Yüreğimi Burkan Bir Görüntü

• Konbuyu başlatan MustafaSANDAL
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde MustafaSANDAL tarafından oluşturulan Yüreğimi Burkan Bir Görüntü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,001 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Yüreğimi Burkan Bir Görüntü
Konbuyu başlatan MustafaSANDAL
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ugur1905
K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
olay ne ben anlamadım herkesin içi parçalandı

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
görüyorum  ??? ama hala içim falan parçalanmadı  :-\ ne olacak benim bu halim

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
eğer benim içim parçalanmıyorsa siz maximus duygusalsınız
ben duygusal biriyim ama siz aşmışsınız herhalde

K

Kardelen

kabeka' Alıntı:
eğer benim içim parçalanmıyorsa siz maximus duygusalsınız
ben duygusal biriyim ama siz aşmışsınız herhalde
sanırım ben haddinden fazla duygusalım..

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bu resmin savaş sırasında çekildiğini varsayarak söylüyorum ;Aslında yaşlı kadının bu kadar uzun bir hayat sürdüğü,küçük çocuk galiba torunu onunsa hayatta olduğu için mutlu olması gerekir
en azından ben mutlu olmaya çalışırdım
çok zor olsada  :(

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gözde' Alıntı:
bu resmin savaş sırasında çekildiğini varsayarak söylüyorum ;Aslında yaşlı kadının bu kadar uzun bir hayat sürdüğü,küçük çocuk galiba torunu onunsa hayatta olduğu için mutlu olması gerekir
en azından ben mutlu olmaya çalışırdım
çok zor olsada  :(
En çok bu yorumu sevdim.
Doğru bir yaklaşım.
Üstteki resim günün her dakikasında farklı yerlerde farklı olaylar ardından yaşanan bir tablo.
Ya bir cenaze, ya bir savaş, ya bir doğal afet...
Elbette hepsi üzücü, ama malum söz; "Ölenle ölünmüyor.", insan ne kadar üzülsede yaşamaya devam etmek zorunda ve bir yerlerden yakalamaya.

K

Kristal

Resimde paylaşılan bir acı var.Muhtemelen yaşlı bayan çocuğun üzülmesine  üzülüyor.

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
sonuçta acılar bizi olgunlaştırır,ölümler yalnız başımıza hayatta kalmamıza yardımcı olur,herşeye iyi tarafından bakmak gerekir.
burda kastettiğim polyanacılık değil tabi, sadece hayatın tüm gerçeklerini kabul etmeyi öğrenmek  ;)
inşallah resimdeki nine gibi torunumuzun acılarını paylaşacak kadar uzun yaşarız

K

Kristal

Gözde'cim dilerim  bizlerin torunları da böylesine acılar yaşamak zorunda kalmaz.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Genellikle bu fotoğraflar savaş meydanlarından alınan karelerdir.
Ama, yürürken çevrenize bakınarak yürüyün, bu tip kareler hayatın içinde o kadar çok ki:(
Bu çocuk acıktığı için de ağlıyor olabilir...

Kristal' Alıntı:
Gözde'cim dilerim  bizlerin torunları da böylesine acılar yaşamak zorunda kalmaz.
Bu dileğe elbette katılırım ama bir de gerçek var Kristal. Dünya döndükçe bu acılar kaçınılmaz acılardır. Aynı mutluluklar gibi.