AŞIK OLURMUYDUNUZ HATALARI GÖREREK

• Konbuyu başlatan caylak_caylak
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde caylak_caylak tarafından oluşturulan AŞIK OLURMUYDUNUZ HATALARI GÖREREK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,090 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı AŞIK OLURMUYDUNUZ HATALARI GÖREREK
Konbuyu başlatan caylak_caylak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
etrafımda buyuzden cok acı ceken arkadaslarım var aska hayır dıyemessınız muhakkak fakat karsınızdakı dogru kısı degılse acı da olsa hayır denmesı gerekır

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
öylede acı çekiyorsun böylede iyisimi sevdiğin yanında olsun acı çeksende....
onsuzluğun acısı daha kötü çünkü..
ayrılık acısı...

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
bılmıyorum bırlıkte acı cekmek nereye kadar sonunda zaten sana bukadar acı veren kısıden sogursun gıbı gelıyor

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  aşk bu neye uğradığınızı şaşırtır insana,kalbinize bir anda okunu saplar,o anda mantık mı işler derseniz ne mantığı?en kötü yönleri bile güzel gelir gözünüze işte aradığım aşkım der ve dört elle sarılırsınız.eğer doğru insan değilse sonradan çıkar acısı yüreğinizden,ama iş işten geçmişdir aşık olmuşunuzdur bir kere :) ;)hepinize gözlerinizin karardığı mantığınızın size çok uzak düştüğü o anda yani aşık olduğunuz anda karşınızdakinin doğru insan olması dileğimle :)

Z

zamansizyagmur01

Kullanıcı
14 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
aşk;hatayı göre göre devam edemezsin,çünkü o senin deger verdigindir gururundur,ki su zamanda ask diye birsey nerdeyse kalmadı onu biliyorum,umarım birgün gercegi gelip bulur :-[

L

lavinyaa

Kullanıcı
16 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sanırım bıle bıle lades deme durumu bu olsa gerek

''bile bile lades demede umudun tecrübeye olan üstünlüğü ortaya çıkar, ne olacağını bilirsiniz ama ya olaylar benim istediğim gibi giderse diye düşünerekten lades dersiniz, en sonunda başınız belaya girdiğinde biliyodum zaten nidası yükselir...(Alıntı bır cumledır)''

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
ya büyük konuşmak istemiyorum ama bile bile de kendini aşk denen kuyuya atmamalı insan ileriyi de görmeli, mantıklı hareket etmeli,sağlam adımlar atmalı; sonuçta aşkın da bitişi var geride pişmanlıklar olmamalı......... :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Aşkı evliliğe götürmeden bütün hataları yapın bırakın fazla kendınıze zarar vermıcek derecede çünkü her ask evlenince kör olan gözler bi mucizeyle açılıyor.. Ben bile bile hataya gitmem,hayaysa sevemem zaten fazla aptal olmaya gerek yok.. Allah akılda vermiş insana hep duygusal olmaya gerek yok.Duyguyuda aklıda ortalamalıkı ınsan mutlu olsun dımee  :D :D :D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aşk gözleri kör eden,gerçeklerle yüzleşmeye engel olan,insana en çok hatayı yaptıran bir duygu bana göre :)

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
aşktan uzak durursan sana gelmez.
hataları görme konusu ise herkesin hatası vardır.onun hataları sana zara vermiyorsa görmezsin.

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İlkinde bile bile yapmıştım..Ama şimdi yaptığımı bilsemde farkında olduğum gerçek daha dikkatli olmama neden o yüzden her ne kadar hatalı da olsa bir gün bitecekse de o birgün beklemem sadece biraz ertelerim oda neden bilmiyorum  :(