20'DEN SONRA BAŞLAMAK...

• Konbuyu başlatan FADİME TASTAN
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde FADİME TASTAN tarafından oluşturulan 20'DEN SONRA BAŞLAMAK... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,672 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı 20'DEN SONRA BAŞLAMAK...
Konbuyu başlatan FADİME TASTAN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rsloztrk
F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
Hayatımız da her  gelişmenin bir sebebi vardır.

Sorunlar bireyden bireye değişir,bana göre normal olan size anormal gelebilir.

12 Yaşımdan 20 Yaşıma kadar aşırı kilo problemim vardı.

Evden dışarıya çıkmaz, sosyal faliyetlere katılmaz hayatı evde yaşardım.

Arkadaşlar dan uzak,televizyon ve yemeklerle başbaşaydım.

Bir gün görüntümü değiştirmeye karar verdim.”İSTEMEK BAŞARMANIN YARISIDIR”...

O günden sonra kilo verdikçe  kendime olan güvenim arttı.

Bir çok özelliğim olduğunu farkettim”İRADE GÜCÜ,AZİM,PROGRAMLI OLMAK”gibi..

Kısacası 20’den sonra tekrar hayata başlamak inanın çok güzel...

İnsan yeter ki istesin yapamıycağı hiç bir şey yok.

”DUVARLARI TEK TEK YIKALIM  BİR GÜNEŞ ÇIKACAK ORDA BULUŞALIM”...

O

ozge0106

Kullanıcı
14 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
ewet ama bence her zaman bır hedefın olmalı..
basarmanın tadı aldıkca daha cok istemelisin...
daha buyuk ve devamlı ve bence en ıyı motıvasyonda hedefı basardıgı hayal etmektır...
o yuzden hayallerızı yuksek tutun ve daıma hayallerız olsun...
oyunda basarılar...
lutfen her gun sırıtın...

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
insan isteyip azim ettikden sonra demir dağları bile delip geçer.
azminiz ve başarızdan dolayı sizi kutluyorum.
hayat yolculuğunuz başarılarla dolsun.

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
paylaşımın için teşekkürler fadime, cok haklısın.insan gercekten yürekten isterse, ona imkansız bile olsa gerceklesebiliyor...bunun içinde duanın cok önemi var tabi...sevgiler...

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
paylşımın için teşekkürler fadime sadece istemek ve bu yolda azim etmekle birçok şeyin üstesinden gelebiliriz....

S

SOSYALLİBERALİST

BENDE GERÇEKTEN HİÇ İRADE YOK. ÖZELLİKLE ARAŞTIRIYORUM AMA İRADE İLE İLGİLİ İŞE YARAR BİR YAZI BULAMADIM. GERÇEKTEN YAZIN GÜZELDİ AMA BANA YETERİ KADAR CESARET VERMEDİ. ÇÜNKÜ HER DEFASINDA BÖYLE OLUYOR. BÖYLE YAZILARI OKUYORUM, İLHAM GELİYOR... AMA ERTESİ GÜN YİNE AYNI... ANLAYACAĞINIZ BAŞARISIZ OLDUKÇA CESARETİMİ KAYBEDİYORUM. CESARET YOK OLDUKÇADA BAŞARMA İNANCIM AZALIYOR. KENDİMİ SÜREKLİ YORGUN HİSSEDİYORUM. VE DAHA KÖTÜSÜ KENDİMİ ACİZ, ZAYIF, HİÇ BİR ZAMAN BAŞARAMIYACAK GİBİ HİSSEDİYORUM

:-\ :'( ...VE ARKADAŞIM, BENDE SADECE SENDE OLANLAR YOK; İRADE, İNANÇ, ÇABA... BUNLARA SAHİP OLSAM ÖNÜMDE HİÇBİR ENGEL KALMAZ!.. HERKES İÇİN GEÇERLİ...

O

okendigelen

Kullanıcı
15 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
planlı programlı disiplinli ve azimli olduktan sonra aşılamayacak engel yoktur.

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Çok güzel fadimeciğim...hakikaten azim ve hırsın bize yaptıramayacağı birşey yok yeterki isteyelim öyle değilmi ;)

erdals

erdals

Kullanıcı
24 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
syria
istemek bir işi başarmanın yarısıdır.gönülden istemek ve bırazda azim sonucunda yapılamayacak şey yoktur.imkansız diyede bısey yoktur ımkansızı yaratan kısının kendı ısteksızlıgıdır..

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
fadimeciğim seni başarından dolayı kutluyorum inancını hiç kaybetme ve herşey gönlünce olsun :)

C

cvrzet

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
irade gücü,istekli olmak ve proglamlı olmak  harmanlayıp kullanmanın sonucunda yakaladıgın başarı.Başarılarının devamı gelicektir  bence.başarı alışkanlık yapar  :)

T

tezcan_18

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Balıkesir
Plan program azim çalışma azmi herşey göreceli kavramlar ancak Bir amaca hizmet için  piyasadalar . Demek istediğim şu mesela bir kadaın düşünün çok fakir ekmek alamıyor sadece ekmeğe odaklandığı için ekmeği napıyor ediyor alıyor karnını doyuruyor ama bir gün içinden bir ses ndn ekmek yanında domates istemiyorsun diyor ertesi gün o dometes için koca bir gün çalışıyor . ertesi gün peynir alıyor .................. uzayıp gidiyor hergün yeni birşeylere sahipp oluyor ancak istemek gönülden istemek bunun uğrunda çalışmak ve allahtan ümidini kesmemek . Herşey Mümkün Sevgiler. :cool:

P

pınar2007

sosyalliberalist bence senin biran önce toparlanman gerek senin önce kendini keşfetmen ve kendine guvenini sağlaman için bi hedefin olsun yeterki sen iste başarırsın başardıkça ben bumuyum dersin :) ve beyninde bitir

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
azmınızı tebrık ederim.ewet bence her insan bır hedef secmelı ve basaracana ınanmalı ına dıgı zaman basrdı sayılır ..