BİR ERKEĞİN AĞZINDAN YEMEK TARİFLERİ - Mavison -

• Konbuyu başlatan Mavison
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde Mavison tarafından oluşturulan BİR ERKEĞİN AĞZINDAN YEMEK TARİFLERİ - Mavison - başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,130 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı BİR ERKEĞİN AĞZINDAN YEMEK TARİFLERİ - Mavison -
Konbuyu başlatan Mavison
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seca
M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Feridis hem yemek yapmasını bilmiyosun hemde diğer arkadaslarımızdan kurtulmaya çalışıyosun, onların senden kurtulması lazım o zaman  ;D ben çok iyi yemek yaparım valla allah var, ablamdan daha iyi yapıyorum evel allah  ;D ;)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ama ben birazcık bilmiyorum birazcıkda biliyorum ;D ;D yaptığımda beğendiler yani eğer doğru söylüyorlarsa ;D tamam bütün yemekleri erkekler yapsın bizde dinlenelim biraz dimi bayanlar??

B

burtay

Kullanıcı
14 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
valla bu yazı çok komikti ama sanırım benim eşim bu erkek gurubunun dışında kalıyor.mutfakta son derece titiz ve maharetli beylerde var.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
burtay' Alıntı:
valla bu yazı çok komikti ama sanırım benim eşim bu erkek gurubunun dışında kalıyor.mutfakta son derece titiz ve maharetli beylerde var.
kızlar duyun duyun.. :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Duyun Duyun bakın bakın :D

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Safari' Alıntı:
her şartta :) çok güzel yumurta kızartırım :D

Bir yumurta ile beni kandıramazsın dostum  :) Gel sana ellerimle bir şnitzel yapayim parmaklarını bir ye  :D  ;)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
eee şimdi yumurtamı yiyeceğiz sadece..açmı kaldık yani ;D

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
;D ;D ;DSÜPEEEEER yaaa teşekkür ederimm paylaşım için "makarnaları fayansttan alın karışmasın" ;D ;D çok güldüm

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
feridis' Alıntı:
eee şimdi yumurtamı yiyeceğiz sadece..açmı kaldık yani ;D
tarif verirsen belki beceririm :D bilmem pek yemek yapmayı ama bu yapamam anlamına gelmez :d bizde misafirler tok olsada sofra konur önüne aç kalmazsın merak etme :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet safari denersen yapabilrsinn..yemek yapmasını becerebilrsin diye düşünüyorumm..aç kalmayacaksınız diyosan tamamdır geliriz bigün yaparsın yemek ;D ;)