arkadaşlar lütfen yardım

• Konbuyu başlatan kero
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kero tarafından oluşturulan arkadaşlar lütfen yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,545 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı arkadaşlar lütfen yardım
Konbuyu başlatan kero
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
K

kero

Kullanıcı
28 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
ist
slm arkadaşlar ben 9 sınıf lise öğrencisiyim sınıfta kalmaktan korkuyorum lisede sınıfta kalmak varmı  kimisi diyor evet vardır kimisi diyor yok ben anlıyamaım ki yaw kafam karışık şimdi lisede sııfta kalmak varmı yokmu yardım ederseniz sevinirim? :(

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Öncelikle merhaba  :)
Bu soruyu, okuduğunuz okulda ki öğretmenlerinizden öğrenmeniz gerekmez mi?
Ayrıca "kalmak var mı?" diye yardım istemek yerine, derslerinize daha çok yoğunlaşmanız ve geliştirmek için adımlar atmanız gerekmez mi?

Açıkcası bu sorunun cevabı aslında sizde ve okuduğunuz okulun yönetmeliğinde....

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sınıfta kalmak var diyelim de,sen derslerine vakit varken yoğunlaş ;),çok zayıf dersin varsa ikinci dönem telafi et,kurtuluş cümlen sınıfta kalmak yok olmasın.Bu konuda biz sana değil,sen kendine yardım edeceksin.Okula gidiş amacın sınıf geçmek,diploma almak değil,üniversiteyi istediğin meslek doğrultusunda okuyabilmek olsun,bir hedef belirle,hangi amaç için okula gidiyorsun?bunu düşün.Okul için  hergün maddi ve manevi emek harcıyorsun bunu boşa harcama,25 yaşına kadar hayatına güzel şeyler ekki,25 yaşından sonra ektiğini biçesin,başarılar...

K

kero

Kullanıcı
28 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
ist
öyle diyorsunuz ama hocalara sorduğumuz zaman kafamızda soru işareti kalıyor nasıl olack peki bu durum (?) hoclarda  pek doğru dürüst cevap yazan yokki

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Öğretmenlerinden ne demelerini bekliyorsun?
-evet çocuklar sınıfta kalmak yok demeleri size şu mesajı verir;
yan gelip yatın,derslerinize çalışmayın,verdiğimiz ödevleri yapmayın,biz sadece burada konu mankeniyiz,kafanıza göre takılın,sadece siz burada,aklınız başka yerde olsun  ;D
bence bu soruya bu kadar takılacağına,yazılıda çıkabilecek sorulara takıl ;)

K

kero

Kullanıcı
28 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
ist
arkadaşlar ensar anadolu  lisesinde okuyorum

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
kero' Alıntı:
öyle diyorsunuz ama hocalara sorduğumuz zaman kafamızda soru işareti kalıyor nasıl olack peki bu durum (?) hoclarda  pek doğru dürüst cevap yazan yokki
Kusuruma bakmayın ama Ebru arkadaşımızın yorumlarına katılıyorum, bu soruyu öğretmeninize sormak yerine, neden daha verimli ders çalışmak, geleceğe yatırım yapmak gibi sorular sormuyorsunuz?
Eğer zayıf dersiniz varsa o dersi kurtarmak için destek almak varken, illaki neden " sınıfta kalmak var mı yok mu?" diye ısrarcısınız anlayamadım?

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
belki stres olmazsa daha başarılı olur. öss de kazanıcam mutlaka diye kendini kasıp sonra hayal kırıklığı yaşayan arkadaşları biliyoruz. ben arkadaşı takdir ettim geri. en azından araştırmacı birisi.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
maxMESA' Alıntı:
belki stres olmazsa daha başarılı olur. öss de kazanıcam mutlaka diye kendini kasıp sonra hayal kırıklığı yaşayan arkadaşları biliyoruz. ben arkadaşı takdir ettim geri. en azından araştırmacı birisi.
Sınıfta kalma olup olmadığını sormak araştırmacılık mıdır?

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Gülşah' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Sınıfta kalma olup olmadığını sormak araştırmacılık mıdır?
bence araştırmacılıktır. çoğu kalıp kalmayacaklarını bilmezken, o bunu merak etmiş orda burda soruşturuyor. benim görüşüm böyle :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
maxMESA' Alıntı:
araştırmacılıktır. çoğu kalıp kalmayacaklarını bilmezken, o bunu merak etmiş orda burda soruşturuyor. benim görüşüm böyle :)
Böyle bir konuyu araştırmaya ihtiyaç duymayanlar zaten derslerini layıkıyla başaranlardır,bence arkadaşın araştırması işin cinliği yönünde :)