20'DEN SONRA BAŞLAMAK...

• Konbuyu başlatan FADİME TASTAN
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde FADİME TASTAN tarafından oluşturulan 20'DEN SONRA BAŞLAMAK... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,670 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı 20'DEN SONRA BAŞLAMAK...
Konbuyu başlatan FADİME TASTAN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rsloztrk
B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
HAKLISIN SANA KATILIYORUM  ::) ::) ::)(NİYET VARSA YOLUDA VARDIR)

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
EVET BENDE HER NE KADAR PROGRAMLI ÇALIŞMAYI SEVSEMDE
BAZEN PROGRAM UYMADIĞIM OLUYOR  :'(
BUNDAN DA NEFRET EDYORUM

T

tnctrkcell

DUVARLARI TEK TEK YIKALIM  BİR GÜNEŞ ÇIKACAK ORDA BULUŞALIM...

P

Paradoks

Gercekten isteklerimizi gerceklestirmek icin hareket etmeliiz eger kilolarıla bogusur dert etse belkide kilo veremezdi.. :-\ Vede kendinde gizlinmis YETENEKLERİNi göremesedii. Umarım her kisi kendindeki bu gizli YETENEKLERİ kesfeder.. :)

Y

YAĞMURGÖZLÜM

Kullanıcı
1 Eki 2006
En iyi cevaplar
0
0
merhaba arkadaşlar, başarı hakkında yazılarınızı okudum.Ben ilkokuldan beri başarılıydım, kendimi övmek için söylemiyorum. Hayatımda takdir,teşşekür hep oldu. Üniversiteyi de kazandım, Gıda Mühendisi oldum.Ama ben neden başarılarımdan zevk almıyorum bilmiyorum.Ailem ve çevrem başarılarımdan gurur duyardı ama ben duymazdım.Hep bunu sordum kendime. Ama bulamadım cevabını, karşımıza hayatta hep engeller sınavlar çıkıyor; insanlar bunları aşarken mutlu oluyor ama ben mutlu olamıyorum.Sizce bu nedir?Nankörlük mü şımarıklık mı veya başka ne olabilir. Kimseyi üzmüyorum yaptıklarımda ama kendimde bir boşluk yaratıyorum...Bana bir fikir söyler misiniz sevgiler...

S

sarmut

Kullanıcı
31 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
merhaba
gıda mühendisini meslek olarak seçmekte hür iradenizle mi istediniz?  yoksa kendinizi koşullayarak mı seçmek zorunda kaldınız ?
bunu niye sorguluyorum eğer siz isteyerek gönlünüze göre yönlendirilmeden başarıya ulaştıysanız bu tatminkardır fakat hep birilerini idol alarak ya da şartlandırılarak ayarlanmışrobot gibi kurallarına göre devamlı başarı gelsin diye kendiniz olmaktan çok çevrenin memnuniyeti için kazanımlar edindiyseniz bu doyum sağlamayacaktır ...
iyi günler

A

ayben

yağmur gözlüm bence senin böyle düşünmenin nedeni içindeki gücü dışarı yansıtamam yani bu yaptıklarının daha fazlasınıda yapabilirsin ve sadece kendin için yapman seni mutlu edebilir  yeterince tatmin olmamanın nedeni de sadece çevrendekilerin mutlu olması ve senin bundan bir sevinç duymamam olabilir bu yaptkılarından senin de mutlu olman gerek

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
YAĞMURGÖZLÜM' Alıntı:
merhaba arkadaşlar, başarı hakkında yazılarınızı okudum.Ben ilkokuldan beri başarılıydım, kendimi övmek için söylemiyorum. Hayatımda takdir,teşşekür hep oldu. Üniversiteyi de kazandım, Gıda Mühendisi oldum.Ama ben neden başarılarımdan zevk almıyorum bilmiyorum.Ailem ve çevrem başarılarımdan gurur duyardı ama ben duymazdım.Hep bunu sordum kendime. Ama bulamadım cevabını, karşımıza hayatta hep engeller sınavlar çıkıyor; insanlar bunları aşarken mutlu oluyor ama ben mutlu olamıyorum.Sizce bu nedir?Nankörlük mü şımarıklık mı veya başka ne olabilir. Kimseyi üzmüyorum yaptıklarımda ama kendimde bir boşluk yaratıyorum...Bana bir fikir söyler misiniz sevgiler...
Her insan zaman zaman gaflet e yada bi boşluğa düşer. bu normaldir bence.. ama bu sürekli oluyorsa bir sorun var demektir.
Sizin yapmanız gereken bu kopukluğu keşfedip bir çıkar yol arayıp başarmaktır.
Zaten mutlu olmak için bi çok nedenimiz var olumsuz  herhangi birşeyi olumlu hale çevirebiliyorsan o zaman kendin için birşeyler yaptığını ortaya koyduğun andır.

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ilk önce gerçekten istemek gerekir, pes etmeden istemek hem de. yolun biri kapanırsa diğeri mutlaka açılıyor.
Sizi de tebrik ederim azminizden ötürü.

M

majeste1959

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
Ben 33  yıllık siğara tiryakisiyim 1 paket siğarayı günlük hakkını vererek içerim .Her yıl sigarayı 1ile10 ay arası bırakırım yine birdaha içmemek üzere sigarayı bıraktım. Arkadaşlarada tavsiye ederim  ben insanın dikip büyüttüğü hasat ettiği sigara yaptığı satın aldığı paketi açıp çıkarıp yaktığı içine çekmeden yanmayan yansa bile keddi başına bırakıldığında sönecek kadar bana bağımlı bir maddenin bağımlısı olmayı bir insan olarak hazmedemiyorum  bana ağır geliyor bırakmak isteyenlere duyurulur .

ferit

ferit

Kullanıcı
9 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Er ya da geç kazanan kişi, kazanacağını önceden düşünebilen kişidir...

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
gerçekten güzel bir durum insanın azmi sonuçta istese her insan yapar.....

kocaman

kocaman

Kullanıcı
5 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
öğrenmenin yaşı olmadığı gibi kendini geliştirmenınde yaşı zamanı yoktur . dünya sonsuzluk üzerinde kurulu ve biz bu sonsuzluğun başındayız onun için hiçbirşey için geç değil yeterki kararlı olalım ve ne istediğimizi bilelim

Y

yesil_yol

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Siirt
yazıyı bitirdiğini ilan eden cümlesine bayıldım

duvarları tek tek yıkalım elbette bir güneş çıkacaktır unutmayalım...

çok doğru..

ama önemli olan bir duvar yıktığımızda karşımıza çıkan başka bir duvarın bizim azmimizi yerle bir etmemesi,aksine inancımızı pekiştirmesi...

duvar yıkmaya devammmmmmmmm :)

ama dikkat edelim de kendimizi sokakta bulmayalım :D