Devirdiğin En Büyük Çam Neydi?

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Devirdiğin En Büyük Çam Neydi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,425 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Devirdiğin En Büyük Çam Neydi?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tornado_53
K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
bu bayağı büyük bir çammış
:)

M

meltemm14

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
8.sınıftayken çok komik bir şey başıma geldi. :) :)

şimdi benim bir ikizim var.adı nurten :) onunla aynı sınıftayız ama aynı sıralarda oturmuyoruz.ben yanımdaki arkadaşımla çok önemli bir konu hakkında konuşuyordum.tabii derste :)  hoca bunu farketti.çok sinirlenmiş bir hali vardı.bana bakarak "nurten kalk bakalım "dedi.ve nurten ayağa kalktı.hocanın surat ifadesini görmeniz lazımdı.sınıftakiler anlasa daha komik olurdu.hoca çaktırmamak için kıvrandı resmen... :) :) :) :)

T

tornado_53

Kullanıcı
24 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Rize
İlkokul 5.sınıftaydım.O zamanlar stslerde okulda hep 1. oluyordum.İyi bir öğrenciydim.Hocalar beni tanır bilirlerdi.Bi gün ingilizce sınavımız vardı.İngilizceyle pek de aram yokdu o zamanlar, hocamızda yenilerdendi.Hocamız sınav kağıtlarını dağıttı.Kelime anlamlarını sorucağını biliyordum.Ama ezberim iyi değildi benim.Sıranın gözünden çıkardım sözlüğü  :D Kelimelerin anlamalarına bakarken yan sıradan bi kız arkadaşım bana da söyle yoksa seni hocaya söylerim diye tehdit ediyor.Bak sen şuna ya.Ben heycandan ölüyorum o ara tabi.İşine bak dememle sözlüğü düşürmem mi  ;D Hoca bana baktı.Ben eriyorum bildiğin.Allahım nasıl bi utanmaktı.Eğildim aldım sözlüğü yerden.Koydum sıranın gözüne.Hoca ise benle ilgilenmez gibi davarandı.Hiç bişey söylemedi bana.Ama çok utandım çokk.  :) eee sınavdan sonra da arkadaşlar benle çok dalga geçtiler, güldüler.Bi daha hiç kopya girişiminde bulunmadım bu olaydan sonra.Sizlerle paylaşma istedim böyle işte  :)