Dünyanın en uzun tırnaklı kadını

• Konbuyu başlatan ilenay
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde ilenay tarafından oluşturulan Dünyanın en uzun tırnaklı kadını başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 66,336 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Dünyanın en uzun tırnaklı kadını
Konbuyu başlatan ilenay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan shrewd_ua
I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0

ABD'de yasayan Lee Redmond adli kadinin sahip oldugu dünyanin en uzun tirnaklarini görenler saskinliklarini gizleyemiyor.
El tirnaklarinin toplam uzunlugu 7 metre 51 santimetreyi bulan Amerikali kadin, uzun tirnaklarindan sikayetçi olmadigini söylüyor. Salt Lake City'de yasayan Lee Redmond'un yillardan bu yana kesmedigi tirnaklari ona erisilmesi oldukça zor bir rekor getirdi. Guinness Rekorlar kitabina giren Redmond'un tirnak uzunlugu parmaklara göre degisiyor.
Guinness Rekorlar kitabina görevlileri tarafindan tespit edilen tirnak uzunluklar öyle:
Sag el: Bas parmak:76.4, isaret parmak:72.3, orta parmak:74.1, yüzük parmak 73.6 ve serçe parmak 71.6
Sol el: Bas parmak:80, isaret parmak 76.4, orta parmak:76.7, yüzük parmak 76.2 ve serçe parmak: 73.6 santimetre.
“Tirnak kraliçesi olarak nitelendirilen Lee Redmond, upuzun tirnaklarina ragmen ev islerini aksatmadan yapabildigini, bulasik yikadini, makasi eline geçirmesinin zaman almasina ragmen oglunu tiras edebildigini belirtirken, giyinirken zaman zaman zorlandigini söyledi. Gittigi kuaförde saskin bakislar arasinda manikür yaptiran Lee Redmond, özenle korudugu tirnaklarina bir sey olmasina çok korktugunu dile getirdi.
Redmond saç ve tırnakları daha çabuk uzattığı için yıllarca protein diyeti yaptı. Haftada bir, ılık zeytinyağıyla ıslattığı tırnaklarından en fazla manto giyerken şikayetçi olduğunu dile getiren Redmond, uzun tırnaklarına rağmen günlük işlerini hiçbir zaman aksatmadığını ve Alzheimer hastası eşinin bütün ihtiyaçlarını karşıladığını kaydetti

şahide

şahide

Kullanıcı
17 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
bu kadın her yerden ve herkesten uzak dursun bence ;D ;D

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
psikolojik sorunları var galiba...cadı gibi görünüyor o tırnaklarla  :-X

D

donnie darko

Kullanıcı
13 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
arkadaşlar ne oluyor alahını seversiniz  biz erkeklerin kadınlara karşı bakış açısını değiştimek için mi böyle başlıklar açıyorsunuz.:)

en uzun saçlı ,en uzun tırnaklı, en ince belli kadın  :eek: umarım bu kadarla kalır farklı kadın özellikleriniz:)

valla olurda bir kadında aradığım özellikler değişirse tüm vebal size ait:)başkada bişey yazmıyorum, yazamıyorum...:)bide o kadar huylandım ki tırnaklarımı bi daha kesmeyi düşünüyorum:)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
donnie darko' Alıntı:
arkadaşlar ne oluyor alahını seversiniz  biz erkeklerin kadınlara karşı bakış açısını değiştimek için mi böyle başlıklar açıyorsunuz.:)

en uzun saçlı ,en uzun tırnaklı, en ince belli kadın  :eek: umarım bu kadarla kalır farklı kadın özellikleriniz:)

valla olurda bir kadında aradığım özellikler değişirse tüm vebal size ait:)başkada bişey yazmıyorum, yazamıyorum...:)bide o kadar huylandım ki tırnaklarımı bi daha kesmeyi düşünüyorum:)
Süper bir yorum ya gülmedim desem yalan olur  ;D

M

merto53

Kullanıcı
27 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tırnakları uzun ya güzelliğinden aynaya baka baka bitiremiyodur kendini :ahah

B

birspsen

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
ne manyaklar war yaaaa ALLAH akıl fikir wersin tırnagı uzun aklı kısa galiba :ahah :kihkih :kihkih

G

GTRST_ZEKİCİ

Kullanıcı
26 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
buna birisi fena halde beddua etmişdir kesin.. ;D ;D ;D

T

telepati

Kullanıcı
8 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
tek kelimeyle iğrenççççç :-X

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Alzheimer hastası eşinin bütün ihtiyaçlarını karşıladığını kaydetti

Adam şanslıymış  :ahah,hiç olmazsa gördüğünü unutuyor

S

sinan_Sari

Kullanıcı
7 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
Konu içindeki terbiyesizce yorum silinmiştir tarafımdan ve bu kaçıncı lütfen biraz daha dikkat edin üslubunuza.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
X-Men'de ki "Wolverin" karakterinin bir benzeri..

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Üzücü bi haberim var ,şimdi okuduğum bi habere göre;

Rekor Tirnaklar Kirildi!ABD'nin Utah eyaletinden Lee Redmond'in, Guinness Dünya Rekorlar Kitabi'na giren uzun tirnaklari trafik kazasinda kirildi...
alıntı

Bilginiz olsun,belki lazım olur :p