Yurdum insanı plajda:):)

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Yurdum insanı plajda:):) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,237 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Yurdum insanı plajda:):)
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çocuk
T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
bak aklında nasıl da yer etmişler bizler akılda kalıcı insanlarız  

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
seca' Alıntı:
abla süperdi ya yıkıldım gülmekten ya :D :D :D...

ben bu yüzleri cok gördüm 5 yıllık turizm gecmişimde :D :D
Bende bu sene gördüm bir kaç tane,telefonum olsa idi çekecektim ama yanıma almamıştım...

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
üzülme canım benim çektiğim kendi resimlerim var ailece gitmiştik onları eklerim

G

gasbodin

evet yurdum insanıı eglenmesini deee tatilide cok iyi bilirr kendine göree  ;D ;D ;D

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
abi amaç eğlenmek değilmi zaten güya dikkat çekmemek için denize elbiseyle giriyorlar asıl dikkatleri o zaman üzerlerinde topluyorlar

A

adonisHorus

Kullanıcı
5 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:eek:ops  Her ülkenin kendine has tipleri war dır su perisi ... ;) orjinallik bundan ibare bişey kökenimizden gelen degiştirilmez kanunlar gibi bir türk alman olamaz bir alman da türk olamaz veya italyan veya fransız vs ... örnkleri gibi biz persian kökenliyiz barbar

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
adonisHorus' Alıntı:
:eek:ops  Her ülkenin kendine has tipleri war dır su perisi ... ;) orjinallik bundan ibare bişey kökenimizden gelen degiştirilmez kanunlar gibi bir türk alman olamaz bir alman da türk olamaz veya italyan veya fransız vs ... örnkleri gibi biz persian kökenliyiz barbar
Bir barbar olmadıgımız vardı,onuda olduk,artık gözüm açık gitmem heralde

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
tutankhamon' Alıntı:
üzülme canım benim çektiğim kendi resimlerim var ailece gitmiştik onları eklerim
Merakla bekliyor olacagım
tutankhamon' Alıntı:
abi amaç eğlenmek değilmi zaten güya dikkat çekmemek için denize elbiseyle giriyorlar asıl dikkatleri o zaman üzerlerinde topluyorlar
Seninde mi çekti dikkatini

B

birspsen

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
:D :D :D türk milleti sempatik işte.lanet olsun içimizdeki plaj sewgisine :D :D :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Güzel yurdumun güzel inanı,plajda güneşlenirken kız arkadaşı yok ise her zaman bir B planı ve altarnefi vardır  8)

M

memilo6

Kullanıcı
17 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
lefkoşa
arkadaslar yanlis anlamasin kimse ama()))biz buyuz v у boyle olmaktan gayet mutluyuz.....bunda gulunulecek hic bisey gormuyorum...bize fotograflarimizi gosterdigin icin tesekkurler

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Biz buyuz evet,aynen katılıyorum..Plaja giden kızlara eğer kız arkadaşınız yoksa yanınızda  ;D

HAVUZDA İLK KEZ BİKİNİ GÖRMÜŞ GİBİLER
Ankara'da havuz başında düzenlenen bikini defilesi yine alışıldık görüntülere sahne oldu. 'İzleyici'lerin elinde bu kez kamera ve fotoğraf makinesi yoktu ancak bakışlar her şeyi anlatıyordu... Zekeriya Albayrak A.A

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
memilo6' Alıntı:
arkadaslar yanlis anlamasin kimse ama()))biz buyuz v у boyle olmaktan gayet mutluyuz.....bunda gulunulecek hic bisey gormuyorum...bize fotograflarimizi gosterdigin icin tesekkurler
böyle olmaktan mutlu muyuz ?  :-\ :-\ :-\
şüpheliyim  :(

M

majeste1959

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
Bir bilgeye sormuşlar; DOST kimdir? Diye...
Demis; paylastin mi sevgini, korkunu, ümidini ve yenilgini,
verdin mi destegini, sordun mu halini,
yolladin mi yüregini, agladin mi onun gibi.
Hissettin mi DOSTLUGU? Demis digeri.
Bilgin demis:
Karsiligi olmadan verilir mi hiç yürekteki sevgi?
Dostluk dedigin; tek bir ruhun, iki ayri bedende dirilmesi                                                                                                                                                          Su perisinden alıntı ama güzel özetlemiş millet olmanın yolu herkezin diğerinin inancına örfüne adetine vede görüşüne saygı duyup birlik beraberlik içinde şucusuz bucusuz kavgasız gürültüsüz birlik dirilik içerisinde yaşamaktır .Yurdum insanını her haliyle seviyorummmmm hemde çoookkkkk.

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İnsanları normal haline bırakmak en doğru davranıştır. :)