ZAMANI AKILLICA YÖNETMEK

• Konbuyu başlatan DUYARKAT
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler kategorisinde DUYARKAT tarafından oluşturulan ZAMANI AKILLICA YÖNETMEK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31,937 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler
Konu Başlığı ZAMANI AKILLICA YÖNETMEK
Konbuyu başlatan DUYARKAT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çilekeş sosyolog
S

sesil

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
DENİZLi
Benim de katılmayı düşünüp son anda ki engellerden dolayı katılamadığım bir seminerdi, teşekkür ederim.

A

arzu_35

Kullanıcı
4 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
yapmak ıstedgı halde yapmıyosa grcekten ıstemıyodur yada kolayı secıyodur  :D

A

agenc87

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
erzincan
Evet zamanı iyi değerlendirmek çok önemli inşallah bununla ilgili yazılarınız devam eder.

W

WİS-DOM

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
hayatta telafisi olmayan sayılı şeylerden biri olan zamanı akıllıca yönetmeyi açıklamaya çalıştığın için; sağolasın 

C

canımın içi

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kozan/adana
gercekten tesekkür ederim cok guzel bir yazı gercekten bizimle paylastıgın için saol arkaadasım ::)

D

DUYARKAT

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
    Faydalı olduğuna çok sevindim. Bilgilerimi bildiğim ölçüde paylaşmaya devam edeceğim arkadaşlar.

A

angel_in_me

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
    Yaşamda en akıllıca kullanmamız gereken şeylerden ilki zaman... Uygulamadıklarımı uygulamaya çalışcğm.. tşkkrler :)

K

kamuran

"...ZAMANINIZI KORUMAK
      1) Araya giren kişi ya da konuların etkili yönetimi: Onları üç dakikayla sınırlandırın. Önceden sınırlarınızı belli edin. Gerçekten meşgul olduğunuzu hissettirin. Örneğin kaleminizi elinizde tutun. Bu o kişiyle aranızda mesafe koyacaktır..."

Bana en zor gelen bölümü bu.  :( 
Kendim çalışırken zamanımı iyi kullanabiliyorum. Ancak kişilere çalışma zamanımı çaldıklarında bunu hissettirsem de bazıları anlamamak konusunda ısrarcı.  :mad:
Ben de bazen iş arkadaşlığı bazen kişinin moralinin bozuk olması konusuna kapılarak bunu başaramayabiliyorum.  :-\

R

roze

Olmayan vaktimiz midir yoksa o işi yapmayı istemeyen niyetimiz midir? Evet çok doğru bir cümle. Keşkelerimizin iyikilerimizden fazla olması için zamanımızı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Paylaşımın için tşk ler... ;)

K

kanaysel

Kullanıcı
26 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
teşekkür ederim. bunları aklımda tutucam

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
paylaşım için teşekkürler önceden ben zamanımı hiç iyi kontrol edemezdim taki kişisel gelişime yönelene kadar... ve anladım ki aslında insan isterse her şeye zaman ayırabilir yada yaratabilir.... ;)

Z

zamansizyagmur01

Kullanıcı
14 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
evet haklısın.zamnım yok sadece bahane