BEYİN TESTİ

• Konbuyu başlatan uçamayanşahin
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde uçamayanşahin tarafından oluşturulan BEYİN TESTİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,927 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı BEYİN TESTİ
Konbuyu başlatan uçamayanşahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan -mRjinaL-
S

_selina_

Kullanıcı
14 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
25 yaşında olmama ve ehliyetimin olmasına rağmen hala sağımı solumu şaşırıyorum. Cevap veremedim :p

L

Lier22

saat yönünde dönüyor... dahi değilmişim...
zaten bir dahi eksik olsada olur... ;)

S

selda

Eğer siz diğer yönde de görmeye çalışırsanız ve görürseniz, IQ’nuz 160’ın üzerine ve hemen hemen dahi derecesindesiniz demektir.
ewet heriki yöndede gördüm ama ağırlık sağ yöndeydi :D

(Sol beyin lobu, daha çok mantıksal, matematiksel, analitik ve stratejik konularda daha baskın bir etkiye sahipken, sağ beyin lobu daha çok düşünsel konular, melodi ve müzik hafızası, sanatsal unsurlar, şiir yazmak, resim ve boya işleri vb.. gibi konularda daha aktif rol oynamakta..)

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Allah ım ya  inanamadm war ya... :eek: noolduğunu bir bilseniz.ben buna bir hafta önce falan ilk baktığımda sağa doğru döndüğü görmüştüm.bugün yine baktm we birden sola doğru döndüğü gördüm.sonra bi de sağa döndürmeye çalışıyım dedm we yine döndürdüm.bi de baktm istediğim gibi döndürmeye başladm kızı  :D hiç beklemezdm kendmden  ;D

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Sağa dönüyor.. Sonra bir an duruyor.. Sonra tekrar sağa dönüyor.. Teşekkürler..

senemkor

senemkor

Kullanıcı
22 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
[tr][td]ben ne tarafa döndüğünü anlayamadım :( anlayan varsa bana da açıklasın lütfennnnn

H

hkader

Kullanıcı
26 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
ilk görüşte bende saat yönü gördüm ama biraz dikkat edince öbür tarafada dönüyor. Yada en azından öyle algılıyorum. Garip bişey... teşekkürler...

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sağa da dönüo sola da :D
dahiyim ben dahiiii :D
zaten matematik teoremi buldum hojalarımda begendı eger denkleme dökersem iş bitmişmiş :)
direk TUBİTAK a yollıjakmışıs denkleme dökmeside kolayyyy    ::)

R

Real_Factor

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
İnsanın dünyasını şaırtır bu test ya...! :D

G

gkcv

Kullanıcı
10 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bilimser.blogspot.com
kadın sedece arkasını ve önünü döndüğünde değiştiğini görebiliyorsunuz bence ve olay burda kopuyor
dahilik potansiyel olarak dursun össden sonra işime yarar:)

K

kolayo

Kullanıcı
4 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
BEN ŞİMDİ SAYFATI AÇAR AÇMAZ SOLA DÖNÜYODU DESEM HEMEN ALINTI YAPARSINIZ  :ahah
      :kihkih