BİR ERKEĞİN AĞZINDAN YEMEK TARİFLERİ - Mavison -

• Konbuyu başlatan Mavison
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde Mavison tarafından oluşturulan BİR ERKEĞİN AĞZINDAN YEMEK TARİFLERİ - Mavison - başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,124 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı BİR ERKEĞİN AĞZINDAN YEMEK TARİFLERİ - Mavison -
Konbuyu başlatan Mavison
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seca
M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Ben bu tarifleri uygulayarak size baya bi yemek yaparım aç kalmassınız merak etmeyin..

Safari ile bir el attık mı bu olaya yeter..

Feridis sende sofrayı ahlledersin dimi artık ne de olsa oğlaksın bir numarasın  ;D ;)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
çok beğendim walla ;D ethem aşkım aynı senin yemek yapışına benziyo ::)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
feridis' Alıntı:
evet safari denersen yapabilrsinn..yemek yapmasını becerebilrsin diye düşünüyorumm..aç kalmayacaksınız diyosan tamamdır geliriz bigün yaparsın yemek ;D ;)
:) gelin gelin :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
;D tamam safari artık mavisonla yaparsnız bişeyler..mavisonun dediği gibi hazırlaması da benden ;D sizin yemek yapabileceğinizi anladım benn.sizin sayenizde hadi diğer erkeklerede izin verelim onlarda yapsn ama kendine güvenen ;D

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Sizde bayanlar yemekleri götürün dimi  ;D

Valla çok deli bulgur pilavı ve şnitzel yaparım başka da bişey bilmem  ;D bütün sene bulgur pilavı yedim ömrüm çürüdü yemin ederim  ;D :D ;D

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Mavison' Alıntı:
Sizde bayanlar yemekleri götürün dimi   ;D

Valla çok deli bulgur pilavı ve şnitzel yaparım başka da bişey bilmem  ;D bütün sene bulgur pilavı yedim ömrüm çürüdü yemin ederim  ;D :D ;D
için çürümüş olmasın mavison. :D

benim iki erkek kardeşim var bırakın yemek yapmayı hazır yemeği bile koyup yiyemiyorlar..yemeği yapıcaz bide önlerine koyucaz.... :mad:  gerçi sonucu düşününce bundan şikayet etmiyorum..

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  valla çok hoşsunuz gençler,çok güldüm  :D  :D  :D

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  evet safari sen benim kardeşimsin,burakcım kıskanma ikinizinde ablasıyım ben  :D  :D  :D

D

deep_oceans

Kullanıcı
17 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
değirmendere/izmit
güzel bir tarif ama erkekleri yabana atma ben mesela çok güzel yemek yaparım yiyenler neden se bidaha istiyor o yüzden karnı acıkan bana geliyor:)(hafta sonları özellikle)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  her konuda olduğu gibi,bu konuda da istisnalar olabilir tabi... ::)  ::)

benim eşimde çok güzel yemek yapar,özellikle yemeklerin görünüşüne ve estetiğine çok önem verir.

eee o zaman bize de güzel yemek yapan beyleri tebrik etmek kalıyor bu durumda  ;)  ;)  ;)