ZAMANI AKILLICA YÖNETMEK

• Konbuyu başlatan DUYARKAT
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler kategorisinde DUYARKAT tarafından oluşturulan ZAMANI AKILLICA YÖNETMEK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31,929 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler
Konu Başlığı ZAMANI AKILLICA YÖNETMEK
Konbuyu başlatan DUYARKAT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çilekeş sosyolog
Ö

ölüdeniz

Daha önce çalıştığım tekstil firmasında katılmış olduğum bir seminerde bu konu üzerinde bazı bilgiler almıştım.ve şimdi bu konuyu görünce o katılmış olduğum seminer aklıma geldi.güzel bilgiler için DUYARKAT  arkadaşımıza teşekkür ederim.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Zamanı akıllıca yönetmek,

Önceleri bana zamanımı yönetemezmişim gibi gelirdi.Araştırdıkça ve öğrendikçe anladım ki uygulayarak zamanı yönetebiliyoruz. Hepimizin de en iyi bildiği şey plan yapmak ve öncelik sırasını belirlemek. Bunları uygulayınca sorun kalmıyor hatta zamanla bilinçli değil hayat akışınız içinde yapmaya başlıyorsunuz. Ben denedim oldu.
Tavsiye ederim.

R

rocktae

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
paylaşım için sağ ol  :) :)

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sanırım benim en büyük sorunum zamanı iyi değerlendirememek...teşekkürler konu için

M

Mert_Ege

Kullanıcı
21 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Birçoğumuzun dert yandığı bir konu. Ellerine sağlık.. ::)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben de zmanımı ii değerlendremiorm :(

H

HaSReT_RüZGaRı

Kullanıcı
17 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gerçekten zamanla yarış içinde olabiliyoruz çoğu zaman...Bu yüzden en güzeli planlı çalışmak.Tabi bunu herkes başaramıyabiliyor.
Bu şekilde uyarılarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim :) emeğinize sağlık

V

vedatylcn

Kullanıcı
23 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
teşekürler. plan ve zaman iç içe olan şeyler güzel bi paylaşım