Dünyanın En Hızlı Yürüyen Virüsü (Groomsaw)

• Konbuyu başlatan Feveran Estomp
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde Feveran Estomp tarafından oluşturulan Dünyanın En Hızlı Yürüyen Virüsü (Groomsaw) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,484 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Dünyanın En Hızlı Yürüyen Virüsü (Groomsaw)
Konbuyu başlatan Feveran Estomp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan şeyda
V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
Feveran Estomp' Alıntı:
vega' Alıntı:
biraz araştırdım
Virüsler replike olduklarında (çoğaldıklarında) yine virüs oluştururlar ,herhangibir hayvana dönüşmezler.Hiçbir mikroorganizma 15 dk. da öyle kompleks bir yapı oluşturamaz.O resimde görülen bir parazit.Üstelik Solunum Siteminde degil Sindirim Sisteminde yaşayan bir parazit ; muhtemelen 'Ascarit'.
ayrıca siz paylaşmadan önce pek çok farklı forum sitelerinde aynı cümlelerle paylaşılmış.
ve sadece türkçe sitelerde paylaşılmış olmasıda ayrı bir muamma ...
elbette inandırmak zorunda değilsiniz saygı göstermediğimide düşünebilirsiniz ama açıkçası yanlış bir şeyin insanlarla bir gelişim sitesinde paylaşılması pek hoşuma gitmedi
ve zaten dünyanın en hızlı büyüyen hayvanının mavi balina yavrusu olmasıda tüm dünya tarafından kabul edilmiş bir şey
sizi kırdıysam özür dilerim sadece bende görüşlerimi belirttim
Yanlış anlaşılmasın. Hiçbir açıklamada bulunmadan kestirip atanlar için sözüm. Benim aldığım ansiklopedi de forum sitelerindeki gibi anlatılmış zaten. Büyük ihtimallede o paylaşımlarda bu kitap aracılığı ile yayılmıştır. Eğer virüsler ve bakteriler konusunda ilgiliyseniz bir kaç tavsiyede bulunabilirim.
açıkçası yardımcı olursanız çok memnun olurum anlayışınız için teşekkürler :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ya bendeki virüs bu olmasın.
C den D ye saliseler iöçerisinde geçio bu ne hız  :d

Bana en az bunun kadar hızlı yürüyen bir anti virüs lazım.
Yoksa çokkkkkkk çile çekerim daha  :d

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
çok zor bişey Allah böyle virüslerden bizi korusun

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir an resmi kavrayamadım,agzından ve burnundan çıkan şeylerin solunum almak için cihaza baglı olduklarını sandım,sonra  :-X

İlk defa duyuyor ve şahit oluyorum...Afrikada bütün olanaksız ve olumsuz şartlar içinde yaşayıpda bu tür vakalarla karşılaşmak olagan dışı olmaması gerek...

Bir çaresi olmalı,göz göre gçre içinde bir canavarın hareketi çok ürkütücüc