Bir Kadın Ömründe Tam 16 Ay Ağlıyor

• Konbuyu başlatan prenses35
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde prenses35 tarafından oluşturulan Bir Kadın Ömründe Tam 16 Ay Ağlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,056 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Bir Kadın Ömründe Tam 16 Ay Ağlıyor
Konbuyu başlatan prenses35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
araştırma yaptıkları 3000 kişiye önce psikolojik bir işkence yapmıslar sanırım sonra sormuslar ne kadar ağlıyosunuz diye ..:D:D xD yani yoksa haftada 2 saat agladığımı bende hatırlamıyorum.. :D

F

feride kar

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
mavili' Alıntı:
kartopu' Alıntı:
mavili' Alıntı:
Ben haftata iki saat ağladıgımı hiç hatırlamıyorum...
Şu 3000 kadınıda merak ettim nerde yaşıyorlar bunlar?
bir tanesi benim galiba ama diğer 2999 kişiyi tanımıyorum doğrusu
:-[
Sebebi ne ki?Sebesiz deme sakın.
sebepsiz bir şey olabilirmi. hadi ağlayayım diye oturup ancak film artistleri ağlar.
ben çok duygusal bir insanım. yaşadığım pek çok olumsuz olay var. bunları aklımdan çıkartamadığım için küçücük bir kıvılcım beni geçmişe götürüyor üzüntülerimi tekrar tekrar hatırlıyorum ve neticede  :'(

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
agokalper' Alıntı:
Harun' Alıntı:
Demek ki kadınları çok ağlatıyoz  ;D
:alkis :alkis
Lütfen dikkatli okuyalım arkadaşlar hemen üstünüze alınıyorsunuz, araştırmada kadınları erkekler ağlatıyor demiyor, bir kadın ömründe tam 16 ay ağlıyor diyor. İkisi çok farklı şeyler nasıl okumak istiyorsanız öyle yorumluyorsunuz  :ahah

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
UNKAPANI' Alıntı:
agokalper' Alıntı:
Harun' Alıntı:
Demek ki kadınları çok ağlatıyoz  ;D
:alkis :alkis
Lütfen dikkatli okuyalım arkadaşlar hemen üstünüze alınıyorsunuz, araştırmada kadınları erkekler ağlatıyor demiyor, bir kadın ömründe tam 16 ay ağlıyor diyor. İkisi çok farklı şeyler nasıl okumak istiyorsanız öyle yorumluyorsunuz  :ahah
Bak bu konuda katılıyorum sana ;) ;)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
aslında söyledikleriniz doğru ama kısmen.. araştırmada sevgili arkadaş terk edilmeleride yazıyor  ;D ;D

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
agokalper' Alıntı:
aslında söyledikleriniz doğru ama kısmen.. araştırmada sevgili arkadaş terk edilmeleride yazıyor  ;D ;D
Genelleme yapan sizsiniz Alper tabiki içinde erkeklerle ilgili olan bölüm de var. :alkis

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
kartopu' Alıntı:
mavili' Alıntı:
Ben haftata iki saat ağladıgımı hiç hatırlamıyorum...
Şu 3000 kadınıda merak ettim nerde yaşıyorlar bunlar?
bir tanesi benim galiba ama diğer 2999 kişiyi tanımıyorum doğrusu
:-[
İkinciside benim  ::) Oto b.. ağlarım...M nin dediği gibi ağlatanlar utansın  ;D

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Ağlamak iyidir bazen insanın içini rahatlatır ama cok ağlamakta olmaz..tabi bu içten gelen duyguların dısa vırısıdır gözyasları,,gülmek daha cok yakısıyor sizlere :) tüm arkadaslara teşekkürlerimi sunuyorum.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ağladığımdan fazla da gülerim,bu iki denklemi bir arada tutmakda bir marifet olsa gerek :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bazen taşsada birinden biri,diger ay tamamlıyor dengesi öteki  ::)

S

sezenacar

Kullanıcı
24 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kırklareli
Paylaşım için teşekkürler. Her insanın olaylara olan tepkileri farklıdır. Ama bu kadar fazla ağladığımızı sanmıyorum, ağlamayalımda zaten.  ;)

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dakikası dakikasına da hesaplamışlar nedense komik geldi  ;D

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Ağlamak da gülmek kadar doğal bir olgu bence.
Tabi ki dozunda olduğu sürece.
Ben de hem o doza göre hem de içimden geldiği gibi ağlarım.
Nerde veya ne için olduğunun bir önemi olmaz.
Bazen bir sebep olması bile gerekmez...
Ama her durumda rahatlamış olurum.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ağlamak güzelde nedense hep bayanlara mal ediliyor.Neyse...Ben artık ağlayamıyorum kimi zamanlar ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum,kötü bir şey

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ya benim herşeyde gözlerim doluyor. Geçenlerde bir haber okudum. Çocuk 8 yaşında, babasından böbrek nakli yapacaklar. Ameliyat masasında doktora diyorki: "Karnem çok iyi, takdir getirdm. Babam da bana karne hediyesi veriyor. Onun canını acıtma doktor amca". Aneeaam bunu okursun, başladım ağlamaya haha tutamadım yav, yaşlar süzülüyor bi türlü geçmek bilmedi.

Yani çok ağlarım ben. Artık Cem dalga geçiyor hahah hafif gözlerim dolsun, he başladı yine, penguenleri de düşün, fokları nasıl öldürdüklerini düşün ağla diye:)) Çünkü onlara da ağladığım zamanlar oldu ama her seferinde de ağlayamamki canım:))))