BAZI KIZLAR NEDEN EVDE KALIYOR

• Konbuyu başlatan Bülent
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde Bülent tarafından oluşturulan BAZI KIZLAR NEDEN EVDE KALIYOR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,382 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı BAZI KIZLAR NEDEN EVDE KALIYOR
Konbuyu başlatan Bülent
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seca
B

Bülent

Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dukkanı (magazası) acılmıstır.
Magaza 5 katlıdır ve her kat cıkıldıkca, erkeklerin nitelikleri de yukselmektedir. Magazada sadece tek bir kural gecerlidir: herhangi bir katın kapısından iceri giren kadın, o kattan alıs-veris etmek zorundadır ve eger bir ust kata cıkmak isterse, tekrar asagı katlara inemez. Bir gun bir grup kız arkadas, kendilerine erkek secmek icin magazaya gider. Ve....

1. KAT: Kapıda sunlar yazılıdır: 'Bu kattaki erkeklerin calısacak bir isleri var ve cocukları da severler'. Kızlar yazılanları okur ve soyle derler: 'Eh, hic yoktan iyidir ama bir de ust kata bakalım'.

2. KAT: kapıda yazılanlar: 'Buradaki erkeklerin iyi bir isleri var, cocukları severler ve son derece yakısıklıdırlar.' Kızlar: 'Hmmm, hic fena degil ama acaba bir ust katta ne var ?'

3. KAT : 'Buradaki erkeklerin cok iyi birer isleri var, cocukları severler, son derece yakısıklıdırlar ve ev islerine de yardım ederler'. Kızlar:
'Aman Tanrım, cok etkileyici ama yukarıda baska katlar da var.'

4. KAT : 'Buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocukları cok severler, gayet yakısıklı olup, ev islerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler'. Kızlar cıglık atmaya baslarlar: 'Inanılmaz, bir ust katta bizi neyin bekledigini bir dusunun!' Ve bir kat daha cıkarlar...

5. KAT: sunlar yazmaktadır: 'Bu kat bostur ve sadece, kadınları memnun etmenin mumkun olmadıgını kanıtlamak icin konmustur.
Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanmazsınız.

S

SUNFLOWERS

Hayırrrr !!!!!
Biz o kadar doyumsuz değiliz bir kere :D
Küçük şeylerdende memnun olmasını biliriz :(

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
SUNFLOWERS' Alıntı:
Hayırrrr !!!!!
Biz o kadar doyumsuz değiliz bir kere :D
Küçük şeylerdende memnun olmasını biliriz :(
Evde kalanlar için zaten konu...:)
Sen alınma yani.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aman Bülent sakın ola "İnternetin Evlilikler Üzerinde Olumsuz Etkileri" diye bir konu açma kardeşim. ;)

B

Bülent

Zynep' Alıntı:
Aman Bülent sakın ola "İnternetin Evlilikler Üzerinde Olumsuz Etkileri" diye bir konu açma kardeşim. ;)
Aslında önemli ve anlamlı bir konuya değindiniz ama... Açmayacağım peki.  ;)

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
ilgililere duyrulur bu arada evde kalma yaşı kaç bilen var mı

S

senarist081

5. KAT: sunlar yazmaktadır: 'Bu kat bostur ve sadece, kadınları memnun etmenin mumkun olmadıgını kanıtlamak icin konmustur.
Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanmazsınız.

:alkis2 :alkis2 :alkis2 Doğru söze ne hacet..

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
:)

çok güzeldi ya
teşekkürler

insan azla yetinmesini bilmeli
:)

R

roze

4. KAT :[/b] 'Buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocukları cok severler, gayet yakısıklı olup, ev islerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler'. Kızlar cıglık atmaya baslarlar: 'Inanılmaz, bir ust katta bizi neyin bekledigini bir dusunun!' Ve bir kat daha cıkarlar...

Ben bu katta durmuştum. Böylesini bulsam daha ne ;)

B

Bülent

roze' Alıntı:
4. KAT :[/b] 'Buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocukları cok severler, gayet yakısıklı olup, ev islerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler'. Kızlar cıglık atmaya baslarlar: 'Inanılmaz, bir ust katta bizi neyin bekledigini bir dusunun!' Ve bir kat daha cıkarlar...

Ben bu katta durmuştum. Böylesini bulsam daha ne ;)
Tebrik ederim roze.  :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Böyle bir mağazaya gitsem, ben 5.kattan başlardım valla:)
İyi ki hayali bir mağaza! :D :D
Yani genç kız olsam:)