Bir Kadın Ömründe Tam 16 Ay Ağlıyor

• Konbuyu başlatan prenses35
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde prenses35 tarafından oluşturulan Bir Kadın Ömründe Tam 16 Ay Ağlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,880 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Bir Kadın Ömründe Tam 16 Ay Ağlıyor
Konbuyu başlatan prenses35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Bir Kadın Ömründe Tam 16 Ay Ağlıyor

Üç bin kadın üzerinde yapılan bir araştırmaya göre kadınlar bir yıl dört ay gözyaşı döküyor.

“TheBabyWebsite.com” tarafından yapılan ankete göre kadınlar, doğdukları yıl bez değiştirme, beslenme gibi ihtiyaçlarının giderilmesi için günde üç saat, bir-üç yaşları arasında düşme, yorgunluk, azarlanma gibi sebeplerden günde iki saat beş dakika, genç kızlık dönemlerinde ise hormon, arkadaş kavgası, sevgili tarafından terk edilme gibi sebeplerden haftada ortalama iki saat 13 dakika, 19 yaşını geçtiklerinde ise haftada iki saat 14 dakika ağlıyorlar. 19-25 yaş arası kadınlarda duygusal bir film ya da ilişkiler konusundaki kararsızlık ağlamaya yeterli.

25’ten sonra kötü haber, yorgunluk, eşiyle kavga gibi ortak nedenlerden göz yaşı dökmeye devam eden kadınlar böylece hayatlarının 12 bin saatini ağlayarak geçirmiş oluyorlar.

Kaynak:Haberler.com

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Ömrümüzün çeyreği ağlayarak geçiyormuş desenize  8)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
bence abartılmıs biraz :D ;D

M

mavili

Kullanıcı
29 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Ben haftata iki saat ağladıgımı hiç hatırlamıyorum...
Şu 3000 kadınıda merak ettim nerde yaşıyorlar bunlar?

F

feride kar

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
mavili' Alıntı:
Ben haftata iki saat ağladıgımı hiç hatırlamıyorum...
Şu 3000 kadınıda merak ettim nerde yaşıyorlar bunlar?
bir tanesi benim galiba ama diğer 2999 kişiyi tanımıyorum doğrusu
:-[

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
banada cok ilginç geldi bu sonuc.tamam ağlıyoruz ,duysalıyız ama bu kadar cok olduğunu bilmiyordum :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Söyle ya bir şey demedim. Hep birbirinin zıttı oluyorda seninle görüşlerimiz.
O anlamda dedim.

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Korsan' Alıntı:
Söyle ya bir şey demedim. Hep birbirinin zıttı oluyorda seninle görüşlerimiz.
O anlamda dedim.
Hım şimdi anladım ;)
Bu arada bu konuda bence tuhaflık yok

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Katılmıyorum.Güçlü iradeye sahip kadınlar da var hayatta,genelleme yapılmış ben mesela kolay kolay ağlamam. ;)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
UNKAPANI' Alıntı:
Katılmıyorum.Güçlü iradeye sahip kadınlar da var hayatta,genelleme yapılmış ben mesela kolay kolay ağlamam. ;)
Yalnız 3000 kadında denemişler ve şunu söyleyebilirim ki hep böyle araştırmaları belli bir topluluk ile yapmıyorlar mı?

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
gökteki yıldız' Alıntı:
UNKAPANI' Alıntı:
Yalnız 3000 kadında denemişler ve şunu söyleyebilirim ki hep böyle araştırmaları belli bir topluluk ile yapmıyorlar mı?
Zaten her araştırmada yanılma payı vardır ;) Fikrim bu katılmıyorum.Paylaşım için teşekkürler  :)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
UNKAPANI' Alıntı:
gökteki yıldız' Alıntı:
UNKAPANI' Alıntı:
Zaten her araştırmada yanılma payı vardır ;) Fikrim bu katılmıyorum.Paylaşım için teşekkürler  :)
İstisna payı var ;)
Bende konu için teşekür ederim...