışsın ki neyse allahım bozmasın  :)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
bu güseLL duan için çok teşekkür ederim mavison aLLah razı oLsun  :)
ama ethemle birbirimizi çok sevmemize rağmen arada engeller var "ailelerimiz"  :(
ben onun ailesiyle tanıştım sevdiler beni ama benim ailem ethemi kabul etmeyecek gibi  :(
çok korkuyorum ve hep dua ediyorum
inşallah dualarım kabul olur :-[

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
İnsan birbirini çok sevdikten sonra, aşamayacağı şey yoktur, eminim sizin birbirinize olan sevginiz bunun da üstesinden gelecektir..

Kız aileleri biraz daha seçici oluyor onlarada hak ver ama sevginden asla vazgeçme, inşallah o büyük sevginizin yanında kalan o kücük sorunu da en kısa zamanda aşarsınız  :)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
yorumLarın için gerçekten çoooooooooook teşekkürLer mavison diLerim sen de mutLu oLabiLeceğin -aradığım insan işte bu,
diyeceğin birini buLursun umarım yanLış birşey yazmıorumdur bir yazında okumuştum da, orda bu konuda dertLiymiş gibi yazmıştın

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Evet bu konuda duygularımı paylaşmıştım, haketmediğim şeyler yaşadım, teşekkür ederim hatche inşallah..

Yorumların için çok teşekkür ederim  :)