10 YIL SONRA NERDE OLMAK İSTERDİNİZ?

• Konbuyu başlatan kemal_zengin
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde kemal_zengin tarafından oluşturulan 10 YIL SONRA NERDE OLMAK İSTERDİNİZ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 85,222 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı 10 YIL SONRA NERDE OLMAK İSTERDİNİZ?
Konbuyu başlatan kemal_zengin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan peyamiyavuz
Ö

ölüdeniz

Korsan' Alıntı:
ölüdeniz' Alıntı:
İnsanlardan uzak bir adada yanlız kalmak istiyorum.
Buda bi seçenek nikocan ama insanlardan uzak kalamassın be abi doganın kanununa aykırı.

BEN!  Mümkünse hiç olmak dahi istemiyorum abi bana yeter bu kadarı hatta 4 yıl fazlam var.
Olmayayım abi 10 yıl sonra dünya üzerinde bi yerde ne olucak 10 larca yıldır buradayızda ne değişti başımız göğemi erdi.
O0

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
korsan baze yazdıklarını hayretle okuyorum çünkü bazı yorumların ne kadar olumlu bazıları ne kadar karamsar

bu sensin dimi senin şifrenle başkası giriş mi yapıyor acaba  ;D

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
on yıl sonra iyi bir bankada müdür olmak isterim.o yolda yürüyorum.inşallah hayırlısı olur :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
GulsahToptas' Alıntı:
korsan baze yazdıklarını hayretle okuyorum çünkü bazı yorumların ne kadar olumlu bazıları ne kadar karamsar

bu sensin dimi senin şifrenle başkası giriş mi yapıyor acaba  ;D
Benim benim ya o kadar okuyorsun gülşah hayat toz pembe değil.
Bazen gerçekleri yazasım gelio buradaki mesajda  diğerleride geneli  baglamaz vesselam  kendi düşümcemdir.tuVe her insan bazen karamsar bazen iyimser olur olayın nedeni boyutu buna yön verir ha birde insanın o olaya bakış açısı.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
elbette hayatın gerçeklei bunlar ama sende eminim ki iyi biliyorsundur bakış açısında bitiyor her şey ;)

bu arada ben latife yapmak istedim yoksa evet bende okuyorum

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
GulsahToptas' Alıntı:
elbette hayatın gerçeklei bunlar ama sende eminim ki iyi biliyorsundur bakış açısında bitiyor her şey ;)

bu arada ben latife yapmak istedim yoksa evet bende okuyorum
Est efendim ben yanlış bir şey demedim bilgi ve birikiminizden şüphem yok olmadıda zaten.
Dediğiniz ve dediğim gibi her şey bakış açısında bitiyor.
Bakış açısıda olaya kişiye duruma ve konuma göre değişebiliyor.

C

catzilla

10 yıl sonra tabiyki çok iyi bir yerde olmayı isterim. maddi ve manevi anlamda... ::)

çocukta yaparım kariyerde... diyebilmeyi çok istiyorum mesela. :)

R

ravza

Kullanıcı
8 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
mersin
On koskoca yıl sonra hedeflerime çalışmalarımın ve hayallerimin gücüyle ulaştığım yerin en tepesinde.

A

aslangs_80

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hatay
10 YIL SONRA OLMAK İSTEDİĞİM YERDE OLAK İSTERİM.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
olmak istediğim yere ulaşmış ama hayattan beklentilerini hala yüksek seviyede tutan bir insan olacağım muhtemelen...
yaşamı yaşanılası kılmak için yeni hedefler şart

curciin

curciin

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
ben şuan çalıştığım yerde geçici değil de tam kadroda bir yönetici olarak çalışmak isterdiim ::)

Z

ZEYNEP60

Kullanıcı
3 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben çok sevdiğim bir bölüm okudum ama şuan hiç alakasız bir işte çalışıyorum 10 yıl sonra kültür bakanlığında olmak isterdim  :-[

I

ilker54

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
10 yıl sonra olmak istediğim yermi ne??? ???
eşim ve sevdiklerimle beraber hayırlı nesillerin yetişmesine vesile olacak oluşumlarda şimdikine göre daha aktif olarak devam etmek. ::)
emekli olup bir kenara çekilip parazit gibi yaşlanmayı hiç düşünmüyorum  ;)

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
10 yıl sonra ..... inş. ünv bitirmek ve daha sonra da hayalimde olan bir banka kuruluşunda kariyer yapmak istiyorum.

E

Eylül 06

Kullanıcı
17 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ben 10 yıl sonra emeğimin karşılığını alabileceğim ve adımlarımı çok daha sıkı basabileceğim kendime ve çevremdekilerin bana olan güveninin tavan yaptığı bir yerde olmak istiyorum...Ama öyle biryer var mı? Ya da nerede hiç bilmiyorum.Ama bulmak için mücadele ediyorum.

M

meltem_59

Kullanıcı
27 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tekirdağ
10 yıl sonra sevdiğim işi yapıyor olmayı birde sevdiğim ve aşık olduğum insala birlikte mutlu ve huzurlu bir şekile yaşamayı istiyoru 8)m

M

meltemm14

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
10 yıl sonra kendimi avukat olarak görmek isterdim... :)

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
ruh eşimi bulup onunla bir yelkenliyle tüm dünyadan uzakta özgür bir şekilde hayatımı sürdürmek isterdim