Dünyanın En Hızlı Yürüyen Virüsü (Groomsaw)

• Konbuyu başlatan Feveran Estomp
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde Feveran Estomp tarafından oluşturulan Dünyanın En Hızlı Yürüyen Virüsü (Groomsaw) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,482 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Dünyanın En Hızlı Yürüyen Virüsü (Groomsaw)
Konbuyu başlatan Feveran Estomp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan şeyda
F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Groomsaw, Afrika kıtasında yaşayan ve insanlara kolayca bulaşan bir virüs. Bu virüsü hava yolu ile kapıyorsunuz. Akciğerinize indiği an itibariyle yapacak hiç bir şey kalmıyor. Virüs inanılmaz bir hızla büyümeye başlıyor. Bu virüsten kurtuluşunuz imkansız. Bu arada sizinle birlikte vücutta kendisi de ölüyor. Girerken bir virus ama bir süre sonra içinizde bir hayvan oluyor. Ayrıca bu, dünyanın en hızlı büyüyen hayvanı.

Görüntü Midenizi Bulandırabilir. Bu bir uyarıdır!

http://img371.imageshack.us/img371/4821/virus3oc.jpg​

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
gerçekten zor.nasıl bişeydir ki bu,Allah'ım ya  :mad:

H

hayalhane

zaten Türkiye de 1 se Afrikada 20-30 virüs çeşidi var.Canım yurdum Türkiyem arkadaşlar hakikaten yurdumuzun değerini iyi bilmemiz gerekiyor.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Çok kötü bir görüntü üzüldüm çocuk için ve orda yaşayanlar için :-[

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
daha önce hiç duymamıştım ayrıntılı inceleyebileceğimiz bi kaynak varmı acaba paylaşım için tşkler

H

hayalhane

Allah'ım bütün kullarını b tür kötü ceza vede sınavalardan muhafaza etsin

S

SENFONİ

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
aa çok kötü görünüo gerçek mi bu ya!!!!!!

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Rica ederim. Gerçekten kötü bir görüntü. Google'da araştırma yaparak bulabilirsiniz. Ben ansiklopedi'den gördüm ve paylaştım. Ayrıca paylaşım yapınca inandırmak zorunda değilim. Saygı göstermiycekseniz yorumda yapmayın.

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İnsanlar bi çare durumda..Acıdım  :'(

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Feveran Estomp' Alıntı:
Rica ederim. Gerçekten kötü bir görüntü. Google'da araştırma yaparak bulabilirsiniz. Ben ansiklopedi'den gördüm ve paylaştım. Ayrıca paylaşım yapınca inandırmak zorunda değilim. Saygı göstermiycekseniz yorumda yapmayın.
yabancı bir kaynak ve bilimsel veri getirirsen sözümü geri alıp özür dileyeceğim.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Virüsler ve Bakteriler Ansiklopedisi elinizde mevcutsa , Virüs Çeşitleri ve Sınıflandırılması bölümünde , mutasyonel virüsler kategorisinde mevcut. Kaynak elinizde yoksa herhangi bir kitapçıdan temin edebilirsiniz.

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
Feveran Estomp' Alıntı:
Virüsler ve Bakteriler Ansiklopedisi elinizde mevcutsa , Virüs Çeşitleri ve Sınıflandırılması bölümünde , mutasyonel virüsler kategorisinde mevcut. Kaynak elinizde yoksa herhangi bir kitapçıdan temin edebilirsiniz.
keşke webdede bir kaç bilgi bulabilsek arkadaşlar raslayan biri olursa paylaşımına çok sevineceğim çünkü etkileyici bir konu ve virüs üzerine bi ödev hazırlamak istiyorum umarım birileri bulur ben bulamadım

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
biraz araştırdım
Virüsler replike olduklarında (çoğaldıklarında) yine virüs oluştururlar ,herhangibir hayvana dönüşmezler.Hiçbir mikroorganizma 15 dk. da öyle kompleks bir yapı oluşturamaz.O resimde görülen bir parazit.Üstelik Solunum Siteminde degil Sindirim Sisteminde yaşayan bir parazit ; muhtemelen 'Ascarit'.
ayrıca siz paylaşmadan önce pek çok farklı forum sitelerinde aynı cümlelerle paylaşılmış.
ve sadece türkçe sitelerde paylaşılmış olmasıda ayrı bir muamma ...
elbette inandırmak zorunda değilsiniz saygı göstermediğimide düşünebilirsiniz ama açıkçası yanlış bir şeyin insanlarla bir gelişim sitesinde paylaşılması pek hoşuma gitmedi
ve zaten dünyanın en hızlı büyüyen hayvanının mavi balina yavrusu olmasıda tüm dünya tarafından kabul edilmiş bir şey
sizi kırdıysam özür dilerim sadece bende görüşlerimi belirttim

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
böhh felaket iğrenç birşey gerçekten hiç mi tedavisi yok acaba :( :(

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
vega' Alıntı:
biraz araştırdım
Virüsler replike olduklarında (çoğaldıklarında) yine virüs oluştururlar ,herhangibir hayvana dönüşmezler.Hiçbir mikroorganizma 15 dk. da öyle kompleks bir yapı oluşturamaz.O resimde görülen bir parazit.Üstelik Solunum Siteminde degil Sindirim Sisteminde yaşayan bir parazit ; muhtemelen 'Ascarit'.
ayrıca siz paylaşmadan önce pek çok farklı forum sitelerinde aynı cümlelerle paylaşılmış.
ve sadece türkçe sitelerde paylaşılmış olmasıda ayrı bir muamma ...
elbette inandırmak zorunda değilsiniz saygı göstermediğimide düşünebilirsiniz ama açıkçası yanlış bir şeyin insanlarla bir gelişim sitesinde paylaşılması pek hoşuma gitmedi
ve zaten dünyanın en hızlı büyüyen hayvanının mavi balina yavrusu olmasıda tüm dünya tarafından kabul edilmiş bir şey
sizi kırdıysam özür dilerim sadece bende görüşlerimi belirttim
Yanlış anlaşılmasın. Hiçbir açıklamada bulunmadan kestirip atanlar için sözüm. Benim aldığım ansiklopedi de forum sitelerindeki gibi anlatılmış zaten. Büyük ihtimallede o paylaşımlarda bu kitap aracılığı ile yayılmıştır. Eğer virüsler ve bakteriler konusunda ilgiliyseniz bir kaç tavsiyede bulunabilirim.