Yazım Çok Çirkin

• Konbuyu başlatan karanlık528
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde karanlık528 tarafından oluşturulan Yazım Çok Çirkin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31,841 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Yazım Çok Çirkin
Konbuyu başlatan karanlık528
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lavinyaa
K

karanlık528

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Merhabalar yazım gerçekten çok kötü harfleri ve rakamları ilkokul çocukları gibi yazıyorum. Biraz komik olabilir, harf ve rakamların nasıl yazıldığını gösteren bir video arıyorum? KOnu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. İyi günler.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Böyle bir videoyu ancak, okul araç-gereçleri satan ama kırtasiye tarzı mağazalar değil, diğer büyük alışveriş mağazalarında da bulunan, kitapçılardan da bakabilirsiniz.,
İnternette öyle bir video var mı hiç denk gelmedim ama gelirsem seve seve paylaşırım.
Yazma konusunda çalıştınız mı? Ya da bulunduğunuz Çevre okullardan, Halk Eğitimlerden sordunuz mu?

K

karanlık528

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Rakamları biraz düzelttim ama harfleri hala kötü yazıyorum. Hiçbiryere başvurmadım malesef fiili girişimde bulunmuyorum sürekli erteliyorum işleri.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Eğer böyle bir hedefin varsa, ertelememelisin.
Mesela; İlkokul kitaplarında Güzel yazı kitapları oluyordu, onlardan faydalanabilirsin  :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konu ile ne ilgisi var diyeceksin belki ama güzel yazmakta yaşta önemli,zamanla insanın yazısı güzelleşebiliyor,istedikten sonra yapabileceğin bişey olduğuna inanıyorum,
beğendiğin bi yazı stilini taklit etmeye çalış,beğendiğin harfleri sürekli tekrar ederek yaz faydası olacağını sanıyorum

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Benimde oldukça kötüdür yazım. İlkokuldan beri öğrenemedim düzgün yazı yazmayı. Ama hiç dert etmedim aslında. Sonuçta bu benim yazım yani. Bana ait, bir karakteri var. :)

Yazını düzeltme demiyorum, düzeltmeye çalış tabi ama çok dert etmenin de bir manası yok bence.

S

spiritualsigns

Yazım tarzı bin insanın psikolojisini ruh halini yansıtır... Her bir yazım şeklinin bir anlamı olduğunu belirten bir yazı geçmişti elime ama bulamadım...

Bir harf defteri edinin... ilkokul kitapları size çok yardımcı olmaz el yazısı çünkü... el yazısı eli yormaz ancak biraz manevra gerektirir... kaldı ki siz henüz bunu yapma noktasına gelmediniz... şayet yazmaya yeni başlıyor olsaydınız el kaslarınızı geliştirmenize yardımı olurdu el yazısının... benim bildiğim kuru kalemi alıp bol bol düzenli yönlerde karalamalar yapın... sonra harfleri bir harf defterine birer sayfa olarak yazın... yalnız hemen pes etmemelisiniz... ve çizgiyi taşırmamalısınız :) kalemi tutuş şeklinizden tutunda defteri yada elinizdeki kağıdı tutma yönünüz bile çok önemli... ama düzeltmek zor değil bana göre... biraz egzersiz ;)

A

anobis

Kullanıcı
7 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Van
bu konuda sana yardımcı olabılırım galıba..
unıversıte bırıncı sınıfta ıken edebıyat hocam bana yazını duzeltmesen senı gecırmem demıstı ve cozum olarak sunu demıstı bana: yazıyı cırkın gosteren sadece cırkın yazılmıs bazı harflerdır eger o harflerı guzel yazmayı becerırsen yazını duzeltırsın demıstı ve bende hemen bı metın yazdım ve o metınde cırkın yazdıgım harflerı tespıt ettım o harflerı daha ıyı yazmaya calıstım ve belkı ınanmayacan ama 3 gub ıcınde cok guzel yazı yazmayı basardım sende bunu dene kısa zamanda kesın bı sonuc alırsın yapman gereken tek sey cırkın yazdıgın harflerı tespıt etmek ve hızlı ama guzel bı sekılde yazmayı becermek olay bu:)

K

karanlık528

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Harun' Alıntı:
Benimde oldukça kötüdür yazım. İlkokuldan beri öğrenemedim düzgün yazı yazmayı. Ama hiç dert etmedim aslında. Sonuçta bu benim yazım yani. Bana ait, bir karakteri var. :)

Yazını düzeltme demiyorum, düzeltmeye çalış tabi ama çok dert etmenin de bir manası yok bence.
Harun 23 yaşındayım, bu da geçen yılki yazım ;

Bir de muhasebe sektöründe çalışıyorum resmi işlerde bu yazı kullanılır mı?  Bolca gülün gayri... : )

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gülmke değil de bence gayet anlaşılır yazın var. hahah Cem'in yazısını görsen dua edersin yazının böyle olduğuna. Okunmuyor bile ki 25 yaşında kendisi  ;D ;D Yaşla alakalı değil ya. Yazı yazmayı sevmiyorsan yazın kötü oluyor, geliştiremiyorsun çünkü.

K

karanlık528

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Harun' Alıntı:
Ben akşam sana yazımın bir fotoğrafını çekip yollayayım karanlık528.. Sonra değerlendir  ;D ;D
Tmm sen resmini çek gönder eğer benim yazından daha kötüyse biraz içim rahatlayacak :D

K

karanlık528

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
E be Harun neyi var yazının, benim yazım ilkokula giden çocukların yazısına benziyor hiç ciddiyet taşımıyor. Keşke senin yazın da kötü olsaydı bak şimdi moralim bozuldu :-\ ;D

S

suheda:)

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
Bunun kişisel gelişim yazılarıyla olan bağlantısını çözemedim :mad:

S

suheda:)

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
Harun' Alıntı:
buyur bak bakalım nasılmış :)

güzelmiş ya bende kötü diyom. bence güzel. seviyom yazımı  ;D ;D

E Harun hususi çektin mi yazını? :alsana

Yok yok güzel yazın güzel :p

H

hayalhane

Ben Kendi Yazımı Çekip Buraya Koysam Neler Derdiniz Acaba... ;D
İlkokul İkide Sınıf Öğretmenim Bana Hergün 1 Sayfa Güzel Yazı Yazma Ödevi Vermişti. ;D
Tahmin Edin Acaba Yazım Nasılmış... ;D

L

lavinyaa

Kullanıcı
16 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
aynı problemı bende yasıyorum ve bende muhasabecıyım..Arada faturayı elde kesmem gereklı oldugunda baskasına kestırıyorum, çek senet duzenlemeye korkuyorum.. ofıste amırım bu mesele yuzunden kac defa azarını ısıttım.. :) ama olmayınca olmuyor yazı seklı ınsan karakterını yansıttıgı konusunda hemfıkırım ozellıkle..

bana ımkan varsa aynı sekılde ımza atabılme yetısıne nasıl sahıp olurum ? varsa yontemlerını paylasn lutfen asıl sorun olan o :)