Burçların Da Enleri Vardır...! (=

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde M tarafından oluşturulan Burçların Da Enleri Vardır...! (= başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,874 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Burçların Da Enleri Vardır...! (=
Konbuyu başlatan M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Flamingo
U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Terazi burcuyum, çapkın ve gizemli denilmiş..İyi ama gizemli olduğum doğru ama çapkın değilim ki  :-\ Üstelik yükselenim de terazi ben de mi gariplik var  ;D

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
UNKAPANI' Alıntı:
Terazi burcuyum, çapkın ve gizemli denilmiş..İyi ama gizemli olduğum doğru ama çapkın değilim ki  :-\ Üstelik yükselenim de terazi ben de mi gariplik var  ;D
:kihkih

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ennnnnnnn sansli -burc ikizler
Ennnnnnnnn girisimci burc -Boga ,ikizler
Ennnnnnnnnn akilli burc -ikizler

Ben n(en)ymişim

S

su-kızı

Kullanıcı
1 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aydın
Burda sansür var bence:/

Akrep'in sadece en kıskanç olarak alınması çok ama çok yanlış:/

B

blgn

Kullanıcı
1 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Arkadaşlar,proflimde şimdi dikkat etdim kOÇ yazıyor,oysa doğum tarihim gayet açık ve net..9 eylül..düzeltilebilirmi acaba rica etsem?..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
blgn' Alıntı:
Arkadaşlar,proflimde şimdi dikkat etdim kOÇ yazıyor,oysa doğum tarihim gayet açık ve net..9 eylül..düzeltilebilirmi acaba rica etsem?..
Profili ne kadar kendi burçuna getirirsen getir,o bildiğini işliyor :)
Bende ikizler'im ama sürekli koç yapıyor...Ben değiştirmekden bıktım sistem bıkmadı o yüzden artık değiştirmiyor ve takmıyorum,sende alışmalısın..Daha öncede talepler oldu sistemin burçlardaki kendi kafasına göre şeçim yapışı ama aynı tas aynı hamam  ::)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su-kızı' Alıntı:

Bnu belirleyen ben değilim :) öyle tespit edilmiş demek ki bu karara varılmış..Ben akrep burcunun kıskanç olduguna şahit oldum şahsen :) :)

F

feride kar

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Su Perisi' Alıntı:
blgn' Alıntı:
Bende ikizler'im ama sürekli koç yapıyor...Ben değiştirmekden bıktım sistem bıkmadı o yüzden artık değiştirmiyor ve takmıyorum,sende alışmalısın..Daha öncede talepler oldu sistemin burçlardaki kendi kafasına göre şeçim yapışı ama aynı tas aynı hamam  ::)
Su Perisi' Alıntı:
blgn' Alıntı:
bu sorun sadece bende var sanıyordum yanlız değilmişim demek  :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
M' Alıntı:
su-kızı' Alıntı:

Bnu belirleyen ben değilim :) öyle tespit edilmiş demek ki bu karara varılmış..Ben akrep burcunun kıskanç olduguna şahit oldum şahsen :) :)
Bencede en ler burçlara 100/90 uyuyor...etrafımda tanıdığım kişilerin buçları ve kendileriyle özdeşleştirince ortaya 100/90 doğruluk payı var çıktı :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sende mi bizdensin kartopu  ;D

S

su-kızı

Kullanıcı
1 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aydın
M' Alıntı:
su-kızı' Alıntı:

bunu belirleyen sensin demedimki bende:)
belirleyene seslendim:)
sansür olduğundan da hala ısrarcıyım:p

zira üstte de belirtmişim sebebini uzun uzun yazmıycam yine:)

E

Elif07

Kullanıcı
2 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
ben yengeçİm KIRLGANIM DUYGULuyum...ANCAK HAREKTLİYİM sevilgenim pek şekerim  8)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
En iyi eş , en kıskanç , en kırılgan ve en duygusal..
Biraz fazla kıskancım ama pek duygusal olduğum söylenemez.. Yengeç burcu hakkında çoğu yerde duygusal diyorlar  :-\