BÜYÜK KAYIP

• Konbuyu başlatan Murat60
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Murat60 tarafından oluşturulan BÜYÜK KAYIP başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,748 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BÜYÜK KAYIP
Konbuyu başlatan Murat60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
M

Murat60

Kullanıcı
11 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ÇANAKKALE
arkadaşlar şöle bi düşünün sadece 1 dakika şu an bu ekrana bakıyor ve bu yazıyı okuyabiliyorsanız... bilgisayarın başında en az 1 saat geçireceksiniz demektir bu geçen bir saat size sizde hayatızdan giden 1 saati kazandırabilecekmı yada bu geçen bir saate değecekmi ben hep busoruyu kendıme sordum ama cevabı bulucam diye bu teknoloji harikası aletın karşısında ikinci bir saatimi harcadımmmmm.... :)

Murat60

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
zaman ne yaparsak yapalım geçiyor ::)

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bir saati nasl değerlendireceğine bağlı.herşey kendinde bitiyor. İstersen çok şeyde öğrenebilirsin, istersen nette sörf yapıp boşa zamanda geçirebilirsin

Saygılar

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
BENCE BILGISAYARI NASIL KULLANIRSAK KULLANALIM ETRAFTAKILERI IHMAL ETTIGIMIZI DUSUNUYORUM HERSEY BELLI PLANLI OLMALI HERSEYE ZAMAN AYIRMALIYIZ

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Zaman çok değerli..
Zaman zaman bende boşa harcıyorum ömrümün en güzel yaşında en güzel günlerimi..

D

derin_3486

Kullanıcı
7 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zaman öyle bir bir servet ki kaybedince bir daha asla geri gelmeyecek...Asıl zaman kaybımız uyku bence...Çünkü farkına varılmasa da algıladığımız her an yine zamanımızı değerlendiriyoruz iyi veya kötü...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:(elden çıkınca kazanılmayan tek semaye ZAMAN ve sağlığımızdır....zamanınımızı en iyi şekilde kullanmak bizim elimizde ;) şuanda geçen 2 saniyeyi bile geri getiremeyiz..inş. her saniyenin hakkını verebiliyoruzdur ve zamanımızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruzdur..

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ZAMAN çok değerli..
elimizden su gibi akıp gidiyor..
her dakikamızı sanki son dakikamız gibi kullanabilsek keşke...

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hayatımızın her dakikasını iyi değerlendirmek her zaman mümkün olmuyor malesef.

O

ozge_ce

Kullanıcı
8 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
MANİSA
nehir' Alıntı:
bir saati nasl değerlendireceğine bağlı.herşey kendinde bitiyor. İstersen çok şeyde öğrenebilirsin, istersen nette sörf yapıp boşa zamanda geçirebilirsin

Saygılar
eevet kesinlikle herşey insanda bitiyor....eğer herşeyi planlı yapabilirsek,zamanı en güzel şekilde değerlendirebililiriz....sonuçta bilgisayara da ihtiyacımız var,tamamen bırakmak yada boşa vakit plarak değerlendirmek yanlış olur bence.....

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Zaman değerli zaman değerli.. nesi değerli zamanın. Eğer değerli olsaydı geçip gitmezdi zaten.

Bilgisayar başında otursak ne farkeder. Dağlarda kırlarda gezsek ne farkeder. Sonuçta zaman geçiyor ve bizim elimizde değil. İnsan hoşuna giden şeyleri yapsın. İsteyen bilgisayar başında oturur isteyen sokakta gezer.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Kişiye göre değişen bir soru bence " zaman kaybı"
Çünkü internet ve bilgisayar doğru kullanıldığında çok faydalı bir teknoloji  :)
Zamanı kullanmak,değerlendirmek kişinin elindedir.

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
zamanı kaybettiğini düşünüyorsan o gün içinde yapmak istediklerini yapamadığın anlamına gelir, çözüm kendinde; yapmak istediklerini + yapmak zorunda olduklarını zamanı dilimlere ayırarak gerçekleştirebilirsin oturup kara kara düşünerek zaman boşa geçiyor demek te bir zaman kaybıdır nihayetinde. Dimi ama  :)

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
hımm bi de unutmaki kullanabilmen için bir zamanın var, ya olmasaydı  :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Murat60' Alıntı:
arkadaşlar şöle bi düşünün sadece 1 dakika şu an bu ekrana bakıyor ve bu yazıyı okuyabiliyorsanız... bilgisayarın başında en az 1 saat geçireceksiniz demektir bu geçen bir saat size sizde hayatızdan giden 1 saati kazandırabilecekmı yada bu geçen bir saate değecekmi ben hep busoruyu kendıme sordum ama cevabı bulucam diye bu teknoloji harikası aletın karşısında ikinci bir saatimi harcadımmmmm.... :)
Murat 60 hakikaten atmışsın bişeler abi.
Tutanda olmuş vesselam.

Yani zamanın önemini anlatan bir yazı böle olur heralde ne bilim ben:d
Artık örneklemelerimiz bile bir tuhaf.

Gitti bir saatim yandımki yandım valla.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
interneti kullanıyorum ama gün boyu faydalı bilgilerde öğreniyorum
bu bi saati ne amaç için harcadığınada bağlı,

S

spiritualsigns

Bu sorunun cevabı için 2 saat geçirdiğine inanmıyorum... aylar belki yıllar  :)

Türkiyede internetin kullanım amacı düşünüldüğünde belki diyebiliriz... haklı olabilirsin evet insanlarımız internette gereksiz işler peşindeler... Bence internet kullanımı için insanlarımız eğitime tabi tutulmalı...

Ben ders notlarımı elektronik ortamdan alıyorum ve internet benim için engin bir bilgi denizi... zamanınızı ve kullanım dengenizi tutturabilirseniz oldukça faydalı bir teknoloji... 

Chat yapıp arkadaşlık sitelerinde zaman öldürüyorsanız evet büyük zaman kaybı ancak artık günümüzde sınavlarınızı bile internet ortamından veriyorken zaman kaybı olarak düşünülmesi anlamsız...