*Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et!

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan *Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,250 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı *Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et!
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifhan
G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
paylaşımlar için çok teşekkürler ellerinize sağlık :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Hep kendini düşünme! / kesinlike ,

Hiç kimse ile sakın münakakaşa etme! / buna katılmıyorum ama şu şekilde; evet münakşa değil ama tartışmak da bir öğrenme biçimidir...insana bir çok şeyi öğretir.her zaman sessiz kalınmaz ki canım
:)

*Allahü tealadan başka kimseye güvenme! / elbette inançlarım doğrultusunda Allah'a güvenicem ama sevdiklerime, dostlarıma, canım dediklerimede güvenmem lazım. Yoksa nasıl huzuru ve mutluluğumu devam ettirebilirim ki, aksi olamaz diye düşünüyorum yoksa çift yaratılmazdık. :)

Büyüklerin yanında ve sohbetinde edepli ol! / edepten kasıt terbiyeli olmaksa eğer küçükleirn ve yaşıtlarımızında arasında bu şekilde olmamız gerektiğini düşünüyorum. Yani edepli olmak için neden yaş sınırı belirleyeyim ki..

*Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et! / ne yalan çoğu zaman mantık ve kalbimin sesini dengeleyerek kararlarımı verdim. Yanıldığım zamanlar da oldu ama çoğunluk hep iyi kararlarla sonlandı.

Teşekkürler paylaşım için.

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
çok guzel bir paylaşim ınanın iki defa okudum..tesekkür ederim

E

enhes_gqche

Kullanıcı
20 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
cok qüzel olmus arkadaşlar teşşekkürler....

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
harikaydı ikiside teşekürler.

B

Büşraa

Kullanıcı
3 Ara 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
güzeldi ama bunlardan bazıları olmuyo

H

hayal73

Kullanıcı
4 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bence başlanılan işi terkedip gitmek kişiye yakışmaz ,kalbi rahat etmese bile sonuna kadar gitmelidir .Sonucu her ne olursa olsun .

Y

yesil_yol

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Siirt
Değerli arkadaşlarımızın yayınladıkları ilk iki mesajlarında bir çelişki söz konusu. Biri az gül derken diğeri gülmek için zaman ayır demekte. Burada çıkarmamız sonuç birincisi doğru ise diğerinin de buna ayırdığın zamanın az olması mıdır? Yoksa bunlar birbirlerine paralel iki tümce değil midir? Burada memetd Bey'e göre mi gideceğiz yoksa nehir Hanım'a göre mi :)