Ynt: İs ve Özel Yasamda Basarın Sırrı; Duyarlılık!

• Konbuyu başlatan balmura_61
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde balmura_61 tarafından oluşturulan Ynt: İs ve Özel Yasamda Basarın Sırrı; Duyarlılık! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,348 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Ynt: İs ve Özel Yasamda Basarın Sırrı; Duyarlılık!
Konbuyu başlatan balmura_61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
B

balmura_61

Kullanıcı
4 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
başarmak, iyi düşünüp konsantre olmak, iyice niyetine girmekle o konuyla yatıp kalkmakla olur. fatih han öyle yapmadımı gece gündüz ist. nasıl fet ederim diye düşündü inandı  ve başardı ama istanbul haritalarıyla yatıp kalktı başardı, Çünkü inandı

H

hayatın kalemi

Kullanıcı
17 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
Değerli balmura_61 arkadaşım, seninle bu konuda hemfikir olduğumuzu belirtmek istedim. İnanmak, inancı doğrultusunda dinlenmeksizin çalışmak ve realist düşüncelerini pratiğe dökmek aynı zamanda alternatiflerini (hataların olduğu varsayımı altında) düşünerek uygulamak başarın göbek adıdır.

Maximus

Maximus

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
GÜMÜŞHANE
www.sevdayelim.com
Bazı insanlar vardır sadece inandıkları zannedeler.Acaba inanmak sizce nasıl oluyor hayatın kalemi.Bir şeyleri yapıp sonra bilgilerimizi yoğurmakla mı oluyor acaba..

H

hayatın kalemi

Kullanıcı
17 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
Maximus' Alıntı:
Bazı insanlar vardır sadece inandıkları zannedeler.Acaba inanmak sizce nasıl oluyor hayatın kalemi.Bir şeyleri yapıp sonra bilgilerimizi yoğurmakla mı oluyor acaba..
Değerli moderatör arkadaşım ”bilgileriniizi yoğurmakla” neyi kasdettiğinizi anlayamadım.

Maximus

Maximus

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
GÜMÜŞHANE
www.sevdayelim.com
İşte insanlar bazi şeyleri iyi bilirler.Ama unutmamak veya o işi yapmaktan kaçınmak için bir bahane maksadıylada onu yapmaktan kacınabilirler.Örneğin öğrendiklerini pekiştirmek için tekrar edebilir veya biraz uykuya çekilebilir. 1.si iyi olmak ile beraber,2.si iyi değildir.İnsana çok şey kaybettirebilir. Aman dikkat ha....!

H

hayatın kalemi

Kullanıcı
17 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
Beni aydınlattığız için teşekkür ederim.

S

syilmez

Kullanıcı
8 Ağu 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Akıl ve öğrenim, ruh ve beden gibidir. Öğrenimsiz akıl beslenmemiş bedene benzer.
Tanrı kötülük yaratmaz. Biz insanları kutsamıştır ki, yanılgı ve yıkımdan uzak duralım,
farkındalığı, dürüstlüğü, sorumluluğu ve sevgiyi öğrenelim ve öğretelim diye.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
İnanmıyorum, az evvel başarınız sırrı mutluluktu :d
Tamam mutlu ve duyarlı olucam, söz bakalım bu "olma" halini başarabilecekmiyim :d