Dünyanın en uzun tırnaklı kadını

• Konbuyu başlatan ilenay
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde ilenay tarafından oluşturulan Dünyanın en uzun tırnaklı kadını başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 69,192 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Dünyanın en uzun tırnaklı kadını
Konbuyu başlatan ilenay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan shrewd_ua
I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Ebruliyn' Alıntı:
Üzücü bi haberim var ,şimdi okuduğum bi habere göre;

Rekor Tirnaklar Kirildi!ABD'nin Utah eyaletinden Lee Redmond'in, Guinness Dünya Rekorlar Kitabi'na giren uzun tirnaklari trafik kazasinda kirildi...
alıntı

Bilginiz olsun,belki lazım olur :p
EVET BU HABERİ BENDE OKUDUM

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
sanırım geçenlerde bir trafık kazası geçirmiş ve tırnakları kırılmış

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Tırnakları o kadar uzutmaknın ne anlamı var anlayamadım, hem uzun tırnaklarla iş yapılması zor oluyor.

G

GewezeTosba

Kullanıcı
26 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
:eek: bu da tuaf bir yaşam biçimi ekstrem durum :) böyle tuaflıklar görmeyi seviyorum.Nasırlaşmayan insanlardan birkaçının yaşıyor olduğunu bilmek güzel:)

ama tabi yine de bu durum benim o tırnaklardan biraz ürküp,midemin de bulanmayacağı anlamına gelmiyor.
paylaşım için teşekkürler ::)

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
bence bu kadınlara dünyanın en iğrenç tırnaklı kadınları desek daha doğru olur ;D :D

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
İğrençççç

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kesinlikle berbat..  :mad:

O

ovulkayaalp

Kullanıcı
28 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
İnsanlar ne yapacaklarını şaşırdı artık....
Pes diorum başkada bişi demiyorum...  ???

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bu resmen kendine uyguladığı işkence,anlam veremiyorum  :-\

$

$ezinn

Kullanıcı
19 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Upuzun tirnaklarina ragmen ev islerini aksatmadan yapabildigini, bulasik yikadini (Yok artık! Yemek yerken tabakta 10 kilo tırnak çıksa şaşmam ;D)
Makasi eline geçirmesinin zaman almasina ragmen oglunu tiras edebildigini belirtirken (Oğlu kendi traş olamıyor mu  ;D )
Giyinirken zaman zaman zorlandigini söyledi (Neyseki)
Gittigi kuaförde saskin bakislar arasinda manikür yaptiran Lee Redmond, özenle korudugu tirnaklarina bir sey olmasina çok korktugunu dile getirdi (En büyük derdi bu olsun ne diyim)

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:eek:haa  Miydem bulanıyo bu kadını her gördüğümde.

M

monalisa gülüşü

Kullanıcı
25 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çok kötü onlarla nasıl yaşıyor  :D

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
iğğğrennnçççç yaa hamur felan yoğurmuyodur inşallah bulaık yıkıyomuş ya :p :D :D

K

korsanhayat

Kullanıcı
22 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
hey Allah'ım. şu bir türlü "tatmin olamayan insan"a bak hele! ruhlar bozuk. herkes çılgın bir yalnızlık ve kendini beğendirme, kendini ispatlama çabası içinde. iğrenç bir oyunbazlıkla onursuz bir yükselme hırsı almış başını götürüyor. yüksek plazalarda çalışıyor, süper yerlerde yemek yiyor, dehşet arabalara biniyor ama mutlu değil insanoğlu! sonra böyle oluyor işte: tırnağı uzun kadın, göbeği bilmem ne erkek, hiç uyumayan adam, dilini bir metre uzatan çocuk... ortadoğu'ya getirsek hayatı öğrenirdi belki bunlar diyeceğim vazgeçiyorum. çünkü "burada" yaşayıp kendini "orada" sananları görünce hevesim kırılıyor...

S

suheda:)

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
Sırf rekorlar kitabına girmek için uzatılmış iğrenç bir tırnak.Tiksinç.